Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Marcus,

Najpierw mnie wciągasz do gry, a później z powodu kilku lekkich kąśliwych uwag kilku piszących pod wpływem emocji GMów chcesz zdezerterować ? 

 

Jestem stanowczo na NIE!!!

 

Wrzuć przez 2 tyg. parę osób na ignora i nie czytaj od nich PW. Emocje miną i wszystko będzie ok. ;)

 

Nie wylewaj dziecka z kąpielą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie będę współpracował z Januarym, więc będzie to oznaczać moje automatyczne odejście.

 

Czyli łopatka i piaskownica dalej.

Cóż, patrząc na wszelkie plusy, minusy i dotychczasowy wkład i budowę projektu - ja jestem w stanie to zaakceptować jeśli tylko January miałby się zgodzić. 

 

Aczkolwiek nie podoba mi się to i bardzo mnie to dziwi, że w wydawałoby gronie ludzi dorosłych ma miejsce takie przerzucanie się fochami o byle co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łopatka i piaskownica dalej.

Cóż, patrząc na wszelkie plusy, minusy i dotychczasowy wkład i budowę projektu - ja jestem w stanie to zaakceptować jeśli tylko January miałby się zgodzić.

 

Aczkolwiek nie podoba mi się to i bardzo mnie to dziwi, że w wydawałoby gronie ludzi dorosłych ma miejsce takie przerzucanie się fochami o byle co :)

Mysle ze kazdy to chetnie zaakceptuje. Nie bede mial z tego tytulu zadnych pretensji do nikogo.

 

To nie jest dziwne. Sam zauwazyles ze uczestnictwo w radzie jest dobrowolne i nikt mi nie kaze w niej byc. Nie wyobrazam sobie po prostu mozliwosci wspolpracy z ta osoba. Byloby to dla mnie bardzo niekomfortowe i nie sprawialoby zadnej satysfakcji. Wole uprzedzic wczesniej. Wydaje mi sie ze to jest profesjonalne zachowanie a nie lopatka i piaskownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kazdy to chetnie zaakceptuje. Nie bede mial z tego tytulu zadnych pretensji do nikogo.

 

To nie jest dziwne. Sam zauwazyles ze uczestnictwo w radzie jest dobrowolne i nikt mi nie kaze w niej byc. Nie wyobrazam sobie po prostu mozliwosci wspolpracy z ta osoba. Byloby to dla mnie bardzo niekomfortowe i nie sprawialoby zadnej satysfakcji. Wole uprzedzic wczesniej. Wydaje mi sie ze to jest profesjonalne zachowanie a nie lopatka i piaskownica.

 

Z jednej strony tak, z drugiej strony nie :) Jak to w życiu, ale ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to w czymś pomoże to mogę zrezygnować ze Sterlinga. Tylko miło by było gdyby była cała prawda a nie tylko obraz, że nielegalnie wbrew regulaminowi podpisałem Sterlinga Browna. Tak byłoby uczciwiej.

 

Marcus,nie odchodź.

 

Oczywiście, problem był złożony, rada rozwiązała go po swojemu, ale faktem że złamała oficjalny regulamin i stworzyła precedens. Zresztą tylko jeden z wielu. My od wypłynięcia sprawy nie mieliśmy czasu, nawet tego przedyskutować, by poszukać rozwiązania problemu. A tu słyszę okrzyki "Oh Tomku! Oh Jaśku! Wracajcie i ratujcie sytuacje!" Śmieszne dla mnie.

 

Szkoda jednak, że Tomek usunął te dwie-trzy strony dyskusji z przed dwóch dni, bo jednak oprócz naszych wzajemnych złośliwych uwag, było też rzucone trochę światła na tą sprawę ze strony rady. Może gdyby Karpik, TuPalnik i RonnieArtestics gdyby to przeczytali to by się zastanowili i od pewnych uwag się powstrzymali.

 

Tak jak się spodziewałem. Refleksji ze strony pewnych osób i przeprosin nigdy nie otrzymam, a bez tego dalszej gry sobie nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to jest profesjonalne zachowanie a nie lopatka i piaskownica.

 

Wasze kłótnie to łopatka i piaskownica, która niesamowicie zniechęca do gry, co macie w dupie. Być może ktoś to weźmie do siebie, jak wszystko w beGM, ale nie piszę tego w złych intencjach - ale spora część z Was wprowadza kompletnie nieracjonalny i infantylny model zachowania w ramach tej gry, gdzie najpierw kłócicie się o nieistotne sprawy, albo sprawy niegodne takiej reakcji, wprowadzacie dziwną atmosferę, ktoś napisze coś za dużo, i jeszcze jakbyście umieli chociaż skończyć - ale potem na overraction reagujecie kolejnym overreaction, i pewnie jakieś 50% GM-ów już zagroziło swoim odejściem w pewnym momencie, a jakaś część odeszła. I ten temat to idealne tego odzwierciedlenie, bo znowu będzie trzeba komuś pisać, żeby nie przesadzał i nie odchodził, bo nie warto*.

 

*Camby, nie wygłupiaj się i nie odchodź.

 

Ręce opadają. Tak, wiem, to wina 'tamtych'. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku pisałem, że na co nalegam to możliwe zachowanie regulaminu bez zmian (proponowana zmiana tuż przed okienkiem była błędem, brak podania do publicznej wiadomości też). Pisałem, że najlepiej jeśli Qcin rozłoży deal na legalne co chyba on chce zrobić i to zamknie temat. Sprawa była źle na początku poprowadzona i jakoś trzeba to było odkręcić i dałem znać, że nie będę tego robił ja (bo niby dlaczego) i jakakolwiek by nie byłą decyzja to mnie to lotto.

 

Próba takiej zmiany regulaminu tuż przed okienkiem i to jeszcze bez ogłoszenia od razu była IMO błędem rady który się oczywiście zdarza i nie mam pretensji, tylko sprawę trzeba było jakoś zakończyć i to jedyne o czym pisałem. Jeżeli kogoś takim prostym rozumowaniem uraziłem to sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam Camby żebym miał cie za co przepraszać, bo zadnego słowa ani pm-a nie skierowałem osobiście w twoja stronę. Ja tylko zgłosiłem sprzeciw przeciwko nie fair traktowaniu oraz wyśmiałem sytuacje z wrzuceniem nowego punktu do regulaminu na dwa tyg przed okienkiem. Powiedziałem to dosadnie ale nikogo nie obraziłem. Pisząc śmieszna trzyosobowa rada nie mam na myśli obecnego składu rady, tylko fakt ze cała ta „instytucja” i fakt ze zamiast głosować za zmianami wrzucacie jakieś nowe zasady jest bez sensu wg mnie. Także jak czujesz się urażony to zrozum ze nic nie kierowałem bezpośrednio do ciebie, ani nawet flubera tylko chciałem wyrazić swoj sprzeciw wobec tego co chcieliście zrobić. Szkoda by było żebyś odchodził, jak chcesz i rzeczywiście uważasz ze bez moich prxeprosin odchodzisz to ja chętnie odejdę zamiast ciebie. Mam dosyć czytania gownoburzy w każdym tygodniu szczerze mówiąc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze kłótnie to łopatka i piaskownica, która niesamowicie zniechęca do gry, co macie w dupie. Być może ktoś to weźmie do siebie, jak wszystko w beGM, ale nie piszę tego w złych intencjach - ale spora część z Was wprowadza kompletnie nieracjonalny i infantylny model zachowania w ramach tej gry

Dlatego wrzucilem Januarego na ignora i powinno to poprawic atmosfere. A Januarego nie znosilem jeszcze zanim zaczalem tu grac i stad te " overreaction"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz i rzeczywiście uważasz ze bez moich prxeprosin odchodzisz to ja chętnie odejdę zamiast ciebie. Mam dosyć czytania gownoburzy w każdym tygodniu szczerze mówiąc ...

 

Jak wszyscy, Ronnie. Dlatego zostawmy już ten temat i nie pogłębiajmy tego dalszymi dziwnymi deklaracjami i samobiczowaniem się. Masz walkę o PO do rozegrania, skup się na tym :P 

 

 

Dlatego wrzucilem Januarego na ignora i powinno to poprawic atmosfere. A Januarego nie znosilem jeszcze zanim zaczalem tu grac i stad te " overreaction"

 

No cóż, nie jest to rozwiązanie z pewnością idealne, ale chyba jesteśmy w takim punkcie, że powinno poprawić nam tu wszystkim komfort. 

 

 

 

 

Cierpliwym aż tak bardzo być nie trzeba, raczej kulturalnym :P  Jakoś ten cały czas Ci to nie przeszkadzało. Anyways mam wrażenie, że trochę chyba jednak się mylisz w tym spojrzeniu, że już nic nie trzeba i nawet na pw troszkę Ci to wyjaśniłem. No i ta sytuacja też trochę to weryfikuje. Więc pomyśl raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I żeby nie było, że wytykam palcami, a sam chcę zniknąć zaraz, to też z tego miejsca deklaruję, oczywiście jeśli jest taka wola i chęć reszty, że również jestem gotowy w pewnym wymiarze wrócić i dalej pomagać we współtworzeniu projektu beGM.

Dobra Tomek, krótka piłka. Czy jesteś gotowy wrócić nie w pewnym, a w pełnym wymiarze do Rady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kwestia k**** najważniejsza w sobotni wieczór, bo jest pewna niejasność J pisze tu żeby nikt nie insynuował ze znowu wykorzystuje urok osobisty do cichych zmian w regulaminie , a pytanie jest głównie do byłych członków Rady.

 

W regulaminie odnośnie wymian są 3 progi i teraz tak, trzeci próg dotyczy:

1) 120procent SC czyli defacto uwzględnia zespoły mające w płacach 122,4 mln po wymianie, czy tez

2) jest przeznaczony dla ekip płacących po wymianie podatek od luksusu , czyli de facto dla zespołów mających po wymianie 123,73 mln?

 

Bo to jest nie do końca jasne, a dla mnie dość istotne? Te 120 procent to jest z CBA czy to jest uproszczenie dla naszej zabawy?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kwestia k**** najważniejsza w sobotni wieczór, bo jest pewna niejasność J pisze tu żeby nikt nie insynuował ze znowu wykorzystuje urok osobisty do cichych zmian w regulaminie , a pytanie jest głównie do byłych członków Rady.

 

W regulaminie odnośnie wymian są 3 progi i teraz tak, trzeci próg dotyczy:

1) 120procent SC czyli defacto uwzględnia zespoły mające w płacach 122,4 mln po wymianie, czy tez

2) jest przeznaczony dla ekip płacących po wymianie podatek od luksusu , czyli de facto dla zespołów mających po wymianie 123,73 mln?

 

Bo to jest nie do końca jasne, a dla mnie dość istotne? Te 120 procent to jest z CBA czy to jest uproszczenie dla naszej zabawy?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli zespół po wymianie będzie w luxury to masz 125% kontraktów przyjętych +100k. Czyli np jak Bostono lub GSW daje Ci kontrakt na 10M to sami mogą przyjąć 12,6M.

 

A i to jest z CBA na 99%.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.