Skocz do zawartości

Facebook


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mam temat, na którym nie mogę się pożalić na fb znajomym z przyczyn, które zaraz wyjaśnię, wykorzystam forum. 

Mieliśmy z kumplami małą grupę z czarnym humorem, jej celem było wrzucanie wiadomych tekstów jak ktoś znajdzie, by potem można było sobie łatwo poznajdywać, poprzypominać. Ostatnio jednak ktoś poprzyjmował za dużo ludzi, wśród których znalazł się jeden pojebany cwel, który pozgłaszał wszystkim posty. Ja dostałem trzydniowego bana na FB za żart:

Mario. Ten włoski hydraulik stworzony przez Japończyków, mówi po angielsku, wygląda jak Meksykanin, biega jak Jamajczyk, skacze jak murzyn i zbiera monety jak Żyd.

Jakby tego było mało, organizator tej grupy dostał wiadomość, że chcą go pozwać do sądu za mowę nienawiści, zachęcanie do rasizmu itp

 

Wkurza mnie to też z tego względu, że ja do tego stopnia jestem przyzwyczajony do fb, że nawet nie mam pozbieranych numerów telefonów i wczoraj na mieście dostałem tego bana w takim momencie, że nawet nie mogłem odpisać kumplowi, z którym się umówiłem, gdzie siedzimy. Widzę, że pomijając całą pierdoloną poprawność polityczną, to jednak sam z siebie muszę ograniczyć wpływ jaki FB ma na moje życie. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i łapu-capu

 

nie rób już z siebie RR takiego świętoszka, tam na bank leciały mniej poprawne motywy niż ten z Mario, nie mówiąc już, że nie takie grupy zamykali za nic, bo fejsbuk po prostu tego nie analizuje w większości przypadków i zamyka często z powodu jednego zdania napisanego przez prowokatora np. o imigrantach na fanpejdżu Youtubera, który gra w grę

 

imo i tak długo pociągneliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i łapu-capu

 

nie rób już z siebie RR takiego świętoszka, tam na bank leciały mniej poprawne motywy niż ten z Mario, nie mówiąc już, że nie takie grupy zamykali za nic, bo fejsbuk po prostu tego nie analizuje w większości przypadków i zamyka często z powodu jednego zdania napisanego przez prowokatora np. o imigrantach na fanpejdżu Youtubera, który gra w grę

 

imo i tak długo pociągneliście

Jako powód bana podali ten żart. Pociągnęła długo, bo była zamkniętą grupą i generalnie taki był jej cel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest ważne jak mówią, byle mówili :P Stara prawda.

 

Facebook jest mocno poprawny politycznie więc nie wiem skąd zdziwienie. Zresztą z tego co widzę rozpoczyna się zjazd z Fesja. W przerwach zajęć kolejne pokolenia wbijają coraz częściej na Snapa, już nie na przeładowanego śmieciami Fejsa. Zastanawiam się czy to nie jest naturalny cykl "życia" takich serwisów. Pamięta ktoś MySpace? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest ważne jak mówią, byle mówili :P Stara prawda.

 

Facebook jest mocno poprawny politycznie więc nie wiem skąd zdziwienie. Zresztą z tego co widzę rozpoczyna się zjazd z Fesja. W przerwach zajęć kolejne pokolenia wbijają coraz częściej na Snapa, już nie na przeładowanego śmieciami Fejsa. Zastanawiam się czy to nie jest naturalny cykl "życia" takich serwisów. Pamięta ktoś MySpace? :)

Jak usłyszysz, że Zuckerberg sprzedaje FB Googlowi, Apple czy innemu Microsoftowi to znaczy, że za chwile Fejsa nie będzie ☺. Bardzo często tak bywa. Albo zrobią z tego coś dużo bardziej rozbudowanego lub wręcz odwrotnie - ograniczą do Messengera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro, co Ty się tak dopierdalasz ? We mnie się bawisz ?

Rappar, też bym się wkurwił ale powszechnie wiadomo, że właściciele to multikultidiobły, że banują za treści o znamionach rasizmu, że to właścicielem jest rudy komunista-kapitalista więc powiesz mi - dlaczego się Dziwisz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro, co Ty się tak dopierdalasz ? We mnie się bawisz ?

 

Nie bardzo rozumiem, gdzie ja się tak dopierdalam, po prostu przez ostatnie pół roku było tyle hejtu na FB pod względem cenzury pod kątem poprawności politycznej i jestem tylko zaskoczony, że RappaR jest zaskoczony. Trochę to przypomina jak na początku NK, młode, tępe pizdy udostępniały zdjęcia swoich nowych wypasionych chawir, a potem zdziwko jak po powrocie z Seszeli zastawały puste ściany ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszysz, że Zuckerberg sprzedaje FB Googlowi, Apple czy innemu Microsoftowi to znaczy, że za chwile Fejsa nie będzie ☺. Bardzo często tak bywa. Albo zrobią z tego coś dużo bardziej rozbudowanego lub wręcz odwrotnie - ograniczą do Messengera.

FB w najblizszych czterech lata zmierza z formy pisanych postów i ogólnie pisanej do formy obrazkowo snapchatowej, nagrywanie krótkich filmików itp (generalna #$ujnia wg mnie), dodatkowo wprowadza podpisy przy kazdych video gdyż większość fejsbookowiczów nie ma włączonego głosu w trakcie oglądania (to juz w ramach ciekawostki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.