Skocz do zawartości

Facebook


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Taka tam zabawa, która może urazić ich tylną rozklapciochę. Zacznij robić chamskie zabawy słowne o katolach, to jest na czasie i wszyscy na to pozwalają :onthego:

Wszyscy?

 

Jerzy Urban i Doda zostali skazani w dwóch instancjach na karę grzywny za jechanie po katolach.

 

Maciej Stuhr za tekst o Tupolowie dostał masę hejtu od prawicowych mediów, wliczając to krytyczny materiał w głównym wydaniu Wiadomości.

 

Jakubik dostał bana na Opole za ,,nieemisyjny charakter teledysku" o księdzach. 

 

Nawet pod filmikiem Abstrac***ów parodiującym święta w Polsce jest komentarz ,,nie powinno się żartować z Bożego Narodzenia" mający grubo ponad 100 lajków. :panda:

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet pod filmikiem Abstrac***ów parodiującym święta w Polsce jest komentarz ,,nie powinno się żartować z Bożego Narodzenia" mający grubo ponad 100 lajków. :panda:

No nie no, tym to mnie przekonałeś, że w Polsce mamy totalitarne państwo kościelne rządzone przez inkwizycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no, tym to mnie przekonałeś, że w Polsce mamy totalitarne państwo kościelne rządzone przez inkwizycję. 

 

Ten fragment nie był przecież o państwie (w sensie jego instytucji) tylko o katolikach, którym nawet lajtowa satyra przeszkadza.

 

Chociaż są większe oszołomy niż w tym przykładzie - komentarz jednego ,,patrioty" do memów o Januszach: tylko wśród Polaków są takie zakompleksione spierdoliny, które sraja do własnego gniazda tworząc takie memy (również dużo lajków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fragment nie był przecież o państwie (w sensie jego instytucji) tylko o katolikach, którym nawet lajtowa satyra przeszkadza.

I odpowiedzieli brawurową reakcję. 100 lajkow to już przecież nie przelewki. 

 

Chociaż są większe oszołomy niż w tym przykładzie - komentarz jednego ,,patrioty" do memów o Januszach: tylko wśród Polaków są takie zakompleksione spierdoliny, które sraja do własnego gniazda tworząc takie memy (również dużo lajków).

Pomijając już kwestię wspomnianego Janusza, ktory skończył u psychiatry z powodu depresji po tych memach, to jednak mi także się nie podoba ciągłe gadanie jacy to Polacy prostacy, chami i idioci, z założeniem, że osoba, ktora to pisze/mowi jest rzecz jasna znacznie inteligentniejsza i bardziej wyrafinowana. I zgadzam się, że takie osoby są w większości zakompleksiony, im częściej i głośniej o tym mowią, tym bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy?

 

Jerzy Urban i Doda zostali skazani w dwóch instancjach na karę grzywny za jechanie po katolach.

 

 

Do tego jeden gościu organizujący koncert zespołu metalowego z Norwegii i Adam D. To są 4 przypadki przez 15 lat skazane łącznie na 50 tysięcy złotych grzywny. 

 

Mamy taki katotaliban w Polsce, ze cud iż nie skończyli na stosie :nevreness:

 

 

 

Maciej Stuhr za tekst o Tupolowie dostał masę hejtu od prawicowych mediów, wliczając to krytyczny materiał w głównym wydaniu Wiadomości.

 

 

Czy tupolew to jakiś przedmiot katolickiego kultu, o którym nie wiem? :nevreness:

 

 

 

Jakubik dostał bana na Opole za ,,nieemisyjny charakter teledysku" o księdzach. 

 

No to są dopiero represje, ban na występ w festiwalu, który się nie odbył :nevreness:

 

 

 

Nawet pod filmikiem Abstrac***ów parodiującym święta w Polsce jest komentarz ,,nie powinno się żartować z Bożego Narodzenia" mający grubo ponad 100 lajków. :panda:

 

No rzeczywiście, to już przegięcie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już kwestię wspomnianego Janusza, ktory skończył u psychiatry z powodu depresji po tych memach, to jednak mi także się nie podoba ciągłe gadanie jacy to Polacy prostacy, chami i idioci, z założeniem, że osoba, ktora to pisze/mowi jest rzecz jasna znacznie inteligentniejsza i bardziej wyrafinowana. I zgadzam się, że takie osoby są w większości zakompleksiony, im częściej i głośniej o tym mowią, tym bardziej. 

 

Przecież to są heheszki z pewnego typu Polaków a nie z całego narodu. Mamy oszczędzać Sebe, Karynę, Janusza i Grażynę z uwagi na patriotyzm? Ty tak serio?

 

Poza tym idiotyczne jest sugerowanie, że tylko w Polsce są tego typu memy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są heheszki z pewnego typu Polaków a nie z całego narodu. Mamy oszczędzać Sebe, Karynę, Janusza i Grażynę z uwagi na patriotyzm? Ty tak serio?

I te heheszki robi pewien typ Polakow, ktory wbrew pozorom nie jest tak inteligentny i oczytany jak mu się wydaje. 

Tutaj gowno jest do oszczędzania, po prostu znam paru ludzi mających ten typ mentalności co to robią i po prostu dla mnie to jest żałosne leczenie kompleksow. 

 

Poza tym idiotyczne jest sugerowanie, że tylko w Polsce są tego typu memy.

Siedzę dużo na wykładach na 9gagach redditach i innych tego typu ciulstwach i się z takimi memami i w takim natężeniu na pewno nie spotkałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy sobie jaj, w kraju, w którym w tym roku "Klątwa" Frijicia dostaje dofinansowanie z państwowych pieniędzy nie piszmy o tym, jak tutaj katole wszystkich trzymają pod butem.

 

Nadintepretacja level hard.

 

Andy napisał, iż:

 

Zacznij robić chamskie zabawy słowne o katolach, to jest na czasie i wszyscy na to pozwalają :onthego:

 

To mu podałem parę przykładów, że robienie sobie beki z katolików nie wszędzie i nie zawsze jest dobrze widziane, a nawet (w skrajnych przypadkach) można dostać za to wyrok karny. Innymi słowy zaprzeczyłem jego tezie, że z gejów (lewaków, liberałów, wegetarian, feministek, cyklistów) nie można chamsko żartować a z katoli można, bo nikomu to nie przeszkadza.

 

Nigdzie jednak nie sugeruję, że jest jakaś wielka kato-cenzura albo, że mamy do czynienia z jakimiś dużymi represjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadintepretacja level hard.

 

Andy napisał, iż:

 

Zacznij robić chamskie zabawy słowne o katolach, to jest na czasie i wszyscy na to pozwalają :onthego:

 

To mu podałem parę przykładów, że robienie sobie beki z katolików nie wszędzie i nie zawsze jest dobrze widziane, a nawet (w skrajnych przypadkach) można dostać za to wyrok karny. Innymi słowy zaprzeczyłem jego tezie, że z gejów (lewaków, liberałów, wegetarian, feministek, cyklistów) nie można chamsko żartować a z katoli można, bo nikomu to nie przeszkadza.

 

Nigdzie jednak nie sugeruję, że jest jakaś wielka kato-cenzura albo, że mamy do czynienia z jakimiś dużymi represjami.

Ale jaka nadinterpretacja? ja dokładnie uważam to co andy, a Twoje kontrprzykłady nie dotyczą tezy, ani mojej ani andy'ego. Podałeś parę przykładów, że robienie sobie beki z katolików nie wszędzie jest dobrze widziane? Nazywasz robieniem sobie beki z katolików:

 

1) Słowa Urbana, który nazwała Jana Pawła 2 "żywym trupem", "sędziwym bożkiem", "Breżniewem Watykanu" oraz użył określenia w stosunku do papieża "Choruj z godnością gasnący starcze". To nazywasz robieniem sobie beki z katolików?

 

2) Słowa Dody, która powiedziała, że "Bardziej wierzę w dinozaury niż w Biblię, bo ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła", to też jest robienie sobie beki?

 

Dwa powyższe przykłady to jest hejt w najczystszej postaci.

 

A trzeci podany przez Ciebie przykład nie odnosi się do katolików, bo związki Tupolewa z religią katolicką są, delikatnie mówiąc, dość luźne, więc nie wiem, jak tutaj dostrzegłeś bekę z katolicyzmu. "Macie państwo tu polew" to jest beka z katolicyzmu?

 

Jedyny przykład robienia sobie beki z katolików to film abstrac***ów i 100 lajków do jednego z komentarzy, z pewnością udowodniłeś, że teza andy'ego jest nieprawdziwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artlan, raz, że nie zakumałeś, dwa, że chyba nie wiesz co to teza skoro tak to zestawiłeś, trzy, że Twoje skrajne przykłady to nic strasznego i nie wiem, że nie szkoda Ci klawiatury na wypisywanie ich. Jak ktoś obraża Twoje wierzenia to możesz protestować, like'ować przeciwne temu hasła, zadzwonić po policję na fejsbuka, robić gównoburzę i inne takie. Nie o to chodzi. Ale napisz na tym Fejsbuku, że katole to asshole to nic się nie stanie. Napisz coś niefajnego o homosiach, to masz bana. O muzułmanach też za dużo nie napiszesz nawet krytycznego, a co dopiero hejt. Podwójne standardy, o tym tu mówimy. Na jechanie po katolach jest przyzwolenie, ich nie dotyczy "mowa nienawiści".

 

Innymi słowy zaprzeczyłem jego tezie, że z gejów (lewaków, liberałów, wegetarian, feministek, cyklistów) nie można chamsko żartować a z katoli można, bo nikomu to nie przeszkadza.

2234.png

 

EDIT

O, dokładnie to, co Fluber napisł.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka nadinterpretacja? ja dokładnie uważam to co andy, a Twoje kontrprzykłady nie dotyczą tezy, ani mojej ani andy'ego. Podałeś parę przykładów, że robienie sobie beki z katolików nie wszędzie jest dobrze widziane? Nazywasz robieniem sobie beki z katolików:

 

1) Słowa Urbana, który nazwała Jana Pawła 2 "żywym trupem", "sędziwym bożkiem", "Breżniewem Watykanu" oraz użył określenia w stosunku do papieża "Choruj z godnością gasnący starcze". To nazywasz robieniem sobie beki z katolików?

 

2) Słowa Dody, która powiedziała, że "Bardziej wierzę w dinozaury niż w Biblię, bo ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła", to też jest robienie sobie beki?

 

Dwa powyższe przykłady to jest hejt w najczystszej postaci.

 

A trzeci podany przez Ciebie przykład nie odnosi się do katolików, bo związki Tupolewa z religią katolicką są, delikatnie mówiąc, dość luźne, więc nie wiem, jak tutaj dostrzegłeś bekę z katolicyzmu. "Macie państwo tu polew" to jest beka z katolicyzmu?

 

Czym się różnią słowa Dody od gierki słownej RappaRa o gejach? Moim zdaniem słowa Dorotki były nawet bardziej lajtowe.

 

Nie każdy katol to oszołom smolenski, ale każdy oszołom smoleński to katol, stąd przywołałem żart o Tupolewie. Czy uważasz, że katole mają ból dupy tylko o żarty z Jezusa i księzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, nie chodzi o ból tyłków katoli, tylko o społeczne przyzwolenie na jechanie po nich.

 

Doda mówi: "Biblię spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła"

Haha, no wolność słowa, odważna laska.

 

Gdyby Doda powiedziała: "Koran spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła"

Święte oburzenie, hejt, mowa nienawiści, #PolskaTakaNiedobra

 

A Fejsbuk jest jasno określony politycznie i bez problemu można tam jechać po katolach i co najwyżej dostanie się opisane przez Arlatana 100 lików dla przeciwnego komentarza, ale już po homo czy muzłumanach się nie pojedzie, bo ban i koniec.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.