Skocz do zawartości

Facebook


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisałeś "CHARLES DARWIN", to wiadomo było że się wszyscy striggerują, lol.

 

Nie do końca się zgadzam, że jedni są na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż drudzy w obrębie tej samej cywilizacji - tzn. może to być prawda, ale nie musi i nie bardzo mamy możliwość, żeby to zmierzyć. Realia społeczne odgrywają tu na pewno ogromną rolę, ja kiedyś sam się uważałem za niewiadomo jak cywilizowanego człowieka, który do pewnych rzeczy by się nigdy nie posunął w porównaniu do większości zwierząt ludzi, ale kiedy zacząłem się zastanawiać co bym robił na miejscu tego czy tamtego w jakichś slumsach Rio czy na dzielnicy w Chicago (i kiedy moja przyrodzona cierpliwość do ludzi się wyczerpała do zera), to stwierdzam, że pewnie waliłbym crack, kradł i strzelał do kurew, które mi podpadły, bez zająknienia.

 

Reszta tych paru stron, które przeczytałem to nic specjalnego i gdybyś rzucał 5 razy bardziej kontrowersyjnymi tezami, które uderzałyby w białych, to oczywiście nikt by cię nie zbanował.

Nie porównuj slumsów Rio do dzielnicy w Chicago. To Ci z Chicago są uprzywilejowani w stosunku do Ciebie. Jeśli w Polsce nie walisz cracku, kradniesz i latasz z maczetą po Nowej Hucie, to tam dopiero miałbyś potencjał. Nie mówiąc już o tym jakie znaczne są akcje afirmacyjne dla czarnych w USA. Toż to jedna z najbardziej uprzywilejowanych grup na świecie. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
chodzi o to, że ja mam już na pierwszy rzut oka zmyślone dane, dowiedziałem się, że to po prostu ktoś życzliwy mnie podjebał, bo niby można to zgłaszać, nie dam się, zakładam nowe konto za 10 dni, niech się ciągną

Zmień dane na jakieś z imieniem i nazwiskiem u mnie to pomogło.Żądanie skanu dowodu jest niezgodne z prawem.

Edytowane przez Sefore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień dane na jakieś z imieniem i nazwiskiem u mnie to pomogło.Żądanie skanu dowodu jest niezgodne z prawem.

 

ale ja tak nie chcę, podstawą tego, że w ogóle zacząłem korzystać z fejsa była zapewniona anonimowość, może jestem jakiś inny, ale ja nie szukam starych znajomych i też nie życzę sobie aby mnie ktoś stalkował, nie będę też wpisywał sobie byle czego żeby tych kutasów zadowolić, odbudowanie konta zajmie mi trochę czasu, ale bez przesady, dwa-trzy dni i będzie jak nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tak nie chcę, podstawą tego, że w ogóle zacząłem korzystać z fejsa była zapewniona anonimowość, może jestem jakiś inny, ale ja nie szukam starych znajomych i też nie życzę sobie aby mnie ktoś stalkował, nie będę też wpisywał sobie byle czego żeby tych kutasów zadowolić, odbudowanie konta zajmie mi trochę czasu, ale bez przesady, dwa-trzy dni i będzie jak nówka

 

Jak wolisz,ja po prostu dałem inne fejkowe imię i nazwisko i pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź skasuj fejsa, od razu będziesz miał wiecej czasu wolnego

 

polecam ja już dwa lata jestem offline i tylko odpowiadam na messengerze na wiadomosći (traktuje to na komie jak sms) ale sam nie pisze (jakaś 2 wiadomości na 2-3miechy od starych ziomków którzy jeszcze nie wiedzą ze mnie nie ma)

a kiedyś sobie nie wyobrażałem życia bez tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.