Skocz do zawartości

NBA w Pigułce - mój skrót tygodnia NBA na YT


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko ze ta wymiana wydarzyla sie w nocy po odcinku, za tydzien troche przeterminowane to bedzie, a raczej wiekszej wymiany juz w tym offseason nie bedzie (no chyba ze PG gdzies przejdzie ale nie wydaje mi sie ze juz teraz, jak cos to latem, Bird to nie Vlade i Vivek, oni nie beda sie spieszyc niepotrzebnie) ale na pewno trzeba bedzie mimo wsystko za tydzien kilka slow powiedziec o tym cyrku, zwlaszcza po tym video z Vlade ktory mowi ze 2 dni temu mial lepsza oferte, no istny cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela = kolejny odcinek

 

 

troche o wymianach z tego tygodnia, ostatni tydzien skonczyl sie na Ibace, wiec tutaj Cousins, Noel, Lou czy Tucker. Do tego oczywiscie chociaz 3 zdania o tym, ze mecz gwiazd to gowno ktorego nei da sie ogladac. zapraszam do odsluchania bardziej niz do ogladania, bo krotkie videoklipy sa tym razem tylko 3 na 10 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest kolejny, 7 odcinek.

Tym razem troche dluzej bo obok plusow minusow, najlepszych wystepow tygodnia i info w wymianach+kontuzjach pojawily sie 2 nowe dzialy. 1 - Historia NBA, jako ze dogadalem sie z tym fanpage'm ze bedzie wrzucal te odcineczki do siebie, a 2 - Oscary NBA, tak for fun jednorazowo jako ze byly rozdawane w tamtym tygodniu te filmowe. Wiec jak ktos ma wolne 15 minut to polecam sie. Moze troche bez energii jestem ale jako ze wiedzialem ze dzisiaj caly dzien bede po za domem nagrywalem to wczoraj ok 3 zeby zdazyc ogarnac to dzisiaj z rana

 

 

Enjoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest kolejny, 7 odcinek.

Tym razem troche dluzej bo obok plusow minusow, najlepszych wystepow tygodnia i info w wymianach+kontuzjach pojawily sie 2 nowe dzialy. 1 - Historia NBA, jako ze dogadalem sie z tym fanpage'm ze bedzie wrzucal te odcineczki do siebie, a 2 - Oscary NBA, tak for fun jednorazowo jako ze byly rozdawane w tamtym tygodniu te filmowe. Wiec jak ktos ma wolne 15 minut to polecam sie. Moze troche bez energii jestem ale jako ze wiedzialem ze dzisiaj caly dzien bede po za domem nagrywalem to wczoraj ok 3 zeby zdazyc ogarnac to dzisiaj z rana

 

 

Enjoy

Naprawdę przyjemnie się tego słuchało. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci już wcześniej napisać żebyś absolutnie się nie ograniczał czasowo, raz, że to nie sprzyja rozwojowi, dwa, jako fanatyk wszelkiej maści podcastów i wywiadów najbardziej propsuje te długie, które pozwalają mi zabić nudę podczas chodzenia po mieście, jazdy autobusem czy mycia naczyń. Dobra robota, pracuj nad dykcją i tonacją głosu, z czasem to samo przyjdzie.

 

btw. próbowałeś się promować tutaj?

 

https://m.facebook.com/groups/1453641424908807?ref=m_notif&notif_t=group_comment_follow

 

nie jest to może zbyt lotna społeczność, ale całkiem spora i promowaliśmy tam również arty z Airballa i nie było z tym żadnego problemu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki wszystkim za mile slowa, powiem Wam ze nei wiem o co chodzi :D ale tamty fanpage ma 47 tys polubien, a weszlo w filmik 100 osob po wrzuceniu posta, szczerze nie spodziewalem sie tysiecy ludzi nagle, ale 100 osob z 47 000 tez w pewien sposob imponujace :D

 

Chciałem Ci już wcześniej napisać żebyś absolutnie się nie ograniczał czasowo, raz, że to nie sprzyja rozwojowi, dwa, jako fanatyk wszelkiej maści podcastów i wywiadów najbardziej propsuje te długie, które pozwalają mi zabić nudę podczas chodzenia po mieście, jazdy autobusem czy mycia naczyń. Dobra robota, pracuj nad dykcją i tonacją głosu, z czasem to samo przyjdzie.

btw. próbowałeś się promować tutaj?

https://m.facebook.com/groups/1453641424908807?ref=m_notif&notif_t=group_comment_follow

nie jest to może zbyt lotna społeczność, ale całkiem spora i promowaliśmy tam również arty z Airballa i nie było z tym żadnego problemu

pozdrawiam

 

Dzieki, grupe sprawdze na pewno

 

co do tej dlugosci to problem jest taki ze ja mimo wszystko chcialbym zeby to wlasnie nie byl podcast, tylko szybki skrot bo po 1 podcastow jest duzo, po drugie niby tworze filmik i chcialbym zeby sie na nim jak najwiecej dzialo (mimo ze wiem ze tam czesto przez ponad minute np jest ten sam screen wiec raczej wiekszosc osob nie bedzie siedziala i sie gapila na to samo tylko w tle sobie audio slucha) a im dluzszy odcinek tym ciezej miec mniej takich wlasnie momentow + najzwyczajniej w swiecie szybciej sie montuje, a z czasem roznie to bywa. czasem mam caly dzien a czasem jak w tym tygodniu w ogole i nagrywalem w sobote w nocy i montowalem

 

ale wlasnie jak w tym tygodniu, jak wpadne na pomysl ala te oscary NBA, cos sie wydarzy i przez to pomysle ze o kilka minut mozna dorzucic o tym, to tez nie bede sie powstrzymywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczkę polubiłem

 

Tradycyjna piątkę tez.

 

Można jeszcze mix robić i wycinać mocniej takie zawieszenia w głosie.

 

Nawet jak podejdziesz z materiałem do radia studenckiego to w 10 minut ktoś tobie powycina zbędne przegłosy.

 

Dobra merytoryczna robota.

 

Mecz gwiazd kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bum, jak ktos ma ochote to jest kolejny odcineczek nr 8

 

 

znowu jakos dluzej wyszlo, samego nagrywanego audio wyszlo nieco ponad 11 minut, ale tym razem jest kilka dodatkowych filmikow, ktore nie lecialy bez dzwieku a z oryginalem typu tam 30k Dirka, myslalem ze lepiej to zostawic a nie zagluszac.

Ogolnie to co zawsze plusy, minusy, najlepsze wystepy, newsy i 2 minutki z historii. 

Za 2 tygodnie na 10-tym odcinku pewnie nagrody i druzyny all-nba sie pojawia

 

no i tyle, enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek juz wisi na YT

 

 

Może też nie powinno się zaczynać od razu tak powiedzmy negatywnie, ale nie wiem odnosze wrazenie ze tak mocno przecietnie to wyszlo, chyba powinienem przestac nagrywac audio w sobote w nocy bo bez energii to audio wychodzi, mimo ze podczas nagrywania wydaje sie okej.

 

No ale dobra mniejsza o to, zachecam do obejrzenia/odsluchania. A za tydzien standard + rozdanie nagrod i druzyn all-nba, all-def

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bum, jak ktos ma ochote to jest kolejny odcineczek nr 8

 

 

znowu jakos dluzej wyszlo, samego nagrywanego audio wyszlo nieco ponad 11 minut, ale tym razem jest kilka dodatkowych filmikow, ktore nie lecialy bez dzwieku a z oryginalem typu tam 30k Dirka, myslalem ze lepiej to zostawic a nie zagluszac.

Ogolnie to co zawsze plusy, minusy, najlepsze wystepy, newsy i 2 minutki z historii. 

Za 2 tygodnie na 10-tym odcinku pewnie nagrody i druzyny all-nba sie pojawia

 

no i tyle, enjoy!

 

teraz dopiero ogarnąłem :D

coś więcej o Waltonie? jakiś komentarz do tego był? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 10-ty odcineczek juz jest. W srodku miedzy innymi pomnik shaqa, bojka w toronto i rozdanie nagrod za sezon regularny. Zapraszam

 

 

+ jako, ze ja caly czas mysle co zmienic, co dodac itp... to postanowilem dac takie intro jak dalem, co o nim sadzicie?? mozecie sie wypowiedziec prosze?

czy to hej hej tu nba w takim wykonaniu jest okej, czy troche slabiutko? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

odcinki mialy byc krotsze niz 10 minut, ale ciagle sa tylko dluzsze, heh.

w sumie to troche przez to ze wstawiam sporo filmikow zeby bylo bardziej dynamicznie i cos sie dzialo + NBA jak to NBA, tam ciagle sie cos dzieje, mowiac o 30% rzeczach ktore sie dzialy i tak wychodzi 15 minut.

 

tak czy siak polecam odcinek do kawki czy cos takiego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz przyklasnę bo forma coraz bardziej mi odpowiada, technicznie się rozkręcasz i miło się to ogląda

 

#1

 

Po pierwsze już się przyzwyczaiłem do bardzo przejrzystej stałej struktury i tu koniecznie utrzymaj to w identycznej kolejności all time

 

#2

 

grafiki na wstępie wydawały mi się takie surowe ale obecnie jak widzę te figurki  top 3 występów gracza już się przyzwyczaiłem i jest fajnie

 

#3

 

wkładanie eventu jak pomnik Shaqa czy rzut 55 letniego Stocktona ( wcześniej mi umknęło) to kolejny doskonały pomysł bo nie każdy trafia na takie rzeczy

 

#4

 

brawo za koment o MG i jego TD ;-)


ps. zostawiłbym jak w poprzednich odcinkach twoją ikonkę łykania piguły na froncie bo dwa ostatnie odcinki tego nie mają ( chodzi mi o ikonę jaka się wyświetla przede obejrzeniem filmu)


#9 #10 to ma #11 #12 nie


jest to na tyle zabawne że kiedyś może z tego zrobisz rozpoznawalny logotyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki za feedback i fajnie ze tak pozytywnie :)

 

no nie ma na poczatku tego, bo teraz dodalem takie "dzisiaj w programie" gdzie tam 4 rzeczy jakies wybieram z odcinka ciekawsze wg mnie, zeby tak od razu nie wiem zachecic kogos zeby wiedzial co go czeka i po prostu to logo jest tam po srodku, no ale malutkie i raczej tak poki co bedzie.

 

co do dzialow i grafik, dzialy na bank beda utrzymane zawsze w stalej kolejnosci, bo po prosu tak to juz jest ze czlowiek (w tym wypadku mam w glowie potencjlanych widzow) sie przyzwyczaja po prostu do wszyskiego i zmiany zawsze to zaburzaja (ale w koncu sie tez przyzwyczaja do nowego -> przykladami sa jakies zmiany na facebooku w messengerach, porale jak nba.com na poczatku nie moglem patrzec na nowa strone, teraz po prostu sie przyzwyczailem)

 

a co do grafik no sa surowe i moze nie do konca takie "profesjonalne", takie hmmm... kreskowkowe, ale to wszystko wynika z tego ze po prostu nie umiem robic lepszych :D ale tez nie ma tragedii zeby to byla rzecz nr1 na liscie ktora musialbym poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.