Skocz do zawartości

NBA w Pigułce - mój skrót tygodnia NBA na YT


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Baa!

 

W wakacje Poprosze o sezony wstecz!!!!

 

Chętnie bym to obejrzał ;))))

 

Ty to może być ciekawe, takie zestawienie starych sezonów

np. co tydzeiń jeden sezon

bo ja np. te ostatnie to jescze pamietam ale 2012,11,10 to już średnio, w sensie wiem kto zdobył pierscien ale jakieś ciekawostki + mvp czy 1st nba to już gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak chlopaki, wszystko fajnie :D ale to jest cholernie ciezko zrobic bo po 1 trzeba by zbierac sobie linki z calego sezonu i filtrowac najlepsze albo umiec wyszukac

ja np akurat jestem chyba chory psychicznie :D i takie sobie pliki robie gdzie mam plusy, minusy, akcje takie meczowe dobre i jakies "smieszne rzeczy/beka" i np sprzed 2 sezonow to u mnie wyglada tak taki pliczek

 

 

------------------------------

za wczesny powrot Duranta? update: ojj... wyszlo ze za wczesny. medical staff in OKC is fckin bad?
smutek bosh (+heat nawet nie w PO po 4 finalach z rzedu, wow) 
smutek WES :(
quincy acy foul on wall
Randle i Jabari sie polamali :(
ROSE (*)
Goran pozostawil smrod w PHX?
LANCE (3 pt and other stuff) i ogolnie przegrani roku. nie wiem Parsons? Goran co zostawil smrod w PHX tylko? 
nowe logo Wizards? https://twitter.com/sportslogosnet/status/588342241854414848 tylko O CO CHODZI z tymi pilkami, np Bucks? Toronto? Nets?
 
 
+++++++++++++
KYRIE 57 pts night (super mecz cavs vs spurs. tony vs kyrie, kawhi vs lebron)
WESTBROOK incredible strech with triple double and monster lines.
kyrie 1 handed reverse layup. ohh mama!
http://streamable.com/efya insane jr + shump opp
HARDEN, CURRY,LEBRON, BROW <--- MONSTER SEASONS, MVP?
TRADE DEADLINE! good one it was
ATLANTA? hit sezonu?
ALL STAR WEEKEND? Konkurs wsadow? Zach LaVine? i konkurs trojek?
X-MASS , X-mass jerseys https://pbs.twimg.com/media/B2as_-UCUAEvqHA.jpg + ASG jerseys (zwlaszcza rookie game)
Tributes? Vince in Toronto, Rondo in Boston, Kevin in Minnesota?
DeAndre Jordan 70+ fg%
 
 
AKCJEEE
you know what time it is? lillard time.
shabazz napier on deron
cos od lob lob city bitch
SPINNING BLOCK Griffina!
 
 
BEEEEEEEEEEEKA
IM IN LOVE WITH THE COCO
http://zaspany.com/w-7-dni-dookola-nba-29/ (CP3 i Blake. DICK. J Scale)
just FORM A FUCKING WALL
Adnre Miller probuje dunkowac :D (w 7 dni 31)
HANDSHAKE STEVENA ADAMSA
http://streamable.com/4pmn isaiah stares down suns bench
PERKINS - this motherfuckers are still the sacramento kings! (w 7 dni 31)
norris cole tribute
BEKA.
https://vine.co/v/OeXMwbwPdAt worst halfcourt shot ever?

 

i nawet mam tutaj jakies linki cos tam jak czytam to swita ale no nie da sie zrobic takiego porzadnego podsumowania sezonu mimo wszystko, eventualnie po prostu przypomniec w takm filmiku zwyciezcow nagrod indywidualnych + rundy PO po krotce po prostu po kolei kto wygral, jaki wynik i ewentualnie z finalu jakis highlight

akurat tak sie sklada ze takie pliki tez prowadze :D

 

tak mniej wiecej to wyglada

 

ROUND 1

 
atl - nets
who cares... ale jak cos kontuzje millsapa i horforda, sad.
 
cavs - boston
kyrie irving is fun. lebron + irving is just too much, boston gra dobrze, ale cavs najmniej wygodna druzyna dla nich
olynyk dirty play? kontuzja love'a przekresla realne szanse...
 
wiz - tor
john wall king of the north. 2-0 dla wiz na wyjezdzie
toronto crying in their ponchos.
4-0. easy gg. Gortat choragiewka :D ?
 
bucks - chicago
mecz nr 2 bardzo fizyczny. chicago wygrywa. no i o.
bucks sie stawiaja, MCW gra b. dobry mecz. dziwny matchup. interesting
120-66 na 4-2 dla Bulls....
 
sas - lac
g1 beatdown by lac
2-2. potem 3-2 dla sas, LAC pekaja pod presja? dziwne bledy
G7 gamewinner CP3 w koncowce. it doesnt get any better than this.
griffin ma syna? wut.
SAS poszli do klubu. Timmy + Baynes = good times, huh?
 
gsw - nop
nop przegrali 2 pierwsze, ale w dobrym stylu. davis is so entertaining
sweep, ale NOP pokazalo potencjal, szkoda ze Jrue byl kontuzjowany. 
 
grizz - ptb
grizz beatdown 
CJ McCollum calkiem okej, ale Grizz po prostu zmiazdzyli PTB
 
hou - dall
howard znalazl swoja peleryne, rondo sucks, josh smith made the right decision, dirk kloci sie z tysonem
http://streamable.com/cwcg <--- 6 consecuvite (is it?) lobs josh to howard
4-1. a Harden nawet nie gral suuuper dobrze.
 
 
 
 
ROUND 2
 
gsw - grizz
tony allen boys
conley the god, doceniony, szkoda ze nie w 100% zdrowy. memphis za mala sila ognia niestety + BOGUT ON TONY smart move, smart move.
 
lac - hou
barnes told hardens mom to suck his dick
miliard ft w meczu nr 2 dla hou.
WTF josh smith game nr 5. (harden siedzi cala koncowke)
Houston wraca z 1-3 by wygrac 4-3. 
clippers will remain clippers
 
was - atl
wall (*) ale atl to gowno
pierce buzzer
atl wygralo, ale co z tego jak c***a moga dalej
 
chi - cavs
cavs promo xDDDDDD
lebron opaska mocy? mecz na 1-1 niiiice one
rose buzzer na 2-1
lebron buzzer na 2-2
cavs advance
 
 
 
 
ROUND 3
 
gsw - houston
niewiarygodnie bliske 2 pierwsze mecze, zwlaszcza drugi gdzie harden byl bogiem i w ostatniej akcji oddal do howarda na 3 i 1 punktem gsw wygralo
game 3 total blowout by gsw, curry the basketball god
btw Howard idealny przyklad jak nielubiany staje sie underrated. gosc jest kozakiem w PO (rok temu tez byl).
(tic tac toe
)
przed G4 GSW poczuli sie chyba za pewnie https://twitter.com/adamclanton/status/603045600804745216 their staff give this to ppl
powodz w Houston. DH zostal
4-1 easy gg
 
cavs - atlanta
2 wygrane na wyjezdzie cavs, lebron to lebron
Matty D hustla or dirty player?
w g3 dogrywka, lebron zaczyna 0-10 a konczy jakies 36/18/13 cos takiego. WOW.
(cramps starting to remind of themselves again :( )
sweep job 4-0
 
 
ROUND 4
 
cavs-gsw
G1- dogrywka, Shumper i LeBron (zwlaszcza Shump) mogli wygrac, ale byla dogrywka, w niej Kyrie zlapal kontuzje ;( operacja out 3-4 mies. GSW win
G2- dogryweczka, Delly god, LeBron KING. Cavs 1-1 po dogrywce!
G3- LeBron 40/12/8/4 cos takiego. Delly 20 pts. Curry w tym meczu i poprzednim i w ogole nie moze znalezc swojego rzutu. WHERE IS CURRYS JUMMPER (WALLY). Cavs 2-1.
nauczmy sie przegrywac...
G4 - Iggy 
 
G1: 44 p 8 r 6 a
G2: 39 p 16 r 11 a
G3: 40 p 12 r 8 a
G4: 20 p 12 r 8 a
G5: 40 p 12 r 11 a
G6: 32 p 18 r 9 a

 

ogolnie ja pomyslow na filmiki mam sporo, ale umiejetnosci za male zeby robic np porzadne profile zawodnikow po polsku (czegos takiego po prostu nie ma na YT, a to nawet tak "dla siebie" bym chetnie zrobil) + czasowo mimo wszystko, ogolnie te nba w pigulce juz mi ciezko sie robi czesto ze nagrywam o 3 w nocy w sobote itp. no ale w wakacje niby to odejdzie wiec raz w tygodniu te kilka godzin sie zwolni, pozyjemy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wolne 15 minut, jak zawsze - polecam się.

 



wstawie opis z YT, bo nic nowego mi sie nie chce wymyslac, kto chce obejrzec i tak obejrzy i bez opisu :P
W dzisiejszym skrócie tygodnia znajdziecie świetne promo dotyczące powrotu Kevina Duranta od Bleacher Report, kilka słów o dobrej i złej stronie Cavs, Wpadce Orlando Magic czy Najsłynniejszym przechwycie w historii ligi. Oprócz tego jak zawsze najlepsze występy tygodnia, informacje i newsy z ligi i okołoligowe, a także top3 akcji. Enjoy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jedno ale najsłynniejszy steal w historii to chyba steal Birda z Pistons. Przynajmniej dla mnie

 

moze i tak, w akcji Havliceka to ten call na mikrofonie jest tez taki ze kazdy go ma w pamieci, przez to przynajmniej ja mam tak ze jak widze np gdzies "Havlicek stole the ball" to slysze to tamtym glosem.

 

w kazdym razie to i tak wiesz :D tak tylko napisane najslynniejszy, bo znany bez zastanawiania sie wiekszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam to nie był najsłynniejszy steal tylko najsłynniejsza strata ;-)

Thomas potem miał kłopoty z głową dosyć długo...

 

ten przeszedł do historii ze względu na przyjęcie nazwy w statystykach

 

tylko to "strata" niczym się nei rózniła od tego "stealu" więc wiesz :P

 

wiadomo że tutaj już rozmawiamy o opiniach ale mi jednak Bird się bardziej kojarzy

poza tym bliższe czasy

 

no i oczywiscie podcast(?) dalej bardzo fajnie, udostępniam gdzie moge i przekazuje dalej więc mam nadzieje, że się wiecej osób w to wkręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje, dziekuje.

widownia ogolnie sie zwieksza, sam tez staram sie gdzies tam to wcisnac bez nachalnego skakania po fanpage'ach i spamu w komentarach (co by przynioslo sporo osob, ale no nie tedy droga) wiec powoli do przodu, jednak NBA to w Polsce nadal nisza wiec nie ma mowy o jakiejs duzej widowni, ale powoli do przodu, takie nowe hobby czy jak to nazwac... z NBA mam stycznosc od ponad 10 lat, z koszykowka to odkad pamietam, wiec zajawka nie minie, takze nigdzie sie nie spiesze

 

co do nazwy to podcastem bym tego nie nazwal, ale tez ciezko znalezc konkretna nazwe, niech bedzie po prostu skrot tygodnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry odcinek

 

kolejny fajny pomysł to te odręczne loga zespołów z serii w PO

wygląda to fajnie

 

dobry styl te odręczne krzywizny....ma to urok

 

treść też fajna odcinka..... oby lekkie 4:2 w spurs się sprawdziło bo ta seria patrząc co robia niscy z Manu na czele mnie coraz bardziej drażni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo, ja ich nie rysowalem (chociaz wydaje mi sie ze dalbym rade :D wyzyny artystyczne to to nie sa, ale nie o to w nich chodzi) i w zasadzie po prostu nie chcialem uzywac zwyklych, standardowych wiec uzylem takich rysowanych

 

ewentualnie mozna bylo postawic na cos takiego

 

http://imgur.com/gallery/ZpyhA

 

bo akurat ona (pani o pseudonimie arystycznym Asur) robi te grafiki juz 3 rok z rzedu i na kazda runde az do finalow,ale te moje obrazki/grafiki i dzialy sa takie koslawe zawsze to i loga na PO wolalem koslawe niz takie juz profesjonalne grafiki

 

 

w ogole takie luzne pomysly mi wpadaja do glowy co by tu robic jak sie sezon skonczy, jesli w ogole cos i tak myslalem moze w ramach jakiejs interakcji jakis mailbag, z odpowiadaniem na pytania itp tylko w sumie fanbase chyba za maly na takie rzeczy 200 subskrypcji to dla mnie i tak fajnie, ale raczej nie dostaczy to regularnie np co 2 tygodnie ok 5 quality pytan nadajacych sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót minionego tygodnia w NBA czyli plusy i minusy za 1 runde PO, typy na 2 runde, najlepsze wystepy, akcje tygodnia, newsy... czyli to co zawsze

 


 

Enjoy

 

edit:

hmm nie wiem czemu okienko sie nie wstawia z filmem ;/ a tylko link

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oczywiscie ze kwestia preferencji, mi po prostu styl RW - sam przeciwko calemu swiatu - bardzo bardzo sie nie podobal, tak jak samego RW zawsze lubilem za charakterek i ogolnie.

 

plus jest taki, ze nie mozna byc wobec niego obojetnym, taki przyklad jakos do glowy mi wpadl, ktory koszykarsko nie pasuje, ale emocjonalnei troche tak - LeBron jeszcze kilka lat temu jak np w koncowce oddawal pilke "no name'owi" na potencjalnego gamewinnera.

 

jedni krytykowali ze powinien jako gwiazda takiego formatu sprobowac wygrac ten mecz, inni mowili ze przeciez to jest dobre zagranie, bo oddal pilke gosciowi ktory byl calkowicie nie kryty

 

potem kolejny pisal ze przeciez LeBron to tur i powinien wbijac sie w pomalowane gdzie ma 60% skutecznosci

potem kolejni odpisywali tak, ale po co ma sie wbijac jak jest na nim obronca + pod koszem stoi wysoki, lepiej oddac na czysta pozycje Boobie Gibsonowi

 

i tak w kolko i tak w kolko

i jedni i drudzy maja/mieli racje i to zalezy od preferencji :) 

dlatego tez poniekad powstal ten "program" ja moge wyrazic swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.