Skocz do zawartości

NBA w Pigułce - mój skrót tygodnia NBA na YT


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

wieje nudą w lidze troche teraz, plotki i wymiany na dobre sie rozkreca od 1 lipca (a i tak jest duzo czasu, to nie jest ostatni dzien trade deadline... no ale tuz po drafcie pewnie troche liga ozyje) + ten tydzien przerwy miedzy meczami... no ale chociaz zmiescilem sie w 10 minutach jak kiedys chcialem, w RS to jest kompletnie niemozliwe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dawał dalej radę w kolejnym sezonie, to zalatwilem Ci dwóch nowych widzów. Na razie nie oglądają bo nudy w PO ale rs się jaraja tylko nie mają cZasu na. Mecze więc tak naprawdę jaraja się skrotmai i box scorem więc twój skrót tygodnia przypadł im do gustu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje to :P

 

poki co plany sa takie zeby robic

 

ogolnie tez jak ktos szuka takiego typowego skrotu meczu to jest kanal

KeepTheBeat on wrzuca jakies nagrania w to jak gra w gry + wlasnie skroty po prostu z NBA z podlozonym swoim glosem (ma lepszy glos i robi to lepiej niz ja xD hah no ale inny format zupelnie bo ja nie mam podsumowan spotkan w ogole tylko takie ogolne pierdoły)

 

tutaj link jak cos

https://www.youtube.com/channel/UCdjBUdz6QwjzdcbZOtgZcpw/videos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oglądałem gry o tron, więc po obejrzeniu odcinka zaliasa mam pytanie. Czy to co widzimy w Game of Zone ma większe nawiązanie do tego serialu czy jest tylko grą słowną i nawiązaniem do tytułu. Zawsze myślałem, że to drugie, ale uwaga w podcaście, że poleca ją, także osobom, które nie znają serialu zawiera dla mnie informacje, być może błędną, że oba seriale łączy coś więcej.

 

Nie odniosłem wrażenia oglądając GZ, że coś tracę nie znając serialu Gry o tron. Chociaż czasem rodziły się w mojej głowie pytania, np. czemu z Cubana zrobiono świra, no ale świat NBA to dla mnie głównie to co się dzieje na parkietach i mogę nie zawsze łapać wszystkie drobne niuanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oglądałem gry o tron, więc po obejrzeniu odcinka zaliasa mam pytanie. Czy to co widzimy w Game of Zone ma większe nawiązanie do tego serialu czy jest tylko grą słowną i nawiązaniem do tytułu. Zawsze myślałem, że to drugie, ale uwaga w podcaście, że poleca ją, także osobom, które nie znają serialu zawiera dla mnie informacje, być może błędną, że oba seriale łączy coś więcej.

 

Nie odniosłem wrażenia oglądając GZ, że coś tracę nie znając serialu Gry o tron. Chociaż czasem rodziły się w mojej głowie pytania, np. czemu z Cubana zrobiono świra, no ale świat NBA to dla mnie głównie to co się dzieje na parkietach i mogę nie zawsze łapać wszystkie drobne niuanse.

 

nie znajac Gry o Tron na pewno przekaz Game of Zones zrozumiesz i moze wiele nie tracisz wiele, ale sa smaczki mimo wszystko

 

UWAGA SPOJLERY nizej ;)

 

chociazby Spurs jako Dead Walkers, ktorzy nic nie mowia chodza i tylko sieja spustoszenie

 

czy np ostatnio przez Ciebie wymieniony Cuban to byl odpowiednikiem Olleny Tyrell, ktora w serialu jest takim nie wiem jak to okreslic, ale ogolnie babka z charakterem, ktora jest dosyc ostra i ma wywalone na to co mysla inni i zawsze sie rzadzi wiec tak do Cubana pasuje

 

tak samo np ostatnio jak Lavar wyszedl z plonacego budynku i wyszedl z Lonzo i mial 3 pilki to tez jest stricte nawiazanie do serialu gdzie Daenerys w ogniu miala 3 smocze jaja i urodzila tak smoki, bo ogien jej nie szkodzi

 

i w sumie tego jest masa, to nie jest tak ze one sa konieczne do zrozumienia tego co sie dzieje, ale na pewno sporo nawiazuja nie tylko nazwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezus, caly dzien mnie nie bylo i wrocilem na draft az sie balem ze mnie cos ominelo w kilka godzin szokujacego

 

jasne, sporo sie dzieje, duzo plotek, ale po tych komentarzach to sie balem ze kolejne deale wlecialy

 

poki co widze tylko ze pod domem PG furgonetka do przeprowadze

Porzingis i Knicks, ale to juz od wczoraj albo i przedwczoraj? 

no i nowosc to ze LMA chce out z SAS (tutaj male wow, duzo to o nim mowi jesli tam kazdy zawsze bierze mniej hajsu, dziela sie pilka itp, a on chce out)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak ktos sie wybitnie nudzi to mozna wlaczyc, odcinek o offseason w ktorym juz chyba za wiele sie nie wydarzy

 

 

jak zwykle nic odkrywczego nie ma, takie tam raczej ogóły

 

P.S.

moze w niedalekiej przyszlosci postaram sie nauczyc mowic z wieksza charyzma, bo za kazdym razem nagrywam starajac sie nie pajcowac, ale tez nie nudzic, a jak potem slucham wydaje mi sie ze zawsze wychodzi opcja nr 2... no ale nic trudno

 

edit:

aha widze ze napisalem posta a linka nie wstawilem :P hah, classic

no ale juz jest

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze sobie tak odswieze temacik z pytankiem do Was wszystkich (w szczegolnosci do tych osob ktore rzeczywiscie klikaja w te filmiki regularnie jak Dnc, Tomek czy ignazz) a propo formatu, no bo wiecie zbliza sie sezon regularny niby nie tak szybko bo poczatek sezonu 17-tego pazdzernika ale jednak czas leci a powoli bede myslal co i jak

 

no ale do rzeczy... mam takie pytanie co sadzicie o tym, zeby filmiki podzielic na kategorie, robic krotsze, ale czesciej??

 

cos na zasadzie powiedzmy plusy i minusy same w sobie raz w tygodniu powiwedzmy na poczatku tygodnia

kacik newsowo-informacyjny pod koniec tygodnia

i jeszcze cos w srodku

 

tak ze zamiast 15 min filmiku raz w tygodniu wpadalyby 3x5

 

ogolnie wiec takie pytanie do wszystkich kto tu kliknie i przeczyta, bedzie mi bardzo milo jak oddacie "glos" i napiszecie jakakolwiek opinie o tym :)


P.S.

myslalem o czyms jeszcze takim jak zakladalem kanal, ze jakby ktos chcial sprobowac swoich sił i tworzyc cos i dolaczyc do "zespolu" i tworzyc cos swojego, to ja jestem bardzo otwarty na cos takiego (nawet chlopaki z airballa jakbyscie REGULARNIE robili podcast to mysle ze jakos moznaby bylo sie dogadac, ale no to sa bardzo bardzo luzne mysli teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że tak jest spoko.

Boję się że jak sobie podzielisz to potem np jak będzie mało informacji to nie będziesz jak mial skleić tego jednego odcinka O newsach. A tak w dłuższym jakoś bys to upchal.

 

Moja propozycja to oprócz tego co robisz to top 5 i bottom 5 zagrań tygodnia jakoś w ciągu tygodnia lub może jakis shaqing A fool?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabraknac newsow w NBA ;) jak ja przewaznie nawet musze skracac to co mam bo by bylo za duzo (zreszta nie tylko newsowo ale ogolnie tez bo to ma byc takie "dla kazdego" ). Czemu sie upieram zeby skrocic? wczesniej to juz nie pamietam, a teraz taki pomysl mi wpadl z prostego powodu - obecnie zrobienie odcinka zajmuje mi 6+ godzin, w zaleznosci od ilosci filmikow, grafik itp to nawet i dycha bywala, a zrobienie tylko na jeden temat zajmuje mniej i czasowo latwiej wygenerowac 2-3x w tygodniu po 2h niz raz 6-10 + psychicznie trudniej tyle robic. Co do formy i pomyslu ze jesscze albo akcje albo cos ala shaqtin, to hmm... jesli chodzi o akcje to jest tego i tak duzo, a shaqtin to w sumie moze nie duzo ale jest juz samo shaqtin :) no i tez jak juz to bym robil wlasnie razem z newsami to by byl mix jak teraz "co w trawie piszczy" i po prostu tym by bylo ale jako oddzielny filmik czyli i newsy normalne i plotki i smieszne/dziwne filmiki poznajdywane gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.