Skocz do zawartości

NBA w Pigułce - mój skrót tygodnia NBA na YT


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może trochę od innej strony. Według mojego korzystania z YT Twój program to wręcz jakiś highlight, bo lubuję się w oglądaniu wywiadów wykładów i pochodnej treści. Mimo to uważam, że taki podział na kilka krótszych serii może przynieść Ci korzyści. Jeśli się nie mylę, poprawcie mnie proszę jak coś, to na youtubie właśnie takie materiały po kilka minut są najbardziej "pożądane" i najchętniej oglądane. Więc jeśli zależy Ci na powiększaniu grona odbiorców to może się okazać, że będzie to strzał w dziesiątkę.

 

No i jeszcze o tym głosie wspominałeś - tu znów stanę w opozycji do ogółu zapewne, ale mi się bardzo podoba sposób w jaki mówisz. Nic mnie chyba bardziej nie denerwuje niż takie sztuczne narzucanie emocji i podnoszenie głosu, co opanowali do "perfekcji" hamerykańscy dzienniakrze/szołmeni z piórem. Może nie masz takiej typowo radiowej barwy głosu niskiej, ale przyjemnie się Ciebie słucha i forma nie przykrywa treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho jak juz chcesz dzielic, to lepiej 2x10min.

5min, to moze sie zdarzyc, ze nie zmiescisz wszystkiego, albo bedzie za malo newsow i tez kicha.

Juz lepiej polaczyc dzialy po 2 i dodac cos nowego. 

Jak shaqtin, to akcje z meczow nie maja sensu, bo to shaq'u robi, ale zawsze sie znajda jakies smieszne historie graczy spoza parkietu.

 

Mi obecna formula pasuje i nawet jakbys rozciagnal to do 20-25 min to bym ogladal dalej (dobrym przykladem jest Tech Week Klawiter'a), ale rozumiem, ze to sie trudniej montuje od krotszych kawalkow.

 

Co do glosu, to zgadzam sie z imiennikiem, nie ma sensu zebys robil jakies sztuczne ochy i achy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok dzieki za feedback :) dobrze wiedziec ze z glosem az takiej tragedii nie ma i zawsze to mowilem ze nie chce pajacowac ale tez i usypiac, z dwojga zlego wole to 2 ale jak slucham siebie to mam wrazenie ze jednak to nie jest to i za mocno monotonnie jest, mimo ze podczas samego nagrywania wydaje mi sie ze jest inaczej dopiero jak to odsluc***e, no ale nic moze z czasem lepsze flow i troche zycia samo przyjdzie :) co do formatu to juz raczej zdecyduje sie na to zeby zostalo jak jest, ciezej bedzie wygenerowac na raz tyle czasu, ale jak sie postaram to dam rade. Ogolnie jednak na kanale zamierzam wrzucac cos jeszcze extra, tylko z kolei musze znalezc teraz troche czasu zeby przygotowac grunt pod to jak po odcinki wczesniej jak zrobilem sobie grafiki do dzialow i bedzie mozna ruszac z dodatkowa seria ktora bedzie pojawiala sie okazjonalnie pewnie z raz na 2 tygodnie obok standardowych odcinkow co tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

taki teaser dla moich 5 sluchaczy/ogladaczy/czyjaktonazwac tutaj

 

1iotabh.jpgYt24bRS.jpgi3KqT6v.jpgW4rJxLi.jpge05vdVY.jpg

 

Wszystkie 30 druzyn tak zrobione leza na dysku juz od kilku dni - over/under vegasowe + wynik z poprzedniego sezonu + kogo dodali i stracili. Ostatnio maksymalnie malo czasu ze wzgledu na wszelakie delegacje i sporo pracy, a w poniedzialek wylatuje na urlop krotki takze dzis i jutro bede chcial sie zebrac i nagrac audio + zmontowac nowy odcinek.co nie bedzie takie latwe biorac pod uwage ze dzisiaj mimo soboty dopiero wrocilem z pracy, a jutro czeka mnie podobna "zabawa" no ale jak sie zepne to da rade, takze stay tuned (tak naprawde to jesli mi sie nie uda nie chcialem zeby te "grafiki" nigdy nie ujrzaly swiatla dziennego, a nie mam gdzie indziej ich wrzucic, wroce z wyjazdu dopiero na poczatek sezonu NBA i wtedy taki odcinek juz nie bedzie za bardzo aktualny...) 

+bonusowe pytanie

ma ktos lepsza nazwe niz "stare graty" na tych kogo juz nie ma? mialem na poczatku stare zabawki, nie wiem czemu zmienilem bo teraz wydaje mi sie to byc lepsza nazwa, ale nie na tyle zeby recznie w 30 plikach teraz podmieniac to i przestawiac te pilki nieco dalej... wiec juz tak zostawilem, ale jakby ktos mial znacznie lepsza nazwe to chetnie zamienie, bo ta obecna jakos mi nie lezy

 

 

P.S.

w prawym gornym rogu wolne miejsce na highlighty, zeby cos sie dzialo na ekranie oprocz tych zdjec co widac, ktore beda pojawiac sie stopnio nie wszystko na raz tez

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi wstyd ze te highlighty nakladaja sie na over/under, ale tyle problemow co z tym odcinkiem nie mialem nigdy, a za kilka godzin mam samolot, wiec no nic juz lepszego z tego nie bedzie.

 

takze jestem jeszcze w przedsezonowej formie, ale no tak czy siak odcinek w nocy powstal to wlatuje tutaj ale nie jestem zadowolony, łapcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo mi komputer padl niedawno i musialem wszystko od nowa instalowac, wiec mam zupelnie inne ustawienia + nagrywalem jakos o 2-3 w nocy wczoraj wiec ze wzgledu na sasiadow nie chcialem za glosno mowic... ale tak tak wiem ze jest cisaej i ogolnie jakosciowo gorzej, takze jak zawsze jest miejsce do poprawy i bede walczyc przez caly sezon z nadzieja ze za jakis czas produkt finalny bedzie zadowalal i mnie i Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi wstyd ze te highlighty nakladaja sie na over/under, ale tyle problemow co z tym odcinkiem nie mialem nigdy, a za kilka godzin mam samolot, wiec no nic juz lepszego z tego nie bedzie.

 

takze jestem jeszcze w przedsezonowej formie, ale no tak czy siak odcinek w nocy powstal to wlatuje tutaj ale nie jestem zadowolony, łapcie

 

Stary, Rockets poniżej 55 zwycięstw? W zeszłym sezonie mieli 55, a wydaje się, że w tym są dużo mocniejsi. Przede wszystkim mentalnie. Widać to jak na razie w preseason... I pewnie po tych słowach dostaną dziś w nocy oklep od Knicks, co by pewien Kuzyn postawił wszystkie pieniądze babci na awans Nowojorczyków do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, Rockets poniżej 55 zwycięstw? W zeszłym sezonie mieli 55, a wydaje się, że w tym są dużo mocniejsi. Przede wszystkim mentalnie. Widać to jak na razie w preseason... I pewnie po tych słowach dostaną dziś w nocy oklep od Knicks, co by pewien Kuzyn postawił wszystkie pieniądze babci na awans Nowojorczyków do PO.

 

Wójcie to raczej nie możliwe, Rockets dziś pewnie pobiją rekord trójek na Knicks i rzucą nam ich 26.

Skończymy mecz z ostrym wpi****lem.

Ja nie wierzę w preseason jak niektórzy. 

Ale wiesz co Ci powiem, Knicks wcześniej wejdą do playoffs niż Houston do finału NBA, na to mogę postawić $ i nawet zrobić mały zakład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, Rockets poniżej 55 zwycięstw? W zeszłym sezonie mieli 55, a wydaje się, że w tym są dużo mocniejsi. Przede wszystkim mentalnie. Widać to jak na razie w preseason... I pewnie po tych słowach dostaną dziś w nocy oklep od Knicks, co by pewien Kuzyn postawił wszystkie pieniądze babci na awans Nowojorczyków do PO.

tylko Rox wiedzą że tak naprawde dla nich się liczy tylko PO teraz 

wiec nie beda się żyłować w RS, tylko doczłapać na tym 3 miejscu, możę 4

wieć się zgodzę ze poniżej mogą miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wójcie to raczej nie możliwe, Rockets dziś pewnie pobiją rekord trójek na Knicks i rzucą nam ich 26.

Skończymy mecz z ostrym wpi****lem.

Ja nie wierzę w preseason jak niektórzy. 

Ale wiesz co Ci powiem, Knicks wcześniej wejdą do playoffs niż Houston do finału NBA, na to mogę postawić $ i nawet zrobić mały zakład. 

Wszedłbym w to, a znajdziesz jelenia, który postawi na Rakiety? :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłbym w to, a znajdziesz jelenia, który postawi na Rakiety? :playful:

 

Jest jeszcze coś takiego jak kontuzję, no i możesz poczekać na przynajmniej 2 mecze GSW - z obecnymi Houston, przy wyrównanych pojedynkach w Rs, ewentualnie jednej wygranej, jest to zachęcająca prognoza na playoffs.

Ale z awansem knicks do po, w ciągu następnych 3 sezonów, też może być ciężko, uważam że taki zakład to 60/40 na moją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Giannis bez jumperka pewnej granicy nie przeskoczy, nawet LeBron jej nie był w stanie przekroczyć, chociaż rzut nawet wtedy miał dużo lepszy. Tak, więc nie. Nie zgadzam się, że Giannisowi wystarczy dominować samymi warunkami fizycznymi.

 

Przy całej mojej ogromnej sympatii do Wade, to jeszcze większego plusa by złapał jakby poprosił o ciepłe kapcie, kominek i wcześniejszą emeryturę :)

 

Obejrzałem odcinek, głównie przez mocno kontrowersyjne zapowiedzi notatek z meczu. Myślałem, że jak dałeś Griffin+CP3>Griffin-CP3 to będziesz forsował bzdurną tezę, że Clippers są obecnie lepsi. Co do Griffina, za mała próbka do tak ogólnej oceny. Ale ak czy siak widać, że ciągle pracuje nad swoim wachlarzem ofensywnego repertuaru i nawet bez atletyzmu długo będzie w stanie utrzymać się na TOPie. O ile tylko będzie zdrowy.

 

Co do duetu Davis - Cousins to ja uważam, że w dobrym systemie to powinno funkcjonować na miarę tego co robili Milsap i Al Horford. Obaj są też bardzo dobrymi obrońcami, więc spodziewałem się też defensywy na wysokim poziomie. Zwłaszcza, że mają też Holidaya, który od początku sezonu broni bardzo dobrze. Na ten moment wygląda to słabo, ale nie zgadzam się z tezą, że ten potencjał obu graczy się w jakiś sposób ogranicza czy nie pasuje do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem odcinek, głównie przez mocno kontrowersyjne zapowiedzi notatek z meczu. Myślałem, że jak dałeś Griffin+CP3>Griffin-CP3 to będziesz forsował bzdurną tezę, że Clippers są obecnie lepsi. Co do Griffina, za mała próbka do tak ogólnej oceny. Ale ak czy siak widać, że ciągle pracuje nad swoim wachlarzem ofensywnego repertuaru i nawet bez atletyzmu długo będzie w stanie utrzymać się na TOPie. O ile tylko będzie zdrowy.

 

Co do duetu Davis - Cousins to ja uważam, że w dobrym systemie to powinno funkcjonować na miarę tego co robili Milsap i Al Horford. Obaj są też bardzo dobrymi obrońcami, więc spodziewałem się też defensywy na wysokim poziomie. Zwłaszcza, że mają też Holidaya, który od początku sezonu broni bardzo dobrze. Na ten moment wygląda to słabo, ale nie zgadzam się z tezą, że ten potencjał obu graczy się w jakiś sposób ogranicza czy nie pasuje do siebie.

 

odpowiem do 2 rzeczy, ktore pogrubilem

 

ad1. forsowalbym ta bzdurna teze ;) , ale szczerze mowiac nie moge sie zaglebiac w zadne tematy bardziej bo odcinek wyjdzie 40 minutowy a nie 15 i chociaz wiele osob pisze ze spoko, dluzej nawet byloby lepiej, to jednak poki co nie moge tak robic, bo stworzenie tego odcinka zajelo mi okolo 8 godzin, a i tak zrobilem go "po lebkach" bo w idealnym swiecie przy kazdym temacie w tle byloby okienko z wycinkiem z meczu o ktorym mowie itp, ale to wymaga naprawde sporo czasu... no ale wracajac jeszcze do samych Clippers, to ja osobiscie uwazam ze Clippers maja obecnie wyzszy sufit niz z CP3 w ogole pewna teoria mi krazy w glowie ale musze troche danych pozbierac i przykladow zeby to przelac na papier, ale jestem wrecz pewny jej.

 

w skrocie chodzi o to ze obecnie liga ma zbyt duzo talentu zeby 1 gosc dowodzil wszystkim co sie dzieje na parkiecie tak jak wlasnie chcial to robic/robil CP3, tylko ze wyjatkiem od tej reguly jest LeBron James i mi troche teorie psuje, ale nie ma watpliwosci ze druzyna LeBrona gra w 100% pod jego dyktando, no ale to jest mysl na kiedy indziej. W kazdym razie uwazam ze obecnie LAC maja wyzszy sufit co dla mnie jest jednoznaczne z tym, ze sa lepsi

 

ad2. masz racje ze Cousins i AD moga dzialac, tutaj wraca temat tego ze nie bardzo chce w odcinkach na 1 temat mowic przez 10 minut. chodzi o to wszystko co jest oprocz nich, w dzisiejszej koszykowce po prostu druzyna musi miec 3 rzeczy

1- rozgrywajacego, bo przynajmniej 75% druzyn ma PG na mega mega dobrym poziomie. musisz miec jakas odpowiedz, kogos kto bedzie meczyl przeciwnika w ataku, albo tyrał w obronie (najlepiej i 1 i 2). Tutaj Jrue jest dla mnie na pograniczu tego, a juz za cene jaka go maja to jest zbyt slaby, bo przez to ucierpi glebia skladu

2-trzeba miec mimo wszystko kompetentnego wysokiego, bez niego ani rusz. tutaj wg mnie sa 2 typy - typ nr 1 to wysoki, atletyczny podkoszowy ktory jest filarem obrony, albo typ nr 1 ktory jest szybki i dysponuje rzutem+fajnie jakby umial cos rozegrac aby rozciagal obrone przeciwnika i utrzymywal ruch pilki w ataku swojej druzyny. Tutaj nie ma watpliwosci ze ten punkt Pelicans spelniaja

3-trzeba miec albo przekozaka na skrzydle albo chociaz kilku bardzo solidnych gosci na skrzydle, ktorzy potrafia bronic kilku pozycji i dobzre rzucaja za 3. tutaj Pelicans niestety maja swoj najwiekszy problem. Po 1 kozaka tam nie maja i nie beda mieli, bo nie maja na to hajsu, a po 2 nawet przecietny skrzydlowy ktory sie tam pojawi od razu lapie kontuzje i tym samym pojawia sie problem w czasach kiedy tacy zawodnicy sa byc moze najbardziej wartosciowi, to tutaj jest dziura.

 

duzy chaos w tym poscie, to tak bardzo na szybko, ale ogolnie AD+Cousins moga dzialac obok siebie, ale AD+Cousins+Jrue za 25 mln rocznie = druzyna ktora nic w dzisiejszym NBA nie ugra. Pamietam slyszalem taka analogie co do druzyn NBA i ukladania Puzzle. ukladanie puzzle przewaznie zaczyna sie od rogow i powoli doklada czesci potem tworzac calosc. Pelicans maja juz swoje rogi ukladanki, problem w tym ze pozostale czesci troche nie pasuja, a na dodatek jest ich za malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.