Skocz do zawartości

NBA w Pigułce - mój skrót tygodnia NBA na YT


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

ziomek, już poniedziałek a gdzie Twój  nowy odcinek? :tongue:

 

się przyzwyczaiłem

 

to jak mnie sluchasz ;) w 1 odcinku tego sezonu mowilem, ze w tym roku nie moge zagwarantowac regularnosci jak wtedy ze kazda niedziela = odcinek, bo po prostu pracuje w weekendy tez i dlatego tym razem odcinki moga miec odstep 3 dni, a moga 10 (w tym ze mowilem ze postaram sie zeby nigdy ta przerwa nie byla dluzsza niz 2 tygodnie)

takze tak to wyglada na ten moment

 

kolejny odcinek bedzie robiony w srode i wieczorem powinien sie pojawic na kanale, mysle ze 17-18 w zaleznosci w sumie od tego jak dlugo bede spal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety poki nie znajde sposobu/nie naucze sie ich robic 3x szybciej to nieregularnosc mi pozostaje, bo jak juz nie raz pisalem mi zrobienie odcinka zajmuje czasem nawet 8h nie liczac zbierania informacji oczywiscie, ktore sie robi na biezaco

 

a w tej lidze tak duzo sie dzieje, ze mimo wszystko za bardzo tez nie mozna rozkladac takiego montowania i nagrywania, no bo nagra cos czlowiek w poniedzialek, we wtorek bedzie robil grafiki jakies, pobieral klipy itp, w srode bedzie montowal i polowa rzeczy juz jest nieaktualna. to jest super w tej lidze do sledzenia ogolnego, zawsze sie cos dzieje, ale nie super dla takiego formatu jak moj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to prawda, 3 tygodnie nie bylo i poki co sie nie zanosi na to zeby byl

 

"niestety" w pracy zrobilem skok w kilka miesiecy ktory normalnei zajmuje pewnie kilka lat, ale no wlasciwie w kilka tygodni z goscia ktory nie robil mikrobiologii w obecnej pracy (pracuje tutaj w labie, ale fizyko-chemicznym) stalem sie glownym mikrobiologiem duzego zakladu produkcyjnego i teraz przez jakis czas siedze po 50-55 godzin tygodniowo w pracy, a po swietach wysylaja mnie do Hiszpanii na ok. miesiac wiec naprawde nie wyglada to kolorowo dla "NBA w Pigulce" poki co ;/ 

 

po raz kolejny wraca temat tego ze niestety robienie odcinka przez 2-3 dni a nie na raz sprawi ze nie bedzie on aktualny juz bo tak jak dzisiaj np nagle wyskakuje trade 76ers z Nets etc, a zeby zrobic to w 1 dzien potrzebuje minimum 8 godzin (a przy takiej przerwie jak teraz byla to mysle ze 10) ktorych ostatnio po prostu nie mam, bo oprocz pracy oczywiscie czlowiek ma tez inne rzeczy na glowie

 

taka sytuacja, stay tuned jak to mawiaja. zalozmy ze to maraton nie sprint i jeszcze to uda mi sie kontynuowac i rozkrecic w niedalekiej przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.