Skocz do zawartości

Hyperdunk 2016 vs Adidas D Rose 7


Kuba242

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem ktorychs z powyzszych butow. Szczerze mowiac to gram w siatkowke, ale jednak od Asicsow i Mizuno wole buty koszykarskie.

Zalezy mi przede wszystkim na dynamice i stabilizacji stawu skokowego, nastepnie na amortyzacji.

Do tej pory mialem Hyperdunki 2013 i 2014, z ktorych bylem mega zadowolony. Niestety sznurki FlyWire nie wytrzymuja dluzej niz rok. Ten system pasowal mi idealnie, bo mam dluga stope (rozmiar 48) ale dosyc szczupla, a dzieki niemu but idealnie dopasowywal sie do stopy i stawu.

Ewentualnie mozecie cos podobnego polecic?

Sorry za brak polskich znakow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odniosę się do Hyperdunków 2016 i moich ostatnich doświadczeń z nimi.

Zamówiłem je z nike.com w zeszłym tygodniu, przyszły bardzo szybko.

Ledwo otworzyłem pudełko, od razu zauważyłem pełno kleju nawalone, co przy kolorze niebieskim butów, było widać z daleka.

Mimo tego, że kleju było w pip, to nie trzymał w jednym miejscu podeszwy z cholewką. Wystawały elementy z gąbki. Przy tej cenie butów, to błędy niedopuszczalne.

 

Oddałem je.

 

Jednak, są bardzo wygodne, dobrze trzymaja kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepnę się z tematem. Mówisz że najlepiej trzymające buty ever. A jak jest z zakładaniem? Wiesz Ja mam bardzo wysokie podbicie i ostatnie buty jakie mogłem swobodnie założyć to Lebrony 11. Kolejne nr i Sodiery mogę zapomnieć. Właśnie trzasnęły mi moje 11. Dziwne bo kupa kasy , miały być pancerne a pękły jak szkło po roku gry 2x wtyg. Chcę je reklamować i myślę o wymianie właśnie na Hyperdunki 2016.  Jedenastki fantastyczne trzymały kostki plus amortyzacja mega. Były niewygodne trudne do ułożenia ale wsparcie lux. Skrobnij parę dodatkowych słów o HD2016. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wkladaniem nie ma problemu bo "jezyk" mozna dosc dale wyciągnąć ale z uwagi na fakt, ze sa dosc wysokie trzeba wyciagnac pierwszy rzad sznurowek ze szlufek. Ogolnir buty dosc wygodne np wporownaniu do durantow które sprzedałem bo byly strasznie niewygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.