Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

beGM: Wymiany - komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2544 odpowiedzi w tym temacie

#1 karpik

karpik

Super-Star

• Użytkownik
  • 3529 postów

Napisano 13 luty 2017 - 12:45

Zakładam temat, którego i tak się nie uniknie.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5409 postów

Napisano 13 luty 2017 - 13:29

ubiegłeś mnie karpik, też mi się marzył pick bulls lub kings

#3 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10164 postów

Napisano 13 luty 2017 - 13:30

Ale ładnie protected ;).

Cóż karpik nie Cuban wierzy w ten draft (osłabienie Mavs).

PG D'Angelo Russel, X, X

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter,Jerome Robinson

SF Brandon Ingram, X, Bruce Brown

PF LeBron James, Daniel Theis

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Damian Jones, Ante Zizić

#4 mac

mac

trust the process

• Użytkownik
  • 3557 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Napisano 13 luty 2017 - 14:02

Rondo do Mavs oonownie wyglada ciekawie :)

OgLrALd.gif

#5 Regis

Regis

Starter

• Użytkownik
  • 719 postów

Napisano 13 luty 2017 - 18:02

Bulls - Mavs
Karpik świetny ruch, wyższy własny pick plus 1st rd zapewne w połowie drugiej dziesiątki za zwłoki Derona i dwóch rolesów wygląda fajnie.
TuPalnik zapewnia sobie chyba awans do PO, ale długoterminowo ta wymiana chyba bardziej na plus dla DAL.

MIN - DET

Ozzy chyba bardzo wierzy, że będziemy się w to bawić przez wiele lat. Oby.

LaVine na ławę, czy do wymiany? Dobry deal - jest szansa na PO.

#6 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano 13 luty 2017 - 18:08

LaVine na ławę, czy do wymiany? Dobry deal - jest szansa na PO.

U mnie nadal wszyscy do wymiany poza KAT-em.

Ale na dziś LaVine będzie generałem z ławki w przyszłym sezonie. Planowałbym, aby to wyglądało tak:

Rubio-KCP startują

LaVine - KCP następnie

LaVine - Rush lub ktoś inny następnie

Rubio-Rush lub ktoś inny i tu koniec rotacji na pozycjach 1-2.

Omijałbym rotację Rubio-LAVine, bo nie zdaje to egzaminu, a na dodatek i LaVine rozjebał się więc wzmocnienie na sg jak znalazł na teraz. Co do picków to lepszych mu dać nie mogłem, bo niestety, ale kurcze mam w chmurze ten pick z Atlanty, który będę próbował odzyskać, bo zajebiście utrudnia mi życie jego brak. Nie wiem ile będziemy się bawić, ale skoro bawimy się już tyle lat w fantasy, to i może to przetrwa sporo. Roboty wcale dużo nie ma. Trzy-cztery gorące momenty w sezonie (FA, TD, PO i draft) a reszta to sielanka :)

#7 ozzy110

ozzy110

6th Man

• Użytkownik
  • 468 postów

Napisano 13 luty 2017 - 19:29

Ozzy chyba bardzo wierzy, że będziemy się w to bawić przez wiele lat. Oby.

Zgadza się. Liczę, że zbudujemy silną długoletnią ligę. Zresztą pierwszorundowych picków nigdy za wiele

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik ozzy110 edytował ten post 13 luty 2017 - 19:30

#8 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano 13 luty 2017 - 21:59

Teraz wymiana wygląda lepiej, picki bliższe, dołożyłem jeszcze ewentualną wymianę pod Detroit, bo nie wypiął się na mnie po fiasku z moimi pickami, tylko poczekał i dopięliśmy deal do końca.  Deal teraz wygląda ok dla obu stron. Martwi mnie że mogę stracić pick, choć jak dobrze rozumiem po sezonie przed draftem robimy glosowanie.

#9 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:25

Podoba mi się ten deal Magic i Hornets z obu stron.

Magic jasno dają sygnał: idziemy w tank. Pozbywamy się wszystkiego co ma wartość, zakopujemy to wszystko i gramy od nowa. Ibaka, Gordon, Batum, Biyombo - tak naprawdę jeszcze 4 graczy z realną opcją na wyrwanie czegokolwiek, w tym jeden jest na debiutanckiej umowie, dwóch na zajebiście długich, a ten ostatni, w teorii jest z nich najlepszy i ma spora wartość w naszej grze, mimo że kończy mu się kontrakt. Sypniesz mamoną na FA i jest twój na 5 lat. 

Hornets odcięli opcję dublowania się Batuma i MKG. Było to męczące, wracają do gry o PO. Kemba-Fournier-MKG-Marvin-Vucević. I like it kucio. Zupełnie serio i to w sumie za niezbyt wiele. 

#10 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10164 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:28

Ale poszło w sumie grubo za KCP. Potencjalnie 4(!) - wraz z Dunnem i tegorocznym swapem 1 rundowe picki, 2 niechronione...

allin totalnie ;)

PG D'Angelo Russel, X, X

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter,Jerome Robinson

SF Brandon Ingram, X, Bruce Brown

PF LeBron James, Daniel Theis

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Damian Jones, Ante Zizić

#11 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3826 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:35

@shevcu podobają mi się Twoje słowa, ale to nie koniec 😄😄😄

#12 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5409 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:37

U mnie również, dawać picki za Batuma i Jebake czy Biyombo a wasz team będzie kimś w tej lidze!

#13 karpik

karpik

Super-Star

• Użytkownik
  • 3529 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:39

Hornets odcięli opcję dublowania się Batuma i MKG. Było to męczące, wracają do gry o PO. Kemba-Fournier-MKG-Marvin-Vucević. I like it kucio. Zupełnie serio i to w sumie za niezbyt wiele.

Ja mam mimo wszystko pewne obawy, że Kucio to jest tak naprawdę Sam Hinkie i wraca on z jego manią zbierania centrów. Na ten moment Hornets mają Vucevica, Plumlee, Zellera i Kaminskiego. Nawet jeśli Franka będziemy traktować jako czwórkę, to jest to prawie 40 baniek na przyszły sezon dla Vuca, Plumlee i Zellera.

#14 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:39

Ale poszło w sumie grubo za KCP. Potencjalnie 4(!) - wraz z Dunnem i tegorocznym swapem 1 rundowe picki, 2 niechronione...

allin totalnie ;)

Rubio zostaje. Nie ma innej opcji. Nie ma w ogóle pomysłu bym go sprzedał, chyba że oferta zwali mnie z nóg ;)

Piątka: Rubio - KCP - Wiggins - Towns - Dieng może włączy się w walkę o PO u nas. Dużo nie tracę. 

LaVine już się może szykować na 6th mana. Generał z ławki, obok dostanie KCP, kogoś na sf, Morrisa i liczę na centra jeszcze jakiegoś, jak te psie umowy poschodzą.

Niby wchodzę grubo, ale co tracimy:

- ten pick to spore ryzyko

- Dunn u mnie się nie sprzeda, w aktualnej Socie słabo się sprzedaje, zwątpiłem w chłopa

- 2020 i 2022 to odległa perspektywa, na ten czas to ta ekipa będzie w top8 Zachodu i picki będą koło miejsc 17-23 więc bez szału a jakie to będą drafty, to sami nie wiemy.

Na pewno na FA mam RFA KCP i będę trzymał rękę na pulsie. Wszystko mogę zawsze wyrównać. Peko mi chyba spada po sezonie więc hej, mam szanse uderzyć jeszcze po dwóch solidnych FA, bo jak dobrze zrozumiałem wraz z moim RFA mogę złożyć trzem graczom opcję podpisania z moim teamem kontraktu. Wkręcam się coraz bardziej w tę zabawę. Zajebista idea January!!!!

#15 ozzy110

ozzy110

6th Man

• Użytkownik
  • 468 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:46

Rubio zostaje. Nie ma innej opcji. Nie ma w ogóle pomysłu bym go sprzedał, chyba że oferta zwali mnie z nóg ;)

Piątka: Rubio - KCP - Wiggins - Towns - Dieng może włączy się w walkę o PO u nas. Dużo nie tracę.

LaVine już się może szykować na 6th mana. Generał z ławki, obok dostanie KCP, kogoś na sf, Morrisa i liczę na centra jeszcze jakiegoś, jak te psie umowy poschodzą.

Niby wchodzę grubo, ale co tracimy:

- ten pick to spore ryzyko

- Dunn u mnie się nie sprzeda, w aktualnej Socie słabo się sprzedaje, zwątpiłem w chłopa

- 2020 i 2022 to odległa perspektywa, na ten czas to ta ekipa będzie w top8 Zachodu i picki będą koło miejsc 17-23 więc bez szału a jakie to będą drafty, to sami nie wiemy.

Na pewno na FA mam RFA KCP i będę trzymał rękę na pulsie. Wszystko mogę zawsze wyrównać. Peko mi chyba spada po sezonie więc hej, mam szanse uderzyć jeszcze po dwóch solidnych FA, bo jak dobrze zrozumiałem wraz z moim RFA mogę złożyć trzem graczom opcję podpisania z moim teamem kontraktu. Wkręcam się coraz bardziej w tę zabawę. Zajebista idea January!!!!

Kontrakt Pekovica schodzi ci po sezonie 17-18

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych