Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

W zaawansowanych domniemywam, że nigdy nie wypadał tak dobrze (gdzie nie sprawdzam pipmy, rapm'y itd to ścisła czołówka). A te go w przeszłości raczej nie lubiły przesadnie. 

 

Z resztą nie tylko w zaawansowanych. Bo jedynie punkty mu się zmniejszyły, tyle że to wynika z mniejszych minut. 


Niemniej nie chciałbym tu wchodzić w głębszą polemikę, bo specjalistą od statsow nie jestem, natomiast z chęcią przeczytałbym co ma BMF (lub kto inny kto ogarnia) do powiedzenia :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Panowie ze wschodu, szkoda że RL NBA na wschodzie nie jest tak mocna jak my tutaj. 1W różnicy w TOP4? Zapowiada się emocjonujący sezon.

 

Zachód trochę sam się wyjaśnia ale to niestety głównie przez kontuzje. Na ten moment zostały tam niestety dwa liczące się teamy, czyli DEN i GSW. Dorzucił bym Lakers ale póki są tam DLO/Ingram i wciąż tragiczna ławka to HCA może być problemem bo Spurs i Jazz nie śpią. Martwi mnie pasywność Houston i zaginięcie GM Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem 4.200.000.

 

Pamiętajcie o tym ze Maker to kontrakt dwuletni i 3.500.000 za rok dodatkowo.

 

Szykuje coś w lato wiec kto wie.

To razem dużo lepszy gracz sportowo i 7.000.000 łącznie z cash.

 

Plus bardzo cenie WCS.

Pozwala mi grać mocna 4 osobowa rotacja z przesuwaniem czasem LMA na PF

Czego nie rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo Vonleh poszedł.

 

Może mam mylne wrażenie, ale chyba ozzy regularnie skubie MJ1 :P

Polecam sprawdzić wymianę z Hoodem i od razu zmienisz zdanie ;)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bardzo drogi.

Gra fajny sezon i daleki jestem od krytykowania ale to jest dużo lepszy pierwszorundowiec niż mój.

A gracz chyba gorszy niż WCS

Na pewno inny

A czy WCS potrafi spowolnić lub zczapować samego Greek Freaka? Wątpię

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo Vonleh poszedł.

 

Może mam mylne wrażenie, ale chyba ozzy regularnie skubie MJ1 :tongue:

 

Gdyby był na spadającym kontrakcie, to na pewno tyle bym nie dał ;) jednak za rok na takiej niskiej umowie będzie ;) no i te 3,5 mln przyda się wobec -10,7 mln po zeszłym roku ;) a pick w 22' i to gorszy - wtedy i tak podejrzewam, że Qcin już zaatakuje misia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w skrócie,

 

dziękuję wszystkim zaangażowanym w negocjacje, zarówno te zakończone pomyślnie jak i te niespełnione.

 

Minnesota w zasadzie wykonała 3 wymiany na razie i jest z nich zadowolona, mimo że w każdym przypadku lekko przepłaciła;)

 

1) Deal z Denver- dostałem dwa mało warte picki za wciąż kontuzjowanego Thomasa, który jednak jak wróci to na pewno podbije wartość.

Nuggets zwiększyli rotację, ja delikatnie zaoszczędziłem i dostałem picki które się przydały w drugiej wymianie

2) deal ze Spurs- już w wywiadzie z Wojnarem deklarowałem chęć walki o lepsze wyniki, pozycja PG u mnie kulała okropnie, Dragic nie jest może już topowym rozgrywającym, ale to wciąż fajny gracz na miłym kontrakcie. 2 trymesrt spędzi na L4, ale w trzecim liczymy już na jego mocne wsparcie!

do tego Cssipi i Grant, czyli przyzwoici gracze do rotacji. Nic wielkiego nie wniosą, ale zwiększą rywalizację w zespole. Cena za te trójkę to Clarkson,McLemore i Bynum, oraz 4 drugorundowe picki.

3) wymiana 2 picków z pierwszej rundy za 1 pick.

 

Imo, wymieniłem 2 picki z przedziału 20-30 na jajko niespodziankę w postaci picku GSW 21- cena wysoka, ale cóż, #teamhazard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo, wymieniłem 2 picki z przedziału 20-30 na jajko niespodziankę w postaci picku GSW 21- cena wysoka, ale cóż, #teamhazard

 

Jeżeli natentychmiast szefostwo Timberwolves nie przeniesie wystarczającej ilości śniegu do pokrycia trawnika Currego żeby Riley mogła ulepić bałwana oraz nie wyśle Meltona FedExem w zamian za TOP 55 protected 2nd rounder to ja i Jav... Salah zrobimy wszystko żeby ten pick okazał się zbukiem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.