Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Za pick z 2025 roku (i to z zastrzeżeniem 8-30 oraz nie mój pick) uwolniłem miejsca w składzie na lato, dostałem bardzo dobrego mentora dla JJJ, gracza wszechstronnego po obu stronach boiskach etc. Moim zdaniem to niska cena, ale ja go zawsze bardzo ceniłem.

 

Zresztą Sap też gra bardzo dobry sezon.

 

Ja tylko mówię o trade value i tego, że obaj Panowie coraz częściej łapią urazy i mogą stać się balastem z dnia na dzień. Dla zespołu w budowie to jednak małe ryzyko.

 

Nie mówię, że twój deal jest zły, ale też nie sądzę by uzyskanie O'Neale, Kyle Andersona i first picka za Niego było złym posunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus z tych wartościowych graczy to o ile z Kyle Andersonem i Roycem się zgodzę to przecież JaMychal jest ujemnym kontraktem :tongue: No i nie mam presji na lato na oddawanie koniecznie picków ze względu na brak miejsc w składzie ;)

 

e: Camby, no ja z dealu jestem zadowolony z tych wymienionych wyżej powodów, a Al mi się też sportowo mocno przyda. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja od razu po potwierdzeniu dealu zawsze robię swoje (z wszystkich stron naturalnie). Innych nie ruszam.

 

I to się szanuję. Tylko po prostu daj jakiś zapis żebym nie musiał sprawdzać czy jest już w arkuszu i leciał z kolejnym dealem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pick z 2025 roku (i to z zastrzeżeniem 8-30 oraz nie mój pick) uwolniłem miejsca w składzie na lato, dostałem bardzo dobrego mentora dla JJJ, gracza wszechstronnego po obu stronach boiskach etc. Moim zdaniem to niska cena, ale ja go zawsze bardzo ceniłem.

 

To będzie pick z końca 3 dziesiątki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Camby trade value Horforda a Millsapa to 2 światy, Al ma jeszcze półtora roku, Paul ma 3,5 roku, przy podobnym poziomie gry to jednak jest spora różnica ;)

 

Powodzenia Lucas, licze ze się zameldujesz za rok w PO , Ashigaru powodzenia w loterii, LBS w walce o mistrza, Agnell w przebudowie, Palnik niech Zach będzie allstarem, Alonzo niech Magic będą czarnym koniem w PO, Sylwek by Porzingis był warty maksa a Camby byś wyszukał sobie z drugich rund jakiegoś Draymonda ;)

 

To jeszcze nie koniec wzmocnień Minnesoty, jeszcze 3 gości z mojej shortlisty nie zmieniło zespołów ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Camby trade value Horforda a Millsapa to 2 światy, Al ma jeszcze półtora roku, Paul ma 3,5 roku, przy podobnym poziomie gry to jednak jest spora różnica ;)

 

Powodzenia Lucas, licze ze się zameldujesz za rok w PO , Ashigaru powodzenia w loterii, LBS w walce o mistrza, Agnell w przebudowie, Palnik niech Zach będzie allstarem, Alonzo niech Magic będą czarnym koniem w PO, Sylwek by Porzingis był warty maksa a Camby byś wyszukał sobie z drugich rund jakiegoś Draymonda ;)

 

To jeszcze nie koniec wzmocnień Minnesoty, jeszcze 3 gości z mojej shortlisty nie zmieniło zespołów ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

rok różnicy w kontraktach a obecnie Paul gra lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że ten D. Murray za Rose to jakaś forma rozliczenia za Lavine, który miał trafić do Spurs.

Lavine nie miał trafić do Spurs, tylko wraz z 1 runda iść do Dallas za Lina ;) (tak tak, dobrze przeczytałeś)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero rozliczeń.

 

GM jazz sam się zgłosił z pytaniem o dostępność Rose a ze poprzedni GM jazz mi jasno odpisał ze nie ma w stylu handlowanie graczami kontuzjowanymi to nawet nie pytałem o Murraya.

 

Gdy uzgodniliśmy ze jest dostępny mimo całorocznej kontuzji to oczywiście jako fan spurs szybko zamknąłem temat.

 

Jeżeli wróci do zdrowia to oczekiwania wobec niego rosną.

 

Ale w jakim stanie będzie po ACL to nie wiem.

 

Na razie na insta gracz się chwalił ze już trenuje lekko rzuty ale pop komentarz miał bardziej oziębły.

 

Ja nawet nie wiedziałem ze Zach przecież poszedł do jazz.

 

Nawet pytałem niedawno o opcje innego 3 waya aby choć trochę nadrobić straty spowodowane ...

 

nieszczęśliwym dla mnie zbiegiem okoliczności.

 

Rozumiem ze to żarcik taki abym o Zachu nie zapomniał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Sylvinho łatwo tego Beala nie odpuści ;>

Nie oddam Noela za obwodowego, szukam raczej jakiegoś allstara z ławki bo s5 już mi fituje tak jak chciałem, ewentualnie Gobert może by mnie przekonał do zmiany starterów ale bez większego parcia :wink::wink:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Denver z drużyny, która mogłaby mieć w miarę realne szanse na mistrzostwo w przyszłości (zakładając, że KP wróci do formy i jakieś dodatkowe ruchy), stała się drużyną, której przyszłość stosunkowo łatwo przewidzieć, tz. o myśleniu o walce o misia można zapomnieć.

 

I to w imię czego?

 

Nie stali się dzięki temu transferowi drużyną na tyle lepszą w tym sezonie (jeśli w ogóle lepszą), aby ich postrzeganie się zmieniło.

 

Znów uderza mnie ten totalny brak konsekwencji. Po co był w takim razie transfer Porzingisa?

 

Szkoda Nuggets. 

 

Ruch z dupy.

 

Edit:

 

I jeszcze moment zajebisty. 

 

Drużyna ma najlepszy bilans na zachodzie, drugi w całej lidze i zmienia połowę składu. WTF. Tak w nagrodę rozumiem? :smile:

 

Totalna abstrakcja. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunn, Brunson, Mudiay(?), Trent, Svi, J.Jackson, Knox, Swanigan(?). Wagner, Markkanen, Spellman

 

10+ graczy na RC i jeszcze 11 z draftu '19.

Ozzy przedszkole założył ;)

Jak najbardziej ;) Miejsce dla Kevina też się znajdzie, w tym LA to się chłopak jeszcze zgubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.