Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrze na zawodników którzy potencjalnie mają iść za rok, to Fox dalej szedły w top5

To jest na ten moment wróżenie z fusów, rok temu o tej porze Fox był w mockach poza top10, także wśród PGs Sexton czy Duval równie dobrze mogą się okazać porównywalnymi prospectami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem to Mavs mają prawo zamiany. Trafisz 3 pick a karpik 10 i będziesz miał problem. W ogóle czy Fox jest wart aż takiej ceny...

Tak jeszcze co do tamtej wymiany to na moje mogę być wyżej (na to liczę) niż mavs więc swap nie ma znaczenia

Nie wiem czy sprawdzales ale też mają młody skład i pewnie będą na dole ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze co do tamtej wymiany to na moje mogę być wyżej (na to liczę) niż mavs więc swap nie ma znaczenia

Nie wiem czy sprawdzales ale też mają młody skład i pewnie będą na dole ligi

Sprawdzalem i daje szanse 50/50. Takze zamiana z jego strony fsjnym pomyslem. Zycze szczescia z Foxem, ale kompletnie nie wierze w chlopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#50 Heat - Knicks

NYK out : Noah, #8 (Ntilikina), #17 (OG Anuoby), #47

NYK in : De.Murray, T.Johnson, Winslow, #11 (Markkanen)

MIA out : De.Murray, T.Johnson, Winslow, #11 (Markkanen)

MIA in : Noah, #8 (Ntilikina), #17 (OG Anuoby), #47

 

#71 Mavericks - Magic

DAL out : Fox

DAL in : Anuoby, J.Allen, NOP 2018 1st, rights to swap 2018 ORL 1st (top 2 protected)

ORL out : Anuoby, J.Allen, NOP 2018 1st, rights to swap 2018 ORL 1st (top 2 protected)

ORL in : Fox

#17 to nie AnuNoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwalniam Pondextera.

 

I ogłaszam nowy trade:

 

Magic in: prawa do De'Aarona Foxa

 

Mavs in: prawa do OG Anunoby + prawa do Jarretta Allena + NOP 2018 1st + prawa to zamiany 2018 1st ORL (TOP2 protected)

 

kolejny rabunek w biały dzień

 

DnC wiesz że on tego Foxa dostał kilak dni temy za Tyusa Jonesa i Harrego Gilesa a Ty dałeś de facto cztery 1szo rundowe picki

 

ogólnie nie podoba mi się to, że Fox przez kilka dni od draftu dwa razy zmienił właściciela, bardziej niż NBA przypomina to w tej chwili jakąś giełdę, na której ci sprytniejsi robią za pośredników i trzaskają interes życia na tych nieco chyba mniej ogarniających co się dzieje

 

btw można w ogóle zastrzec swapa top2?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny rabunek w biały dzień

 

DnC wiesz że on tego Foxa dostał kilak dni temy za Tyusa Jonesa i Harrego Gilesa a Ty dałeś de facto cztery 1szo rundowe picki

 

ogólnie nie podoba mi się to, że Fox przez kilka dni od draftu dwa razy zmienił właściciela, bardziej niż NBA przypomina to w tej chwili jakąś giełdę, na której ci sprytniejsi robią za pośredników i trzaskają interes życia na tych nieco chyba mniej ogarniających co się dzieje

 

btw można w ogóle zastrzec swapa top2?

 

własnie ze nie, 

bo on dał za 10 pick tych chłopaków

a ja juz za Foxa, Fox miał pójśc wczeniej tyle samo dawałem za picki niżej ale nigdy nie byl chętny

 

poza tym 3 picki i swap, 

z czego to ten draft był mocny a nie przyszły więc warto w tym roku zaryzykować niż trzymać pick jak Ainge i nigdy ich nie użyć

 

własnie ze nie, 

bo on dał za 10 pick tych chłopaków

a ja juz za Foxa, Fox miał pójśc wczeniej tyle samo dawałem za picki niżej ale nigdy nie byl chętny

 

poza tym 3 picki i swap, 

z czego to ten draft był mocny a nie przyszły więc warto w tym roku zaryzykować niż trzymać pick jak Ainge i nigdy ich nie użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ze nie, 

bo on dał za 10 pick tych chłopaków

a ja juz za Foxa, Fox miał pójśc wczeniej tyle samo dawałem za picki niżej ale nigdy nie byl chętny

 

 

 

jestem pewien, że bezpośrednio z Cambym byście zrobili dużo lepszy dla siebie deal, no ale wolicie płacić grubą prowizję pośrednikowi ;)

 

sam nie wiem do końca, niby za dobre kombinowanie powinna być nagroda, ale takie handlowanie graczami 24/7 byle tylko wygrać deal i wycisnąć coś dla siebie jest totalnie oderwane od rzeczywistości - bo w jakich realiach top10 pick by zdążył zmienić właściciela dwukrotnie w ciągu kilku dni od draftu? Nie wydarzyłoby się to, bo tam każdy z 30 GM jest ze sobą w stałym kontakcie, a u nas są zatory informacyjne i niektórzy to próbują wykorzystać

 

z czego to ten draft był mocny a nie przyszły więc warto w tym roku zaryzykować niż trzymać pick jak Ainge i nigdy ich nie użyć

 

 

 

akurat ten draft ma być głęboki, ale jeśli chodzi o potencjalnych franchise playerów przyszły jest podobno mocniejszy z doncicem, porterem i aytonem

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny rabunek w biały dzień

 

DnC wiesz że on tego Foxa dostał kilak dni temy za Tyusa Jonesa i Harrego Gilesa a Ty dałeś de facto cztery 1szo rundowe picki

 

ogólnie nie podoba mi się to, że Fox przez kilka dni od draftu dwa razy zmienił właściciela, bardziej niż NBA przypomina to w tej chwili jakąś giełdę, na której ci sprytniejsi robią za pośredników i trzaskają interes życia na tych nieco chyba mniej ogarniających co się dzieje

 

btw można w ogóle zastrzec swapa top2?

Ja bym pomyślał o jakimś ograniczeniu trejdowania zawodników, którzy przyszli. Albo robisz od razu "trójstronny" deal albo musisz odczekać do następnego okienka z dealem zawodnika. Luźna koncepcja, nie analizowałem specjalnie, bo to że jakiś zawodnik już zmienia z 5 razy klub to jest przeginka.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny rabunek w biały dzień

 

DnC wiesz że on tego Foxa dostał kilak dni temy za Tyusa Jonesa i Harrego Gilesa a Ty dałeś de facto cztery 1szo rundowe picki

Podstawowe pytanie jest takie, czy gdyby nie ugadany wcześniej deal po #10, to czy pozwoliłbym Foxowi się obsunąć do tego wyboru.

 

Generalnie rozumiem Twój punkt widzenia, ale problem jest gdzie indziej. Zauważ, że w realu jest bardzo mało wymian picków na tydzień/dwa przed draftem. Nie dlatego, że nie można, tylko dlatego, że kluby wolą poczekać i zobaczyć co z tymi numerami mogą mieć. Myślę, że główny problem jest taki, że część userów (w tym i Ty) pośpieszyła się z oddawaniem swoich picków.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie jest takie, czy gdyby nie ugadany wcześniej deal po #10, to czy pozwoliłbym Foxowi się obsunąć do tego wyboru.

 

 

 

hej ale przecież sam mi pisałeś, że nie jesteś fanem Foxa jak gadaliśmy o Isaacu i chciałeś wyciągnąć wtedy jeszcze jakiś bonus bo Foxa nie masz wysoko, to jak to w końcu jest ? ;) 

 

Ja z kolei zamieniłem swój 7 na 9 pick żeby zrzucić śmierdzące 100 milionów Clarksona i Bazemora więc to zupełnie inna kwestia - problemem jest moim zdaniem to obracanie zawodnikami jak kontraktami na Foreksie, proponuję wprowadzić jakąś karencję 30 dni, bo to zupełnie psuje klimat gry moim zdaniem, w NBA nie ma takich pośredników informacji, którzy zarabiają na swataniu innych drużyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ale przecież sam mi pisałeś, że nie jesteś fanem Foxa jak gadaliśmy o Isaacu i chciałeś wyciągnąć wtedy jeszcze jakiś bonus bo Foxa nie masz wysoko, to jak to w końcu jest ? ;)

Mówię, że nie wiem co bym zrobił. Może Tobie opchnąłbym Isaaca za 9. pick, z którym na pewno wziąłbym Foxa i którego puściłbym dalej? Chodzi mi o to, że nie ma pewności, że ten Fox by się obsunął na 10. pick.

 

I nie wiem czemu akurat podpisz to przy okazji Foxa, bo mogłem przecież dołączyć Dnc do tego dealu i zrobić 5-stronny, tylko nie chciało mi się już tego powiększać. I co ważne, nie handlowaliśmy zawodnikami, tylko prawami do nich. Ale 30 dni jest w razie czego ok, oczywiście tak jak w realu można handlować zawodnikiem pojedynczo.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?! All nba team jako wyznacznik tego kto jest lepszy? Przeciez Towns to top25 nba a daj do top25 nawet nie ma podjazdu

Szczerze - po co ta dyskusja?

Akurat stanę po stronie LAFa. Co to jest top25 na które się powołujesz? Wg kogo? Bo ktoś może mieć tak a ktoś inny inaczej.

A All NBA jakimś wyznacznikiem, gorszym lub lepszym, ale jest.

Przecież jak ktoś chce dać Townsa za Jordana to jego prawo a jak ktoś nie chce dać Jordana za Townsa to jego prawo, nie wiem o czym tu dyskutować. Dochodzą dopasowania, perspektywy, kontrakt.

Nie dojdziecie do jednego wniosku jak z Jordanem i Lebronem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.