Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jazz - Spurs

 

Jazz In: Derrick Rose + 2rd 2024 PHI/BOS worse

 

Jazz Out: Dejounte Murray

 

  1. UTA in: Z.Lavine, T.Bradley

    UTA out: T.Sefolosha, J.Bell, D.Harris, lepszy z UTA/NOP 21' 2nd, najgorszy zGSW/PHI/ATL/NYK 21' 2nd, UTA 24' 2nd, lepszy z UTA/LAL 20' 2nd

 

Cóż mogę powiedzieć... zacznę od oceny Jazz w 2T - nie był to świetny okres, jednak 13 W było na spokojnie do wyciągnięcia, a sam GM w to nie wierzył... a propos wymian - miały być "kosmetyczne" ruchy, tych bym tak raczej nie nazwał :tongue:

 

LaVine to wzmocnienie na ten sezon, ale ile to może dać - wątpię, żeby był game-changerem w play-offach i jeśli Jazz by mieli przejść 1.rundę, to bez niego też by przeszli, bo awans wydaje się prawdopodobny (polecam oglądnąć lidership CP3 bez Hardena vs GSW) ;P

 

Po wymianach Jazz wkroczyli bardzo blisko granicy podatku (ok. 2,5 mln więcej do wydania w tym sezonie niż przed okienkiem), a to była rzecz, o którą chciałem zadbać - po to był ten też trade po Vonleh kosztem 1st, żeby te 3 mln wziąć, a tu 2,5 mln wydane w sposób, wydaje mi się, niezbyt potrzebny,

 

LaVine ma kontrakt na 3 lata (+PO) i to sprawia, że już w przyszłym roku Jazz będą prawdopodobnie w podatku (130 mln już na następny sezon, 131 i 137 w kolejnych latach). Oddanie prospektów - Bella i Murray'a za nie tak niski kontrakt nie wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem na przyszłość... i do tego dopłacenie 2nd rounderami... nie o takie Jazz walczyłem :tongue:

 

W ogóle z tym Rose'm to ciekawa sytuacja była - sam się nad nim mocno zastanawiałem w 3.turze FA, chyba w 4.turze w Radzie debatowaliśmy nad ofertami dla Hornets i wówczas była opinia: "wolałbym Feltona od Rose'a" - na ten sezon to oczywisty upgrade nad Dejounte, ale Dejounte ma dużo większą wartość i nie po to się go trzyma, żeby oddać go w najmniej opłacalnym momencie.

 

Cóż... mogę powiedzieć, że za moich czasów okradanie Jazz nie było tak łatwe :tongue:

post-4261-0-42332500-1551117106_thumb.png

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Bell znaczy cokolwiek bo fani mieli bekę, że Bulls go w realu sprzedali za 3.5 bańki plus wygrał walke o minuty ze zwłokami Zazy, please.

 

Zach jest zdecydowanie wart tego co dałem za niego.

 

I nie musiałbym pilnować każdego dolara gdyby nie 70+mln na superduo przez najbliższe 4 lata....

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Denver z drużyny, która mogłaby mieć w miarę realne szanse na mistrzostwo w przyszłości (zakładając, że KP wróci do formy i jakieś dodatkowe ruchy), stała się drużyną, której przyszłość stosunkowo łatwo przewidzieć, tz. o myśleniu o walce o misia można zapomnieć.

 

I to w imię czego?

 

Nie stali się dzięki temu transferowi drużyną na tyle lepszą w tym sezonie (jeśli w ogóle lepszą), aby ich postrzeganie się zmieniło.

 

Znów uderza mnie ten totalny brak konsekwencji. Po co był w takim razie transfer Porzingisa?

 

Szkoda Nuggets.

 

Ruch z dupy.

 

Edit:

 

I jeszcze moment zajebisty.

 

Drużyna ma najlepszy bilans na zachodzie, drugi w całej lidze i zmienia połowę składu. WTF. Tak w nagrodę rozumiem? :smile:

 

Totalna abstrakcja.

radziłbym zacząc ignorować tego pultacza i prowokatora, gośc myśli, ze jak zrobił jeden rebuilding kosztem w dużej mierze oszołomionego LAFa to może teraz wszystkich pouczać, niestety spuścił swoją drużyne w kiblu, a jako prezydent Thunder został celebracyjnie olany przez własnego GMa - upadek godny legendy, nie zdziwiłbym bym się jakby za parę lat otwierał walki w Fame MMA, łaknać resztek atencji, gdy tutaj już nikt nie będzie go brał no poważnie

 

a na poważnie ;)

 

dla mnie to wciąż jest zabawa, nie mam aż tak dużego parcia na wynik i nie patrzę kilkanaście ruchów do przodzu(co nie znaczy, że mi nie zależy), jak dla mnie core, który posiadam, przy szczęściu ze zdrowiem i rozwoju graczy real Nuggets upoważnia mnie do walki o WCF co roku, i na tym chcę bazować

 

czy ktoś rok temu o tej porze wymiśliłby, że Nuggets w tym składzie beda mieli wciąż realne przecież szansę na pierwszy seed? czy ktoś postawiłby złotowkę na taką metamorfozę Murraya, Beasleya, Śliwki czy Morrisa?

 

nie sądzę dlatego ja ściągnałem do swej drużyny Plumlee z Morrisem, zamieniłem Bledsoe na lepszego w perspektywie PO Jrue, oraz dodałem świetnych rolsów w osobach Andersona i Royce'a, chciałbym aby drużyna zrobiła kolejny, być może niewielki step up, ale zachowując swoją tożsamośc i w jak największym możliwym stopniu składała się z graczy rl Nuggets

 

do tego odzyskałem sporą część picków, które poszły na wymianę KP

 

taka to właśnie totalna abstrakcja

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... zacznę od oceny Jazz w 2T - nie był to świetny okres

(..)

Cóż... mogę powiedzieć, że za moich czasów okradanie Jazz nie było tak łatwe :tongue:

Dodatkowo nowemu GMowi wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna, żeby ochłodzić znakomite do tej pory relacje na linii Jazz - Magic.

 

Mam nadzieję, że te niestety bolesne wnioski dają Tobie do myślenia i wrócisz do nas oby jak najszybciej - choć ciężko mi powiedzieć do jakiego klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade Jrue nad Bledsoe?

 

Jeden zagra w PO, drugi nie. A PO handicap to dla wielu spory wyznacznik...

to co się dzieje w real Pels nie jest przecież winą Jrue, swoją wartość w PO udowodnił rok temu, przecież jeśli Lebron nie zrobi PO w rl Lakers to nie zaczniemy go traktować jako nic nie znaczącego gracza, nie mam nic do Bledsoe, ale nie chciałem go przedłużać za być może kasę rzedu 20 baniek, gra dobry sezon, ale w PO dał się zaorać Rozierowi póki co, nie sądzę, żebym w longrunie żałował tego ruchu Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już jestem persona non grata w beGM :P

 

Raz jeszcze dzięki za grę i powodzenia wszystkim - już mnie nie będziecie musieli przypadkiem czytać ;)

To ja jestem persona non grata (a przynajmniej powinienem być).

 

Złe bilanse, słabe wymiany i opis, jeden GM prawie również przeze mnie by odszedł, kolejnych paru "ochlodziło swoje stosunki z Utah". Gównoburza o trade Qcina. Niezly wynik w mniej niż miesiąc.

 

Może ta gra wykracza poza moje koszykarskie kompetencje. Gra lepiej szła beze mnie.

 

Tym samym jasne i logiczne co robię.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrue jest super, a do Joka to świetny fit, wiec ja tam ten ruch rozumiem. Zwłaszcza, ze Jrue jako stopera przeciwko GSW łatwiej sprzedać niż Bledsoe. No ale ja akurat mogę Jrue przeceniać, bo się nim mocno jaram :P

nie ma czegoś takiego jak przecenianie Jrue, on nawet z takim bilansem powinien być w dyskusji o dpoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% rację a ja tylko przypominałem co pisał kiedyś chyba Marcus z BMF.

Nie no, to pisał MarcusCamby, ja tam będę brał średnią z playoffów z jakiegoś okresu kariery i tyle. Poza LeBronem, bo on jak skończy poza PO to znak, że się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z LeBronem ciekawe czy nie będzie jakiejś dziwnej akcji na koniec sezonu. Typu Lakers odpadną z playoff race, LeBron będzie kontuzjowany i nie wiadomo jak to potem u nas w PO liczyć :D Choć oczywiście nie życzę tego januaremu ;)

jeśli nie będzie żadnego niezbitego dowodu na jakiś uraz, to nie będzie u nas pauzował

 

chcecie mieć Jaśka na sumieniu?

Bardzo mało śmieszne, szczerze powiedziawszy.

to jest pokłosie jego wypowiedzi ostatnich, bo jednak sporo spotkan opuścił, a wiemy jak zachod jest przepakowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.