Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

beGM: Wymiany - komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2544 odpowiedzi w tym temacie

#2536 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10164 postów

Napisano wczoraj, 22:38

Było co zbierać.

Od razu wszystkie 1st jakie ma przez najbliższe 5 lat.

PHI/IND - better , WIZ (prot 1-14) better(MIL/SAC (better) and CHA), PHI/POR/HOU/CLE/ORL* PHI, OKC* NYK, BKN PHI NYK, CHI, DET, TOR, GSW/PHI (better) PHI(prot 1-14)* IND, MIN, TOR, HOU/PHI (better) PHI PHI* PHI PHI PHI PHI 

Patrick Beverley $ 5 027 027 Willie Cauley-Stein $ 4 696 875 Frank Ntilikina $ 4 155 720 Khyri Thomas $ 2 357 160 Mitchell Robinson $ 2 160 720 Wesley Iwundu $ 1 378 242 

Sterling Brown (drafted'17) DECYZJA

Justin Jackson (drafted'18)

Sindarius Thornwell (drafted'17) DECYZJA

Gary Clark (drafted '18)

Isaiah Hartenstein (drafted'17)

Omari Spellman (drafted '18)       Jalen Brunson (drafted '18)      

Spokojna Twoja głowa o FA 2k19 Kings ;-)

Mnie nie boli ;>

Ciebie powinna patrząc na czoło zachodu + to jak rozlokowali się czołowi FA, bo zmierza to ku pięknemu pickowi dla TOR w '20 ;-)

Użytkownik january edytował ten post wczoraj, 22:38

PG D'Angelo Russel, X, X

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter,Jerome Robinson

SF Brandon Ingram, X, Bruce Brown

PF LeBron James, Daniel Theis

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Damian Jones, Ante Zizić

Najlepszy sklep koszykarski

#2537 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4179 postów

Napisano wczoraj, 22:39

1. Byłem gm-em z największą ilością wolnej kasy tylko w teorii. W praktyce nie.

2. Zobaczymy za 4 lata co się wydarzy. To jest kupa czasu a ty jesteś niemal pewny tego że dostanę 2x2nd picki. Widziałem już na tym forum tyle pomyj na temat tradów, że przestałem już przejmować się waszymi opiniami na ich temat. Pacers mieli płakac po PG13 a skończyli zupełnie inaczej. Moje zeszłoroczne ruchy w PTB skutkowały opiniami że nie mam ławki (xD). I wiele wiecęj takich sytuacji było.

3. Jestem człowiekiem słownym i jeżeli dogadałem się na coś to nagle nie łamię wypowiedzianego słowa bo 2 strona jest w c***owszej sytuacji i akurat przycisnę go i może ulegnie. Masz pewność, że ulegnie? Nie. W tej zabawie brakuje kultury organizacji, ale niestety większość i tak wyciera nią podłogę.

4. 3mam cię za słowo, jak Ibaka pójdzie w dealu gdzieś dalej to mam nadzieję że wtedy tez ocenisz że tamta drużyna wzmocni się a nie pojawią się teksty o c***owym Ibace.

5. Bo dotrzymuje słowa.

1. Nie za bardzo rozumuem. Wlasnie w praktyce miales najwiecej kasy do wydania.
2. Jestem niemal pewny bo thunder oddali westbrooka i oladipo i zaczeli od tego sezonu przebudowe wiec raczej trudno oczekiwac ze wypadna poza top 20 draftu.
3. To wiele wyjasnia
4. To zalezy za kogo ibaka pojdzie. Wymiana mclemora na ibake to oczywiste wzmocnienie.
5. Czyli sam dostrzegasz ze wymiana w zaistnialych okolicznosciach jest dla Ciebie niekorzystna ale zachowales sie honorowo. co mnie bardzo cieszy.

Ja nie chcę biec pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę...

#2538 MarcusCamby

MarcusCamby

Super-Star

• Użytkownik
  • 4246 postów

Napisano wczoraj, 23:33

Bez jaj, przecież Ibaka to nie jest jakiś kelner i minusowy kontakt. Kolader dostał za Niego więcej niż Lakers oddali za Randoplha, a przecież Ibaka jest dużo lepszym graczem.

Tecu nie ma aż tak podbramkowej sytuacji, by oddawać wariacko picki.

Sam deal niezły, chociaż z drugiej strony ten cap space miał ogromną wartość.

#2539 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano dziś, 07:02

Było co zbierać.

PHI/IND - better , WIZ (prot 1-14) better(MIL/SAC (better) and CHA), PHI/POR/HOU/CLE/ORL* PHI, OKC* NYK, BKN PHI NYK, CHI, DET, TOR, GSW/PHI (better) PHI(prot 1-14)* IND, MIN, TOR, HOU/PHI (better) PHI PHI* PHI PHI PHI PHI

Patrick Beverley $ 5 027 027 Willie Cauley-Stein $ 4 696 875 Frank Ntilikina $ 4 155 720 Khyri Thomas $ 2 357 160 Mitchell Robinson $ 2 160 720 Wesley Iwundu $ 1 378 242

Sterling Brown (drafted'17) DECYZJA

Justin Jackson (drafted'18)
Sindarius Thornwell (drafted'17) DECYZJA

Gary Clark (drafted '18)

Isaiah Hartenstein (drafted'17)
Omari Spellman (drafted '18) Jalen Brunson (drafted '18)
Mnie nie boli ;>
Ciebie powinna patrząc na czoło zachodu + to jak rozlokowali się czołowi FA, bo zmierza to ku pięknemu pickowi dla TOR w '20 ;-)

Zapominasz o tym ze u nas jest ciezej z kasa niz w realNBA. No ale jeszcze eok takze izzi.

#2540 MJ1

MJ1

Starter

• Użytkownik
  • 878 postów

Napisano dziś, 08:52

Odnośnie dealu 76ers - Nets, to myślę, że 76ers zrobili dobry interes, a Nets mogli spróbować wyciągnąć coś więcej z takim capspace, a od 76ers przynajmniej tego Thornwella/Browna ze stashed, ale doceniam dotrzymanie słowa :)

O ile początkowe ruchy Kings mi się nawet podobały - choć to trochę ryzykowny atak na play-offy, to wymiany po Milesa Bridgesa nie za bardzo rozumiem... może i Bridges > Brown, ale oni jeszcze ani minuty nie zagrali w lidze i oddawanie picka (jeśli w tym roku, to pewnie 10-14, jeśli nie, to unprotected przyszły rok) według mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Brawa dla Longera, bo mimo słabej reputacji graczy Raptors, wysłał ich wszystkich za assety i spadające kontrakty... za rok Toronto wejdzie ostro w FA i wszyscy musicie się bać o swoich RFA oraz nawet o duo Irving-Butler, bo jest tyle capspace na 2maxy ;P

beGM: Utah Jazz

#2541 Eld

Eld

Super-Star

• Użytkownik
  • 2394 postów

Napisano dziś, 09:00

bo jest tyle capspace na 2maxy ;P

Heat i Sacramento.

A więc o to chodzi Taingerisowi...

Klay i Butler. Dziękuję, pozamiatane.

#2542 Regis

Regis

Starter

• Użytkownik
  • 719 postów

Napisano dziś, 09:13

FA za rok, wygląda fajnie jeśli chodzi o nazwiska, ale tak na dobrą sprawę to:
- Klay, jeśli Tecu da mu maxa, zostaje w PHI
- Leonard jak wyżej, bo nawet jeśli w realu pójdzie do LAC to u Nas nie będzie miało większego wpływu. Jedyna opcja to LAL gdyby tam poszedł w real, jeśli january będzie miał hajs.
- Kyrie i Butler jeśli w realu się połączą to Nas ktoś z kasą na dwa maksy będzie miał szansę, jeśli nie to przy maks ofertach nie widzę większych szans na zmianę obecnych ekip.

#2543 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano dziś, 11:22

FA za rok, wygląda fajnie jeśli chodzi o nazwiska, ale tak na dobrą sprawę to:
- Klay, jeśli Tecu da mu maxa, zostaje w PHI
- Leonard jak wyżej, bo nawet jeśli w realu pójdzie do LAC to u Nas nie będzie miało większego wpływu. Jedyna opcja to LAL gdyby tam poszedł w real, jeśli january będzie miał hajs.
- Kyrie i Butler jeśli w realu się połączą to Nas ktoś z kasą na dwa maksy będzie miał szansę, jeśli nie to przy maks ofertach nie widzę większych szans na zmianę obecnych ekip.

A co w sytuacji gdy za rok Klay i Kawhi polacza sily w LAC? Czy wtedy ekipy z dwoma maxami nie maja wiekszych szans? Wtedy january lub Ty nie bedziecie uznawac ze realNBA ma przelozenie na nas. Poczekalbym z wyrokami co i jak bo sezon jeszcze sie nie zaczal a widze drugi geacz ma rozpisane FA na przyszly sezon

#2544 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10164 postów

Napisano dziś, 15:02

Nooo zaiste. Boję się odejścia Butlera do Kings ;-) CM pewnie też drży na myśl o tym.

A prawda jest taka, że 5 najlepszych FA (Durant, Butler, Kawhi, Klay, Irving) gra w 4 najlepszych teamach u nas. 

Użytkownik january edytował ten post dziś, 15:09

PG D'Angelo Russel, X, X

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter,Jerome Robinson

SF Brandon Ingram, X, Bruce Brown

PF LeBron James, Daniel Theis

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Damian Jones, Ante Zizić

#2545 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3389 postów

Napisano dziś, 18:05

January szkoda sie znizac do Twojego poziomu...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych