Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

no został przez nas niedoszacowany.

ja bardziej ufam ludziom zarabiającym miliony, niż tutejszym gm'om dzialajacym pro bono i szastajacych nie swoja kasa :d

Ta, Bobby Portis i Reggie Bullock pozdrawiają Ciebie ciepło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oranie Warriors, gdy mają ciągle Curry'ego jest bezsensowne. To znaczy tu chyba i Steph ma być wymieniony co jest jeszcze bardziej bezsensu 

 

irl dają maxa DLO, żeby walczyć jakoś do czasu powrotu Klaya, a tutaj mają się zaorać?

 

Dodatkowo u nas Nets nie są graczem na FA, więc przy 5 letniej propozycji Durant mógłby tam przedłużyć. 

 

Ja jak pisałem wcześniej jestem za głosowaniem o tych wymianach. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no sorry naprawdę trzeba pomyśleć, bo to łącznie z tym drugim dealem co ma nadejść to łącznie jest niemożliwe zaoranie organizacji GS, która nie ma przecież swoich picków na całe lata, przez GMa, który sam przyznał, że na siłę te deale zrobił jako nowy GM pełen zapału - właśnie takiego czegoś rada miała pilnować.

 

Gdybym wiedział, że do czegoś takiego dojdze to chętnie bym przypilnował. Nawet egzaminy bym oblał byle GSW nie zostało okradzione XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie no sorry naprawdę trzeba pomyśleć, bo to łącznie z tym drugim dealem co ma nadejść to łącznie jest niemożliwe zaoranie organizacji GS, która nie ma przecież swoich picków na całe lata, przez GMa, który sam przyznał, że na siłę te deale zrobił jako nowy GM pełen zapału - właśnie takiego czegoś rada miała pilnować.

 

Napisz jeszcze caps lockiem czego to rada miała nie robić.

Umówmy się. BTPH to nie jest nowy gracz. Skąd rada mogła wiedzieć, że wróci z tak zatraconym poczuciem wartości graczy? Tomek go namaścił na swojego następce. Każdy przyjął to za wielki powrót.

Karp też odchodził i wracał i jakoś go nikt nie sprawdza czy dalej kuma.

Zresztą co ja się przejmuje. Komisarz @ozzy110 niech sobie radzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE SA ZWOLENNICY MALYCH MARKETOW JA SIE PYTAM. 

BRONIC JAZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

GDZIE SA ZWOLENNICY MALYCH MARKETOW JA SIE PYTAM. 

BRONIC JAZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obecny!

A to że OKC skubie CMa to ani słowa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

zablokowałbyś gdyby bpth takei umowy zaproponowal?

Umówmy się, że rl Knicks mają marginalne znaczenie dla funkcjonowania ligi, gdyby takie umowy proponował jakiś contender, to pewnie bym blokował, tankerzy to jest inny sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

bo są karceni (proba zablkowania dealu) tylko dlatego, że ich gm'em jest ten kto jest 

 

Pewnie większość z nas uczono, że broni się słabszych, a tu słabszymi są Warriors, którzy rozprzedaja swoją dynastie za grosze i to pozostając w dupie na przyszłość. Bez młodzieży, bez pickow, bez swoich pickow. 

Nie powinno się pozwolić na zaoranie takiej organizacji w tej sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.