Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tecu napisał:

Wpisz jeszcze datę i kim był wtedy Josh i kim był TLC 😀

To czemu mądralo zrobiłeś ten trade, co? :P 

Szkoda, że mnie wtedy nie podpytał. Dejounte Murreya i Winslowa chwilę później też oddał bez sensu. 

Heat przed sezonem przesuwali kontrakty m.in. Shabazza Napiera i 2nd roundery, żeby zrobić miejsce dla Josha Richardsona w składzie. Jasne, że nie dało się przewidzieć, kim będzie, ale jak robisz dla jakiegoś debiutanta z II rundu draftu, którego juz podczas draftu nazywasz wyborem pierwszorundowym specjalnie miejsce, co kosztuje Ciebie sporo zachodu i siedzenia po nocach nad różnymi obliczeniami Andy Elisburga, to raczej nie po to, żeby robić tak.. niepotrzebny trade. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

To czemu mądralo zrobiłeś ten trade, co? :P 

Bo uwierzyłem w niego jeszcze przed tym jak zaczął grać dobrze, dlatego poprosiłem o datę 😀 Ale ja mam problem, że wierzę w za dużą ilość graczy i nie mogę się odkochać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 22:09, LONGER01 napisał:

CJ McCollum 24,7pkt 5zb 3,7as - finał konferencji

Pascal Siakam - 19pkt, 7,1zb 2,8as - mistrz NBA

Lou Williams - 21,7pkt 7,7as 2,8 zb - najlepszy gracz Clippers

Staralem sie wczuc w role KD i jakbym uslyszal podczas oficjalnej prezentacji zespolu, ktory w zeszlym sezonie wygral 26 meczów, ze to jest moj support to nie wiem czy bym podchodzil do tego powaznie. Po sezonach spedzonych z Currym watpie zebym decydowal sie na ostatni duzy kontrakt z teamem, gdzie druga opcja bylby z calym szacunkiem CJ McCollum. To nie jest gracz pokroju np. Irvinga.

Dipo, Doncic + kilkadziesiąt milionów dolarów do wydania w PO teamie to juz bardziej kuszaca propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

Minnesota Timberwolves

1) sign and trade Minnesota Timberwolves - Milwaukee Buck 

MIL out:K.Middleton 130/3+1PO 

MIL in : O.Porter , D.Melton, F.Jackson, J.Bell,Wielki I.Rabb , 1st HOU 24’,  prawo do swapu 21’ -> gorszy z DEN/MIL z MIN 1st

 

MIN out: O.Porter, D.Melton,F.Jackson,J.Bell, Wielki i wspaniały I.Rabb,1st HOU 24’, swap 21’ MIN z gorszym DEN/MIL 

MIN in:K.Middleton 3+1 PO 130/4
 

Nie wiem szczerze czym tu Qcin się jara.

Middelton i Porter to zgrubsza podobny tier (Middelton lepszy ale nie jest to jakaś kolosalna różnica), przy czym Middelton jest teraz na dużo gorszym kontrakcie.

No i pytanie jak się ma do tego Winslow. On dlatego zaczął dobrze grać, bo dali mu pilę do łapy i stał się playmakerem. Teraz będzie który? Trzeci? 

Na pewno brawa dla SlaKB. Kolejny dobry deal w jego wykonaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zgadzam się z CMem. Slakb ładnie przypilnował wydatki i oddaje przepłaconego Middletona za młoda i ciekawą paczkę gdzie każdy ma jeszcze sporo potencjału do wykorzystania. No i teraz śmiało widzę Kembe, zostającego w Milwaukee

Qcin z takim rozrzucaniem kasy będzie musiał się prawdopodobnie pożegnać z Winslowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Nie wiem szczerze czym tu Qcin się jara.

Middelton i Porter to zgrubsza podobny tier (Middelton lepszy ale nie jest to jakaś kolosalna różnica), przy czym Middelton jest teraz na dużo gorszym kontrakcie.

No i pytanie jak się ma do tego Winslow. On dlatego zaczął dobrze grać, bo dali mu pilę do łapy i stał się playmakerem. Teraz będzie który? Trzeci? 

Na pewno brawa dla SlaKB. Kolejny dobry deal w jego wykonaniu. 

Nie masz wyobraźni :) 

jedyne czego żałuje w tej wymianie to oddania mojego kasztanowego zaciągu z ławki , ale trudno , w imię wyższego dobra trzeba było zaryzykować :P 

Winslow będzie u mnie grał z ławki także piłki mu nie zabraknie , a ja będę miał trio Lillard-Tatum-Khris gdzie każdy jest zajebisty i z piłka i offball. 

Jasne, ze dobry deal dla Bux, Minnesota buduje kulturę organizacji i dobre relacje z GMami nie wysyłając c***oofert jak Knicks i inne nastawione na złodziejstwo kluby xq 

Dawać już te PO, Walec z Minneapolis nadchodzi :P

5 godzin temu, ozzy110 napisał:

 

Qcin z takim rozrzucaniem kasy będzie musiał się prawdopodobnie pożegnać z Winslowem

spokojnie ;) Wszystko jest policzone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Jak to działa z kontrofertami? Bo Middleton mając takie zainteresowanie powinien poczekać i wziąć 142/4, a nie 130/4. 

Takie zainteresowanie ? Z tego co widzę dostał 2 oferty, od Minnesoty i Heat z czego Miami dało mu 120 a Minnesota 130 mln - w normalnych warunkach już byłby w samolocie do Minneapolis (chyba ze wpadnie tu Mayor i dowiemy się ze łatwiej byłoby pociągiem xq)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w normalnej lidze tutaj skonczyłoby się pełnym maxem, zwłaszcza, że i tak idzie przez snt, a nie paycutem. U nas faktycznie dużo łatwiej można wykorzystywać zawodników na jakieś paycuty, ale w realu Khris dostał niby niepelnego maksa, ale lepszą ofertę niż 140/4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BMF napisał:

Jak to działa z kontrofertami? Bo Middleton mając takie zainteresowanie powinien poczekać i wziąć 142/4, a nie 130/4. 

Każda z drużyn, która nie złożyła Middletonowi oferty w pierwszej fazie może złożyć ją teraz. Także max dalej jest sprawą otwartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.