Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Principe faktycznie zdaje sobie sprawę, że oddając prawie za free Westbrooka, musi też oddać George'a - na razie na blocku widziałem tylko tego pierwszego. Wyobraźcie sobie w realu, że George nie zgłasza trade request, a Presti wysyła Westbrooka do czarnej dziury o nazwie Charlotte, dostając w zamian Allana Crabbe'a. 

Boston to komicznie prowadzona organizacja - rok temu oddali dwa swapy (!) i cztery 2nd roundery za zejście z kontraktu Markieffa Morrisa (!!), a potem Vucevicia, swap i first roundera za Bogdanovicia i Nance'a (!!!), po roku idąc w rebuilding.

Żeby było śmieszniej - Eld najpierw oddał dwa first roundery do OKC (oddał cztery, ale dostał dwa z powrotem, bo Kucio mu zrobił prezent), a teraz ... prowadzi OKC. No i - oddał do tego Browna i SGA, po roku Westbrook idzie za Kabengele i potencjalnie non-lotto first swap.

Efekt? Boston od 2021 może nie mieć przez cztery lata ani jednego swojego 1st roundera i ani jednego 2nd roundera, właśnie zaczynając przebudowę... Najbardziej logiczne będzie wysłanie George'a albo do Orlando, albo do OKC (bo mają picki Bostonu i prospektów), więc tylko czekam, jak Eld dostanie jeszcze większą nagrodę za te dziwne wymiany w postaci George'a do swojego nowego teamu, to byłoby idealne podsumowanie tego procesu. 

Świetna sprawa do opisania dla detektywa Alonzo.

Zobaczymy co Principe dostanie za George'a. On musiałby dostać trzy swoje swapy, first roundera, Browna, SGA, mnóstwo 2nd rounderów i jakiegoś startera w sensownym wieku, żeby wyjść mniej więcej na zero z tymi wszystkimi ruchami Elda. Clippers dali w realu dwa swapy, dwa first roundery i SGA z Gallo w CY do OKC...

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Mam nadzieję, że Principe faktycznie zdaje sobie sprawę, że oddając prawie za free Westbrooka, musi też oddać George'a - na razie na blocku widziałem tylko tego pierwszego. Wyobraźcie sobie w realu, że George nie zgłasza trade request, a Presti wysyła Westbrooka do czarnej dziury o nazwie Charlotte, dostając w zamian Allana Crabbe'a. 

 

Ten Westbrook wisiał na blocku jakiś czas i moja oferta okazała się najlepszą. Ludzie obawiają się, jak będą wyglądać ostatnie dwa lata kontraktu Westbrooka i pewnie dlatego cena ostatecznie była taka, a nie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, rok temu w podobnej sytuacji wrzuciłem na block Blake'a (29 lat, duży regres, znak zapytania wobec zdrowia, fatalny kontrakt) i przez miesiąc nie dostałem żadnej propozycji, a jak pisałem do innych GM-ów, nikt nawet nie był zainteresowany oddaniem jakiegoś 1st roundera i spadających kontraktów.

Mnie bardziej zastanawia, czy Principe zdaje sobie sprawę, że zostawienie George'a i oddanie Westbrooka za tak słabą (obiektywnie) paczkę nie przejdzie: nie ma opcji, żeby George został w Bostonie po czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Mam nadzieję, że Principe faktycznie zdaje sobie sprawę, że oddając prawie za free Westbrooka, musi też oddać George'a - na razie na blocku widziałem tylko tego pierwszego. Wyobraźcie sobie w realu, że George nie zgłasza trade request, a Presti wysyła Westbrooka do czarnej dziury o nazwie Charlotte, dostając w zamian Allana Crabbe'a. 

Boston to komicznie prowadzona organizacja - rok temu oddali dwa swapy (!) i cztery 2nd roundery za zejście z kontraktu Markieffa Morrisa (!!), a potem Vucevicia, swap i first roundera za Bogdanovicia i Nance'a (!!!), po roku idąc w rebuilding.

Żeby było śmieszniej - Eld najpierw oddał dwa first roundery do OKC (oddał cztery, ale dostał dwa z powrotem, bo Kucio mu zrobił prezent), a teraz ... prowadzi OKC. No i - oddał do tego Browna i SGA, po roku Westbrook idzie za Kabengele i potencjalnie non-lotto first swap.

Efekt? Boston od 2021 może nie mieć przez cztery lata ani jednego swojego 1st roundera i ani jednego 2nd roundera, właśnie zaczynając przebudowę... Najbardziej logiczne będzie wysłanie George'a albo do Orlando, albo do OKC (bo mają picki Bostonu i prospektów), więc tylko czekam, jak Eld dostanie jeszcze większą nagrodę za te dziwne wymiany w postaci George'a do swojego nowego teamu, to byłoby idealne podsumowanie tego procesu. 

Świetna sprawa do opisania dla detektywa Alonzo.

Zobaczymy co Principe dostanie za George'a. On musiałby dostać trzy swoje swapy, first roundera, Browna, SGA, mnóstwo 2nd rounderów i jakiegoś startera w sensownym wieku, żeby wyjść mniej więcej na zero z tymi wszystkimi ruchami Elda. Clippers dali w realu dwa swapy, dwa first roundery i SGA z Gallo w CY do OKC...

Aż Ci dam lajka. Naprawdę.

Przyznam szczerze, że dołączając do gry nie zdawałem sobie do końca sprawy z wartości i wyceny picków stąd takie coś. Nawet się nie będę bronił przed tym co napisałeś. Dla mnie wtedy liczył się wynik, wynik i jeszcze raz wynik. Na szczęście finalnie udało się częściowo naprawić straty zdejmując swap 2020 i odzyskując pick 2021 ale co najważniejsze, Boston ma teraz PG13 dzięki tamtym ruchom, który jest teraz w cholerę wart.

Dlaczego w cholerę? Bo @Principe już odrzucił moją ofertę trzech pierwszych rund, Sabonisa, Barnesa i chyba dwie drugie rundy.

Liczę, że Boston finalnie na tym wyjdzie na plus. Głęboko im tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Ten Westbrook wisiał na blocku jakiś czas i moja oferta okazała się najlepszą. Ludzie obawiają się, jak będą wyglądać ostatnie dwa lata kontraktu Westbrooka i pewnie dlatego cena ostatecznie była taka, a nie inna.

I chodzą słuchy, że oferty były dużo bardziej tragiczne. Zresztą zarówno tutaj jak i na głównym forum nie brakowało głosów, że do Westbrooka to trzeba już dopłacać. Typowe forumowe overreaction.

To jest dokładnie ta sytuacja co z Blake Griffin, gdzie nawet BMF umieścił informacje na blocku, że do Griffina dorzuci first picka i nie miał zainteresowania.

Co do Paul George się nie wypowiadam. Jeden GM mi napisał, że to dobrze, że Jasiek nie słucha wymagań LeBrona, bo są często one niekorzystne dla klubu. Pytanie tylko jak to się ma do RL NBA, przecież biorąc LeBrona bierzesz też go jako szarą eminencje, a nie tylko zawodnika. Nie będę tutaj kładł presji na Principe w momencie, gdy trade request nie jest u Nas wciąż wprowadzony. Może ma tutaj inną wizje na obudowanie swojego lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Bez żartów z tym Sabonisem, dałbym na luzie więcej...

Sabonis wisi od miesiąca na trade blocku a nikt nawet nie wyciągnął dwóch sensownych picków pierwszej rundy za niego.

OG jest zajebisty a do tego dostałem PG którego i tak bym musiał z rynku ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, chyba nikt nie wiedział, że można dostać Sabonisa dając tak mało.

Czasami warto proponować innym swoje propozycje, bo jak pytałeś 'czy nie chcę Sabonisa?', to myślałem, że będziesz chciał coś podobnego jak za Browna. 

Anunoby ma 22 lata i miał dużo gorszy sezon za sobą niż jego pierwszy rok, Lecque to 2nd rounder. Sabonis w trzecim sezonie robił 20-13-4 na 63%TS per36 w playoffowym teamie.

Kradzież.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku chciałem odejść a głównym powodem tego był Fluber

Fluber obejmuje jedną z najgorszych drużyn

Myśłe sobie spoko, nie będę musiał mieć z nim interakcji walcząc o playoff

Fluber odpierdala super wzmocnienia i rabuje ludzi na lewo i prawo dzięki czemu wyrasta na potężnego rywala na wschodzie

Czy mogę jakos komisyjnie prosić o przeniesienie czy znowu historia ma zataczać koło? xd

Już jeden taki przypadek był w końcu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.