Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyloma osobami gadałem o Sabonisie, że mi to po prostu obrzydło. OG po odejściu Leo dostanie extra minuty i na pewno to wykorzysta. Poza tym OG ma o rok dłuższy rookie kontrakt co w moich planach ma duże znaczenie. Do tego dostaje trzeciego PG którego szukałem na rynku.

Dajcie temu czas a się wybroni. Muszę przypominać że Sabonis ma w RL konkurenta w postaci Gogi dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

W tamtym roku chciałem odejść a głównym powodem tego był Fluber

Fluber obejmuje jedną z najgorszych drużyn

Myśłe sobie spoko, nie będę musiał mieć z nim interakcji walcząc o playoff

Fluber odpierdala super wzmocnienia i rabuje ludzi na lewo i prawo dzięki czemu wyrasta na potężnego rywala na wschodzie

Czy mogę jakos komisyjnie prosić o przeniesienie czy znowu historia ma zataczać koło? xd

Już jeden taki przypadek był w końcu:)

Z całym szacunkiem, ale biorąc pod uwagę to co mam w składzie i jakie jeszcze wymiany mam przyklepane, to Hornets nie będą walczyć o play-offs, tylko o przewagę parkietu w 1 rundzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Mogłeś mieć wielkiego Bruce'a Browna, ostał Ci się jeno jakiś banubobby.

Wielki w tej grze to jest tylko Ivan Rabb.

OG miał inną prasę w zeszłym roku. Dużo mu Kahwi zabrał ale teraz go już nie ma. Nie bez powodu Ujiri puścił Poetla a nie jego z DDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Z całym szacunkiem, ale biorąc pod uwagę to co mam w składzie i jakie jeszcze wymiany mam przyklepane, to Hornets nie będą walczyć o play-offs, tylko o przewagę parkietu w 1 rundzie:)

O to to

Ja na to znowu się nie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Dajcie temu czas a się wybroni. Muszę przypominać że Sabonis ma w RL konkurenta w postaci Gogi dodatkowo?

Sabonis dostanie jeszcze więcej minut w Pacers, bo nie ma Younga. I będzie w CY. 

Już prędzej tego Anunoby'ego bym bronił, ale on przecież był w rotacji Raptors w tym roku do momentu problemów ze zdrowiem, tylko grał dużo słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Sabonis dostanie jeszcze więcej minut w Pacers, bo nie ma Younga. I będzie w CY. 

Już prędzej tego Anunoby'ego bym bronił, ale on przecież był w rotacji Raptors w tym roku do momentu problemów ze zdrowiem, tylko grał dużo słabiej.

Sporo GM-ów pytało mnie o Annunoby'ego, więc jego wartość transferowa w BeGM jest z pewnością bardzo wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Sabonis dostanie jeszcze więcej minut w Pacers, bo nie ma Younga. I będzie w CY. 

Już prędzej tego Anunoby'ego bym bronił, ale on przecież był w rotacji Raptors w tym roku do momentu problemów ze zdrowiem, tylko grał dużo słabiej.

OG to risk ( nie high ), ale na pewno high reward. 

Czy tam sam nie pisałeś że Turner, Sabonis i Goga w jednej drużynie to kiepsko wróży dla tej ostatniej dwójki? 

Kiepską grą OG tłumaczę sobie obecnością Kahwiego w zespole. Trochę to mogło podciąć skrzydła młodemu. Teraz Leo nie ma więc OG ma perspektywy na s5.

Poza tym tak jak pisałem, rok dłuższy rookie contract, dodatkowo PG w pakiecie i to, że go po prostu lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Sabonis w trzecim sezonie robił 20-13-4 na 63%TS per36 w playoffowym teamie.

Sabonis kiepsko wyglądał jako starter, kiepsko fituje do Mylesa Turnera i za chwilę trzeba mu płacić kokosy.

Moim zdaniem za wcześnie skreślał Anunoby, który wypadł z rotacji ze względu na sprowadzenie Leonarda, a rookie sezon miał bardzo dobry. Wciąż ma niezłą wartość jako trade value.

Dawać lepiej oferty na Buddy Hielda, bo zaraz płacz będzie, że go Camby półdarmo sprzedał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Sabonis kiepsko wyglądał jako starter, kiepsko fituje do Mylesa Turnera i za chwilę trzeba mu płacić kokosy.

Moim zdaniem za wcześnie skreślał Anunoby, który wypadł z rotacji ze względu na sprowadzenie Leonarda, a rookie sezon miał bardzo dobry. Wciąż ma niezłą wartość jako trade value.

Dawać lepiej oferty na Buddy Hielda, bo zaraz płacz będzie, że go Camby półdarmo sprzedał :)

Pacers z Sabonisem rok temu mieli lepszy def rating niż z Mylesem Turnerem:)

Sabonis jest jednym z najlepszych graczy w lidze w pick and rollu, a teraz może je grać z najlepszym asystentem ligi, otoczony trzema 40+% strzelcami z dystansu. Hornets to będzie ofensywna miazga w tym sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Czy to równi dobry plan jaki miałeś na Boston?:)

Boston był dobrym planem, a to że się real OKC znów obsrali w playoffs to grunt na który wolał bym nie wchodzić. Ciekawe czy by beGM Boston skończył tam gdzie skończył gdyby RL OKC doszli w WCF jak dość sporo ludzi prorokowało. Boston po dwóch trymestrach miał mega perspektywy na 2 seed i bardzo dobry bilans, czego nigdy w historii beGM nie zanotował.

A jak będziecie cisnęli bekę, to spodziewajcie się tego samego w drugą stronę przy każdej nadarzającej się okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dlatego właśnie często suche staty to gówno.

Myles Turner był wymieniany w kontekście DPOY

Sabonis to ujemny obrońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Boston był dobrym planem, a to że się real OKC znów obsrali w playoffs to grunt na który wolał bym nie wchodzić. Ciekawe czy by beGM Boston skończył tam gdzie skończył gdyby RL OKC doszli w WCF jak dość sporo ludzi prorokowało. Boston po dwóch trymestrach miał mega perspektywy na 2 seed i bardzo dobry bilans, czego nigdy w historii beGM nie zanotował.

A jak będziecie cisnęli bekę, to spodziewajcie się tego samego w drugą stronę przy każdej nadarzającej się okazji.

Tu absolutnie nie chodzi o twoją wiarę w RW i PG13, to całkowicie osobna kwestia

Ale o rozdawnictwo względem 1 rundowych picków, które jak sam twierdziłeś było między innymi podyktowane tym że gra i tak się nie utrzyma. 

Między 22-25 Boston ma bardzo trudną sytuację. I szczerze podziwiam Gm-a który ma to ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dlatego właśnie często suche staty to gówno.

Myles Turner był wymieniany w kontekście DPOY

Sabonis to ujemny obrońca.

Bo ludzie głosowali na Turnera, bo miał najwięcej bloków, a nie dlatego że jest dobrym obrońcą. Advanced stats nie kłamią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Tu absolutnie nie chodzi o twoją wiarę w RW i PG13, to całkowicie osobna kwestia

Ale o rozdawnictwo względem 1 rundowych picków, które jak sam twierdziłeś było między innymi podyktowane tym że gra i tak się nie utrzyma. 

Między 22-25 Boston ma bardzo trudną sytuację. I szczerze podziwiam Gm-a który ma to ogarnąć. 

Rozdawnictwo już wyjaśniałem w odpowiedzi na post BMF, że nie do końca znałem i rozumiałem wartość picków po swoim dołączeniu do beGM. Przyznaję się tutaj do błędu i biję się w pierś. Tego drugiego tekstu się po prostu wstydzę.

Między 22 a 25 Boston może mieć zajebistą sytuację, jeśli dobrze rozegra transfer PG13 którego by nie było gdyby tamte picki nie poleciały. Przyszłość pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.