Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

A to Kyle Anderson odchodzi czy za frytki będzie grać? ;)

 

120mln to jest teraz, plus uzupełnienia rosteru, plus Kyle Anderson za wartość koło pełnego MLE. Mi wychodzi ponad 130mln :smile:

to zle Ci wychodzi :tongue:

Anderson<Tucker

 

Nie będę brał przykładu z Januarego. Najwyżej w PO cos się więcej napisze, ale po krótce kochajcie i docencie Andersona :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving=Lillard

Lee>>Krab

Anderson<Tucker

KP=Al

Gobert>Drummond

 

Imo NYK sa w tym momencie najlepszym zespolem na Wschodzie, z tymze KP i Gobert to tykajace bomby jesli chodzi o kontuzje i tylko to za rok moze zatrzymac Knicks przed finalem

 

Chyba za długo z człowiekiem morza przy jednym stole siedziałeś :P

 

Okienko na przyszły sezon dla Knicks i potencjalną walkę o mistrzostwo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Dirk jest kimś więcej niż tank commanderem w tym momencie? W Mavs jest ujemny, a punktuje gorzej niż Beasley. Jakiś tam plus za doświadczenie i ogólną sympatię dla legendy można mu dać, ale wielkiej różnicy to on nie robi w stosunku do reszty.

Dirk jest najlepszym graczem Mavs pomimo 40 na karku. Gra najlepszy sezon od 3 lat, dalej efektywny, jeden z najlepiej starzejących się superstarów. Na przeciwległym biegunie mamy Beasley, czyli poor man's Melo, który gdy dostanie piłkę to opaska ssuwa mu się na oczy i jedyne co potrafi to iso scoring. Różnica między nimi w RPM wynosi ponad 4. Zgadnij na czyją korzyść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to Dirk jest kimś więcej niż tank commanderem w tym momencie? W Mavs jest ujemny, a punktuje gorzej niż Beasley. Jakiś tam plus za doświadczenie i ogólną sympatię dla legendy można mu dać, ale wielkiej różnicy to on nie robi w stosunku do reszty.

 

 

A nie jest???! Jako rezerwowy center byly mvp z mistrzowskim doswiadczeniem ciepiacy ponad 40 procent zza luku to jest dla mnie jak zloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung :

 

Dnc opróżnij skrzynkę.

Fluber masz 13 graczy w składzie jak nie uzupełnisz do końca TD to automatycznie Cedi Osman bd podpisany przez Cavs w tym sezonie już (choć może właśnie tak wolisz zrobic ;p)

 

Nikt nie sprzedaje backup SFa :( ?

już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk jest najlepszym graczem Mavs pomimo 40 na karku. Gra najlepszy sezon od 3 lat, dalej efektywny, jeden z najlepiej starzejących się superstarów. Na przeciwległym biegunie mamy Beasley, czyli poor man's Melo, który gdy dostanie piłkę to opaska ssuwa mu się na oczy i jedyne co potrafi to iso scoring. Różnica między nimi w RPM wynosi ponad 4. Zgadnij na czyją korzyść?

 

Nie, Dirk na pewno nie jest najlepszym graczem Mavs, a można się zastanawiać czy jest w ogóle w pierwszej trójce. Defensywa wygląda dużo lepiej bez Niego, a w ofensywie jest dopiero 4/5 opcją z dobrą trójką.

 

Daje radę, ale mówienie, że gra najlepszy sezon od trzech lat, bo ma większą efektywność przy znacznie mniejszej roli to po prostu pisanie pod tezę.

 

A wg RPM to Tyus Jones jest lepszy od Duranta, LeBrona, Townsa i Westbrooka. Tak więc na RPM to ja gwiżdżę.

Ennis-Burks-Anuoby-Nowitzki-Koufos

 

Ennis-JR Smith-Anuoby-Beasley-Chandler

 

Na moje przekalkulowałeś, bo drugie ustawienie jest mocniejsze i dostałeś większą głębie. Ze dwa winy więcej mogą wpaść od sympatycznego Marcusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Dirk na pewno nie jest najlepszym graczem Mavs, a można się zastanawiać czy jest w ogóle w pierwszej trójce. Defensywa wygląda dużo lepiej bez Niego, a w ofensywie jest dopiero 4/5 opcją z dobrą trójką.

 

Daje radę, ale mówienie, że gra najlepszy sezon od trzech lat, bo ma większą efektywność przy znacznie mniejszej roli to po prostu pisanie pod tezę.

 

A wg RPM to Tyus Jones jest lepszy od Duranta, LeBrona, Townsa i Westbrooka. Tak więc na RPM to ja gwiżdżę.

To kto niby jest od niego lepszy? Nieefektywny Barnes, którego przerasta rola 1. opcji czy tragiczny Matthews?

 

Każdy stat (zaawansowany czy zwykły box score) wymaga umiejętności złapania kontekstu. W tym przypadku porównujesz Tyusa (czyli rolesa o ograniczonej ilości minut) do franchise playerów. Zlituj się proszę ja Ciebie. Przez wiele lat Nick Collison był w czołówce RAPM co wcale nie znaczyło, że był czołowym graczem NBA ani, że RAPM to gówniany stat. Podobnie było z Amirem Johnsonem. W przypadku Dirka i Beasley porównujemy jednak role players, których głównym zadaniem jest scoring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy GM Cavs zrobił w 24h więcej niż dwóch poprzednich w ciągu roku :)

Nie wiem czy jednak się nie pośpieszył, bo może trzeba było być bardziej cierpliwym i poczekać na inne oferty i rozważyć inne kierunki a z pewnością dla równości tradu, wypadałoby wyciągnąć jeszcze jakiegoś choć jednego 1st picka.

Ale rozumiem, że była to symulacja nagłego focha Irvinga i trzeba było działać :) Ja nawet nie zdążyłem pomyśleć co zaoferować i pewnie kilka innych osób także :)

 

McCollum to mini Irving na większym i dłuższym kontrakcie a plus to pozbycie się kontraktu Thompsona a za niego Dieng, którego jedynym minusem jest to, że mało gra w Wilkach. Ostatni run Dirka?

 

Knicks jadą po całości. Wychwalany McCollum zastąpiony przez niewątpienia lepszego Irvinga. Bolączka Knicks, czyli rozegranie, nie zostało jakoś strasznie zniwelowane, ale ruch w dobrą stronę. Problemem w przyszłym sezonie będzie ławka, ale człowiek morza pewnie coś wykombinuje, choć uczciwie piszę, że ewentualny trade Thompsona gdzie za to dostanie spadający kontrakt i jeszcze jakieś picki, będzie przeze mnie vetowany :)

 

Dallas standardowo zeszli z kontraktów i to dla nich plus, ale dla dobra organizacji, bym na miejscu karpika zwolnił JR Smitha :)

W przyszłym roku, jak zdrowie dopisze, to będzie pełną gębą contender a w tym roku liczę na pierwszą rundę Irving - LeBron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Knicks jadą po całości. Wychwalany McCollum zastąpiony przez niewątpienia lepszego Irvinga. Bolączka Knicks, czyli rozegranie, nie zostało jakoś strasznie zniwelowane, ale ruch w dobrą stronę. Problemem w przyszłym sezonie będzie ławka, ale człowiek morza pewnie coś wykombinuje, choć uczciwie piszę, że ewentualny trade Thompsona gdzie za to dostanie spadający kontrakt i jeszcze jakieś picki, będzie przeze mnie vetowany :smile:

Z chęcią bym przeczytał rozwinięcie wątku moich problemów z rozegraniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym przeczytał rozwinięcie wątku moich problemów z rozegraniem. 

To tylko moje prywatne zdanie, ale Irving to nie jest typowy rozgrywający a bardziej SG, który lubi mieć piłkę w łapie i funkcjonuje dobrze jak ma kogoś do pomocy w rozegraniu, czyli przykładowo LeBron lub aktualnie Horford. Przy nim ball movement nie będziesz miał na wysokim poziomie a i sam Irving nie poprawia swoim rozegraniem innych graczy. Nie masz na ławce żadnego typowego rozgrywającego, który by go w tym odciążył i pograł z nim razem. Porzignis już grał z podobnym ball hogiem, oczywiście dużo gorszym graczem, ale tu w porównaniu do McCollumem bardzo dużo się nie zmieniło, chociaż z pewnością ruch w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznajesz teorie uzależnienia teamu od alpha-doga-kreatora, podczas gdy grajków na których taką strategię możesz oprzeć policzysz pewnie na palcach jednej ręki.

Są różne drogi do sukcesu. Ja osobiście preferuje rozłożenie ciężaru gry na całą drużynę. W s5 masz Saricia i Andersona o których śmiało można powiedzieć, że chętnie dzielą się piłką i dobrze czytają grę. 
 

Dlatego nie sądzę bym miał problem z rozegraniem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy GM Cavs zrobił w 24h więcej niż dwóch poprzednich w ciągu roku :smile:

Nie wiem czy jednak się nie pośpieszył, bo może trzeba było być bardziej cierpliwym i poczekać na inne oferty i rozważyć inne kierunki a z pewnością dla równości tradu, wypadałoby wyciągnąć jeszcze jakiegoś choć jednego 1st picka.

Ale rozumiem, że była to symulacja nagłego focha Irvinga i trzeba było działać :smile: Ja nawet nie zdążyłem pomyśleć co zaoferować i pewnie kilka innych osób także :smile:

 

 

Dostałem kilka innych ofert, ale wymiana z Knicks i Mavs była dla mnie zdecydowanie najkorzystniejsza, bo koniecznie chciałem się pozbyć Chandlera, Smitha i Tristana.

 

Ja byłem cierpliwy, bo trejd z Knicks był negocjowany praktycznie od momentu przejęcia przeze mnie Cavs. Tylko, że CM bardzo nie chciał przejąć Tristana, więc uznałem, że warto ogłosić publicznie, że handluję Irvingiem, żeby go odpowiednio zmotywować:) Jak widać, udało się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kilka innych ofert, ale wymiana z Knicks i Mavs była dla mnie zdecydowanie najkorzystniejsza, bo koniecznie chciałem się pozbyć Chandlera, Smitha i Tristana.

 

Ja byłem cierpliwy, bo trejd z Knicks był negocjowany praktycznie od momentu przejęcia przeze mnie Cavs. Tylko, że CM bardzo nie chciał przejąć Tristana, więc uznałem, że warto ogłosić publicznie, że handluję Irvingiem, żeby go odpowiednio zmotywować :smile: Jak widać, udało się :smile:

 

Haha pięknie to odczytałeś, CM był napalony na Irvinga od dobrych kilku miesięcy :grin:

Pisałem w przeszłości, że jak trzeba to jestem w stanie odpowiednio zapłacić. Ty January chcesz każdego wykorzystać, aż w końcu przestaną od Cb odbierać telefony. Ja zaś zawsze się staram by obie strony były zadowolone :)

 

Ale Fluber za to, że nie odpuściłeś Gino lub Ellingtona to w przyszłości na żadne promki ode mnie już nie licz. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.