Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

CM wie jaki ma problem z zrzucaniem umów już mu to pisałem. 

C.Lee nikt wg mnie za free nie weźmie w czasie FA, bo patrząc na listę wolnych agentów w '18 i '19 25/2 jest cenne.

Będzie ciężko to fakt. W sumie, jakbym miał obstawiać, to nie uda mi się zrobić miejsca dla PG13, ponieważ nasze gm'y nie odpuszczą sobie okazji do podziałania na rynku FA, mimo iż assety do rekompensaty posiadam. Paradoksalnie łatwiej byłoby podziałać bez trejdu Irvinga, bo bym się nie musiał martwić umową Thompsona. Niemniej uznałem, że jeśli jest opcja na gracza tego kalibru, to lepiej nie ryzykować i go brać. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę o nie wymienianie McGee i Capeli (oraz DAJa) w jednym wersie ;d

 

Oczywiście, że McGee to fajtłapa przy Jordanie, ale to nie o to chodzi.

Jak już ma 35 mln w CP3 i kolejne 30 mln w PFie to w obecnych realiach nielogiczne jest płacić następnych 25 centrowi, który nie nazywa się Towns xd /Embiid/Jokić etc. Wiadomo, że DAJ to przede wszystkim obrona i bunkrowanie pomalowanego, ale po 1 odsunięcie ciężaru gry na obwód obniża jego przydatność, a po 2gie i tak jego rola jest mocno ograniczona przez a) brak umiejętności ofensywnych B) ilość osób do piłki. 

 

Jak dla mnie, co powtarzałem już chyba latem :smile: , najsłabszym ogniwem układanki (poza ściągnięciem Melo) jest Blake. Gdybym miał sprzątać Clipps niczym West to zacząłbym od wywalenia Blake'a gdzieś celem poszerzenia (i większej uniwersalności) rotacji. O, już to zrobił ;d Skoro DAJ ma warunki by samemu ogarniać dobrze pomalowanie to Griffin jest zbędny. Jeszcze rok temu bym powiedział żeby robić z niego point centra, czy jak to tak się zwie. Teraz już na to 2 (3?) urazy za późno. Zostawienie samego DAJ pozwala na granie czegoś w rodzaju 4-1 z Melo na PF. Jak już ma boleć to niech boli najmniej jak się da. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę kolejny

 

No tak bo DeAndre to kołek w obronie i statysta w ataku.

 

Dobra to jest jałowa dyskusja i zdanie moje znacie.

 

DeAndre Jordan to nie jest statysta w ataku, ale z pewnością zawodnik, który sam sobie niczego nie wykreuje. W tym sezonie trafia 4,8 rzutu w meczu, podejrzewam, że połowa to dobitki po zbiórkach w ataku i wsady. Masz w drużynie Paula na rozegraniu, co też podnosi wartość Jordana, ale bez dobrego rozgrywającego to jest naprawdę statysta w ataku.

 

Jordan jest też chyba najlepszy na tablicach w całej NBA, to jego ogromny plus. Praktycznie nie opuszcza spotkań, to też bardzo ważne. Jest bardzo dobrym obrońcą, ale w lidze bronienie obręczy zaczyna tracić na wartości, a ważniejsze jest, by center był w stanie dobiegać do rzucających za 3. W związku z czym podejrzewam, że rola Jordana jako obrońcy będzie maleć. W tym sezonie to wciąż bardzo dobry gracz, ale kończy w tym roku 30 lat i ma bardzo wysoki, długi kontrakt.

 

Jego wartość jako gracza w tym sezonie jest moim zdaniem wysoka, ale jego wartość transferowa co najwyżej neutralna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wartość jako gracza w tym sezonie jest moim zdaniem wysoka, ale jego wartość transferowa co najwyżej neutralna. 

 

O, to chyba najkrótsze, ale zarazem trafne wyjaśnienie sytuacji z DAJ.

 

No LAF dostał wręcz gotowy pomysł na transformację drużyny. Pozostaje mu czekać na niepowodzenia w PO i jeśli komuś może wysypać się szansa na atakowanie PG, Cousinsa, Jokicia etc to DAJ może mu się przydać. Kwestia inwencji twórczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to chyba najkrótsze, ale zarazem trafne wyjaśnienie sytuacji z DAJ.

 

No LAF dostał wręcz gotowy pomysł na transformację drużyny. Pozostaje mu czekać na niepowodzenia w PO i jeśli komuś może wysypać się szansa na atakowanie PG, Cousinsa, Jokicia etc to DAJ może mu się przydać. Kwestia inwencji twórczej.

Pamietasz ze tam poszlo 5-letnie maksymalne przedluzenie a ma 30 lat vazujac na atletyzmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienko w wykonaniu 76ers było spokojne, nastąpiła konsolidacja picków 2 rundowych. Niestety nie dane było przedstawić oferty za Kembę a za Oladipo cena była zbyt wysoka, poza tym nie udało się przed zamknięciem okienka zbliżyć ofert kupna i sprzedaży :)

Dobrego składu się nie zmienia, także stawiamy na stabilność i zgranie zespołu i liczymy na udane play offy.

Nie stawiane są żadne cele zespołowi, będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Kibicom się to należy po wielu nieudanych latach. Manager 76ers w krótkim czasie zmienił zespół loterii draftu na liczący się zespół. Oczywiście podziękowania należą się także poprzednie u managerów, który zostawił po sobie sporo asetów umożliwiających rozwój zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Co do Hilla, to ta oferta sobie spokojnie czeka, a jego kontrakt coraz krótszy :P

 

Dinwiddie natomiast obecna cena to pick z trzeciej dziesiątki drafru/ odpowiadająca temu kombinacja assetów.

Na pewno nie chcę w zamian za to przejmować salary graczy,

 

Natomiast tyle elaboratów było, żeby Dinwiddie przyszedł do LAL, a okazuje się, że jest niechciany :P wolni agenci będą o tym pamiętać ;) tymczasem okazało się, że tak się napaliłeś na SD, że aż przepłaciłeś i według mnie bez dopłaty nikt nie weźmie Spencera z tym kontraktem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niemniej grubo się mylisz, bo mam 3 oferty wstępne gdzie nie dopłacam tylko rzecz jasna dostaję value.

 

a ja mam 3 oferty SNT za Javala i Dnc wybiera pick do Connaughtona żeby mi oddać Mitchella :D

 

Dinwiddie chyba ostatnie 30-35 spotkań to takie solidne 35/25% było, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.basketball-reference.com/players/d/dinwisp01/gamelog/2018#156-185-sum:pgl_basic

 

37% FG i 31% za 3. Tak wygląda ładniej :grin:

 

W sumie 8 mln to nie jest jakoś gigantycznie dużo dla drużyny, która się przebudowuje czy cuś. Tylko szkoda, że tak bardzo dominuje piłkę, co przy graczu tej klasy chyba nie jest zbyt pożądane. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie dostępni:

 

Justin Holiday - bardzo dobry kontrakt jeszcze przez rok, dobry gracz, świetna 3ka. Nic na siłę, może mi się przydać, nie wadzi zdecydowanie

No, karpik, BMF, CM macie okazję się wykazać i napisać coś o średniej skuteczności za 3 punkty w lidze i takie tam podobne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday uwzględniając volume i poziom drużyny w jakiej grał to dobry strzelec w tym sezonie. :]

Jaki tam dobry, świetny:)

 

Volume jest ważny, ale nie wiem, co ma wspólnego poziom drużyny ze skutecznością za 3 punkty??? Chętnie się dowiem czegoś nowego:)

 

Holiday z open i wide open 3s robił w tym sezonie 35,5%, a właściwie wszystkie jego trójki są asystowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, karpik, BMF, CM macie okazję się wykazać i napisać coś o średniej skuteczności za 3 punkty w lidze i takie tam podobne:)

Świetna 3ka, bo może grać na 3ce,czyli na SF, choć także na 2ce,czyli SG ;)

Dodam tylko, że w naszej grze grał także na 1nce,bo tam go wsadzał Ronnie jak mu się ta pozycja posypały :)

A trójek rzuca dużo i to jego główna broń. Wide open ponad 40% a tak jak pisał BMF, nie było mu łatwo w takim zespole.

Oj czepiasz się niewinnych fluber ;)

Niech będzie, dobry strzelec za 3 a świetna 3ka jak na taki kontrakt, dzięki za zwrócenie uwagi na nie precyzyjny opis. Widać, że czuwasz i to się ceni.

Miłej majówki wszystkim :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.