Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że Eld dużo oddał za Westbrooka, ale ja bym tę wymianę traktował jako wymianę po RW + PG

 

Dokładnie o to chodziło. To nie był tylko rush po RW0 ale też po to, aby zatrzymać PG13. Drogi po objęciu Bostonu mogłem obrać dwie. Albo się mocno przebudowywać, ale iść all-in. Średniactwa nie toleruję. Czas pokaże czy dobrze wybrałem.

 

Westbrook - Smart - George - Mirotic - Gasol #kozaks5

 

Reszta za minimum, ale chooj Wschód jest do wzięcia ;-)

 

Nie koniecznie. Mam trochę cap holdów, a z tego co mi Tomek pisał i dobrze zrozumiałem ( jestem dopiero drugi tydzień w zabawie ), w tym roku mogę nawet luxury tax zaatakować. 

 

Raczej to wszystko to jest win - win - win, ale co by nie mówić to trochę mi smutno.

 

Jedynej rzeczy jakiej żałuje to to, że Elda nie było wcześniej, bo zostałby Dipo, ale...

 

Nadal uważam, że z tym zespołem mogę w przyszłości zrobić więcej niż z RW, którego cholernie ciężko obudować, a przez problemy z kontraktami i ogólnie sytuacje jaką miałem po zastaniu jej w OKC to niestety nie wiem co bym musiał zrobić, aby tego PG pozyskać.

 

Jestem przekonany, że jakby OKC dostało taki pakiet na stół to by to klepneli nawet irl. 

 

Mam już parę pomysłów co dalej i mam nadzieje, że uda się z tego ukręcić naprawdę solidną ekipę.

 

Niezłe trzęsienie ziemi w beGM NBA i kopanej :grin:

 

Excalty. Win-win-win. 

 

Daliśmy czadu Kuciu :). Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio, imo jest roznica pomiedzy negocjowaniem, a zajebaniem pomyslu na wymiane, ktora swoja droga byla korzystniejsza dla Ciebie i dogadanie sie za moimi plecami z innym GMem, bez poinformowania mnie o tym nawet :-)

 

No ale cóż, każdy ma swoją etykę pracy, nie mi oceniać co wypada robić, a czego nie, karma zawsze wraca :-)

 

January i Gordon Hayward już wiedzą, że moje laleczki voodoo są skuteczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wtrącam w negocjacje gdzie jestem 3 stroną, a nie pomysłodawcą żeby nie wprowadzac chaosu. Eld znał moją propozycje, Ty też i właśnie poznałem dodatkowe kulisy wymiany, co stawia mocno pod znakiem zapytania neutralność RADY :-)

 

no, ale cóż, powtórzę się, Etyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio zrobił drugą rundę playoffów, a potem: oddał allstara Oladipo za #3 pick i kiepskie kontrakty, potem rozmienił #3 na #6 i #21, potem oddał #21 za Valentine'a, a potem oddał Westbrooka za Browna, SGA i nie-lotto picki od Bostonu. 

 

Ciekawe gdzie polecą Brown i SGA. :] Takie wymiany możliwe tylko w beGM.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio zrobił drugą rundę playoffów, a potem: oddał allstara Oladipo za #3 pick i kiepskie kontrakty, potem rozmienił #3 na #6 i #21, potem oddał #21 za Valentine'a, a potem oddał Westbrooka za Browna, SGA i nie-lotto picki od Bostonu. 

 

Ciekawe gdzie polecą Brown i SGA. :] Takie wymiany możliwe tylko w beGM.

 

No cóż, nie da się ukryć, że u nas jest trochę łatwiej uniknąć krytki ze strony fanów i gwizdów z trybun - zwłaszcza w kontekście tych mniejszych nazwisk, które nie są w CY więc i drużynę zrobić jest o wiele łatwiej. Ale to tylko zabawa, a słabe czy też nienajlepsze wymiany są jej częscią jak i częścią ligi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby była jasność, to może i dobre wymiany dla Ciebie i dalej możesz mieć dobry team (zwłaszcza jak weźmiesz typków ode mnie unounouno!) po prostu w normalnej lidze by to nie przeszło, bo oddajesz średnio pasujących do siebie, ale jednak dwóch allstarów z mocnego teamu za dwóch typków którzy mogą, ale nie muszą być allstarami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston po serii niepowodzeń i zawirowań chyba wreszcie trafił na godnego następcę DA. Eld był tak zawzięty z tym RW, że podejrzewam KAŻDY z ligi dostał PM z pytaniem, bo nawet ja je dostałem chociaż absolutnie nie było żadnej możliwości żebym ja tam wziął udział w czymkolwiek sensownie xd

 

Duży pakiet poszedł, ale tak jak chyba Karpik napisał, trzeba to rozpatrywać jako uderzenie po RW+PG, a nie jako pozyskanie samego Russella i wtedy to już wygląda po prostu dobrze imho. Poza tym wydaje mi się, że to dobrze dla ogółu beGM i ligi, bo Celtics nie będą szli w zbieranie assetów, a OKC nadal ma dość solidną drużynę zdecydowanie bardziej do przemeblowania niż wyburzania ścian.

 

Kolejny mocny deal nowego GMA. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown to świetny prospect, SGA na razie pokazał się tylko w Summer League, więc w sumie ciężko ocenić co z niego będzie. reszta to bieda picki plus dwa przepłacone bolki. No taki sobie pakiet jak za RW.

Tym większe brawa dla Celtics, co oczywiście nie zmiania faktu, że George ląduje w Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.