Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

beGM - Random shit.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5421 odpowiedzi w tym temacie

#1 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9755 postów

Napisano 24 luty 2017 - 15:25

Taki temat, w którym niekoniecznie komentujemy wymiany, nie piszemy o regulaminie. Ot po prostu piszemy wszystko co nam do głowy wpadnie na temat naszej zabawy, przemyślenia etc.

Zacznę od ciekawostki : Minnesota by mieć caphold na Ibakę latem (i go zatrzymać) musi wykonać trade w draft day, by kogoś wysłać dla zwolnienia salary.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5381 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:42

Taki temat, w którym niekoniecznie komentujemy wymiany, nie piszemy o regulaminie. Ot po prostu piszemy wszystko co nam do głowy wpadnie na temat naszej zabawy, przemyślenia etc.

Zacznę od ciekawostki : Minnesota by mieć caphold na Ibakę latem (i go zatrzymać) musi wykonać trade w draft day, by kogoś wysłać dla zwolnienia salary.

spoko, spoko jestesmy z shevcem wstępnie dogadani na jakiś deal na draft day ;)

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#3 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9755 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:56

spoko, spoko jestesmy z shevcem wstępnie dogadani na jakiś deal na draft day ;)

Zawsze mogę to przelicytować :D

#4 mac

mac

trust the process

• Użytkownik
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Napisano 24 luty 2017 - 17:25

Praktycznie nie mam szans zrobic lepszego obrotu sytuacji nop w stosunku do tej z nba :/
<p>Turbozone_Random%20Drug%20Tests.jpg
"People who grew up with me know me. I would not be standing here if it wasn’t for Tim Duncan. I’d be in the Budweiser League someplace in America, fat and still trying to play basketball or coach basketball. But he’s why I’m standing. He’s made livings for hundreds of us, staff and coaches, over the years, and never said a word. Just came to work every day. Came early. Stayed late. Was there for every single person, from the top of the roster to the bottom of the roster because that’s who he was, in all those respects.”

#5 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9755 postów

Napisano 24 luty 2017 - 17:39

Praktycznie nie mam szans zrobic lepszego obrotu sytuacji nop w stosunku do tej z nba :/

Spokojnie Lakers u nas zgarniają Cousinsa w 2018... :)

Kilka ekip (Magic, Mavs, Kings) poszło już w totalny rebuild.

Suns i Lakers znacznie poprawili swoją sytuację.

Sixers i Minnesota postanowiły się natychmiastowo wzmocnić.

U contenderów Cavs, Spurs są silniejsi (chociaż Deron w CLE w realnym świecie też dużo zmienia...)

#6 mac

mac

trust the process

• Użytkownik
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Napisano 24 luty 2017 - 17:54

Spokojnie Lakers u nas zgarniają Cousinsa w 2018...

Razem z Paulem Georgem?

Bardzo bym chcial PG na zachodzie, bo to wiecej h2h z Kawhim zakonczonym oczywistym wpierdolikiem ze strony duzo lepszego gracza (pg symbolizuje absurdalny zwrot 'system player' w ktory nadal jeszcze wieku januszkow wierzy).
<p>Turbozone_Random%20Drug%20Tests.jpg
"People who grew up with me know me. I would not be standing here if it wasn’t for Tim Duncan. I’d be in the Budweiser League someplace in America, fat and still trying to play basketball or coach basketball. But he’s why I’m standing. He’s made livings for hundreds of us, staff and coaches, over the years, and never said a word. Just came to work every day. Came early. Stayed late. Was there for every single person, from the top of the roster to the bottom of the roster because that’s who he was, in all those respects.”

#7 TuPalnik

TuPalnik

Smakosz win Wszelakich.

• Użytkownik
  • 3357 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:09

A mnie ciekawi brak aktywności GMa GSW. Czy w ogóle bez zrzucenia kogoś z dwójki Klay/Dray ma szansę podpisać Duranta? Bo Bird rights nie ma, Kurze da powiedzmy max i dajmy na to w głosowaniu mu go potwierdzimy, ale czy wtedy ma jakiekolwiek finansowe możliwości związane z kd?

#8 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1746 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:09

A pro po Cousinsa. Jak dam mu maxa 5 letniego a ekipa będzie dobrze zbudowana to jakie jest prawdopodobieństwo, że odejdzie? Tu wychodzi problem z głosowaniami - mnie nikt nie zna ;)

#9 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 6282 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 24 luty 2017 - 18:21

A pro po Cousinsa. Jak dam mu maxa 5 letniego a ekipa będzie dobrze zbudowana to jakie jest prawdopodobieństwo, że odejdzie? Tu wychodzi problem z głosowaniami - mnie nikt nie zna ;)

Nie ma znaczenie czy ktoś Cię zna czy nie, wszyscy będą oceniać dany ruch pod względem racjonalności, a nie na to kto ma daną ekipę. No przynajmniej większość, a to wystarczy.

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#10 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1746 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:43

Też pytanie jak z FA. Jakieś grupowanie, czy wszyscy na raz i składamy oferty, ale to po pierwsze krótkie będzie a poza tym łatwo można zostać z niczym jak wdzystko ns raz. Normalnie jak menago wie, że przegrał jednego gracza to wiecej daje na innego a tak nie będzie takiej możliwości.

#11 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9755 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:13

A mnie ciekawi brak aktywności GMa GSW. Czy w ogóle bez zrzucenia kogoś z dwójki Klay/Dray ma szansę podpisać Duranta? Bo Bird rights nie ma, Kurze da powiedzmy max i dajmy na to w głosowaniu mu go potwierdzimy, ale czy wtedy ma jakiekolwiek finansowe możliwości związane z kd?

A myślisz czemu Myers realnie nie oddawał kogoś ;>

Dlatego cholernie ważna jest kolejność ustawiania ofert, w tym przypadku (no trochę podpowiadam, ale to oczywistość) idzie : 1. Durant 2. Curry.

Ba, jeszcze GSW mogą ustawić 1. Durant 2. X(tam do jakiejś małej kwoty) 3. Curry w 1 turze.

I jest to właśnie odwzorowanie NBA - gdzie Warriors na pewno najpierw podpiszą KD, a potem Kurę.

Jak będzie dobrze zbudowana to szanse całkiem duże ;)

Będzie szło ocenianie. Raczej wszyscy tu chcąc się bawić będą obiektywni, więc spokojnie.

Też pytanie jak z FA. Jakieś grupowanie, czy wszyscy na raz i składamy oferty, ale to po pierwsze krótkie będzie a poza tym łatwo można zostać z niczym jak wdzystko ns raz. Normalnie jak menago wie, że przegrał jednego gracza to wiecej daje na innego a tak nie będzie takiej możliwości.

No właśnie w realnej NBA są smaczki pokroju tego, że negocjujesz z jednym grajkiem, a inni przepadają.

Albo w drugą stronę - można srogo  przepłacić jak ktoś się pospieszy (Mozgov...)

Wg mnie to jeden z najlepszych smaczków naszej gry^

#12 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3314 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:14

Dlaczego nie bedzie? Przykladowo umawiamy sie na jakis termin i dajemy tydzien na skladanie ofert. Potem robimy glosowanie w kolejnym tygodniu, ktora oferta wygrywa. Ale np. taki Hibbert nie dostal od nikogo oferty i powinnismy w przypadku takich FA powtorzyc skladanie ofert i tak az do momentu w ktorym w kazdej ekipie brdzie 15-17 graczy. Takie rozwiazanie ma pewien plus. Gracze z FA w pozniejszym terminie beda wzglednie tansi bo mniej ekip bedzie miec kase. Przynajmniej tak to ja widze oczyma wyobrazni.

#13 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6798 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:22

A myślisz czemu Myers realnie nie oddawał kogoś ;>

Dlatego cholernie ważna jest kolejność ustawiania ofert, w tym przypadku (no trochę podpowiadam, ale to oczywistość) idzie : 1. Durant 2. Curry.

Ba, jeszcze GSW mogą ustawić 1. Durant 2. X(tam do jakiejś małej kwoty) 3. Curry w 1 turze.
I jest to właśnie odwzorowanie NBA - gdzie Warriors na pewno najpierw podpiszą KD, a potem Kurę.

W dziale SimBasketu jest to spoko opisane w tematach o FA więc można sobie poczytać jakby ktoś chciał. :tongue:

Użytkownik SlaKB edytował ten post 24 luty 2017 - 19:22

#14 MJ1

MJ1

Starter

• Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 24 luty 2017 - 20:10

Może te pytania się do regulaminu bardziej nadają, ale w zasadzie tu takie podobne kwestie już były ;)

Trzeba mieć minimalne salary w tym sezonie czy nie? Bo mi brakuje z niecałych 2 baniek :P w przyszłym sezonie rozumiem, że trzeba będzie się zmieścić w salary (między minimum a maksimum), tak? I będą potem kary, że 2 zamiast 3 FA? Rozumiem, że takie samo salary jak w NBA (przewidywane jest 103 mln$ + te odchyły między min i max)? 

beGM: Utah Jazz

#15 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9755 postów

Napisano 24 luty 2017 - 20:13

Może te pytania się do regulaminu bardziej nadają, ale w zasadzie tu takie podobne kwestie już były ;)

Trzeba mieć minimalne salary w tym sezonie czy nie? Bo mi brakuje z niecałych 2 baniek :tongue: w przyszłym sezonie rozumiem, że trzeba będzie się zmieścić w salary (między minimum a maksimum), tak? I będą potem kary, że 2 zamiast 3 FA? Rozumiem, że takie samo salary jak w NBA (przewidywane jest 103 mln$ + te odchyły między min i max)? 

w tym jeszcze nie.

Od przyszłego wchodzą kary za floor i luxury.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych