Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

beGM - Random shit.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#1 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5513 postów

Napisano 24 luty 2017 - 15:25

Taki temat, w którym niekoniecznie komentujemy wymiany, nie piszemy o regulaminie. Ot po prostu piszemy wszystko co nam do głowy wpadnie na temat naszej zabawy, przemyślenia etc.

Zacznę od ciekawostki : Minnesota by mieć caphold na Ibakę latem (i go zatrzymać) musi wykonać trade w draft day, by kogoś wysłać dla zwolnienia salary.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Dnc

Dnc

Super-Star

• Użytkownik
  • 3821 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:42

Taki temat, w którym niekoniecznie komentujemy wymiany, nie piszemy o regulaminie. Ot po prostu piszemy wszystko co nam do głowy wpadnie na temat naszej zabawy, przemyślenia etc.

Zacznę od ciekawostki : Minnesota by mieć caphold na Ibakę latem (i go zatrzymać) musi wykonać trade w draft day, by kogoś wysłać dla zwolnienia salary.

spoko, spoko jestesmy z shevcem wstępnie dogadani na jakiś deal na draft day ;)

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#3 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5513 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:56

spoko, spoko jestesmy z shevcem wstępnie dogadani na jakiś deal na draft day ;)

Zawsze mogę to przelicytować :D

#4 mac

mac

trust the process

• Użytkownik
  • 3309 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Napisano 24 luty 2017 - 17:25

Praktycznie nie mam szans zrobic lepszego obrotu sytuacji nop w stosunku do tej z nba :/

Turbozone_Random%20Drug%20Tests.jpg

#5 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5513 postów

Napisano 24 luty 2017 - 17:39

Praktycznie nie mam szans zrobic lepszego obrotu sytuacji nop w stosunku do tej z nba :/

Spokojnie Lakers u nas zgarniają Cousinsa w 2018... :)

Kilka ekip (Magic, Mavs, Kings) poszło już w totalny rebuild.

Suns i Lakers znacznie poprawili swoją sytuację.

Sixers i Minnesota postanowiły się natychmiastowo wzmocnić.

U contenderów Cavs, Spurs są silniejsi (chociaż Deron w CLE w realnym świecie też dużo zmienia...)

#6 mac

mac

trust the process

• Użytkownik
  • 3309 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Napisano 24 luty 2017 - 17:54

Spokojnie Lakers u nas zgarniają Cousinsa w 2018...

Razem z Paulem Georgem?

Bardzo bym chcial PG na zachodzie, bo to wiecej h2h z Kawhim zakonczonym oczywistym wpierdolikiem ze strony duzo lepszego gracza (pg symbolizuje absurdalny zwrot 'system player' w ktory nadal jeszcze wieku januszkow wierzy).

Turbozone_Random%20Drug%20Tests.jpg

#7 TuPalnik

TuPalnik

All-Star

• Użytkownik
  • 1349 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:09

A mnie ciekawi brak aktywności GMa GSW. Czy w ogóle bez zrzucenia kogoś z dwójki Klay/Dray ma szansę podpisać Duranta? Bo Bird rights nie ma, Kurze da powiedzmy max i dajmy na to w głosowaniu mu go potwierdzimy, ale czy wtedy ma jakiekolwiek finansowe możliwości związane z kd?

#8 Tecu

Tecu

6th Man

• Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:09

A pro po Cousinsa. Jak dam mu maxa 5 letniego a ekipa będzie dobrze zbudowana to jakie jest prawdopodobieństwo, że odejdzie? Tu wychodzi problem z głosowaniami - mnie nikt nie zna ;)

#9 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

Baryły z South Parku

• Użytkownik
  • 4999 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 24 luty 2017 - 18:21

A pro po Cousinsa. Jak dam mu maxa 5 letniego a ekipa będzie dobrze zbudowana to jakie jest prawdopodobieństwo, że odejdzie? Tu wychodzi problem z głosowaniami - mnie nikt nie zna ;)

Nie ma znaczenie czy ktoś Cię zna czy nie, wszyscy będą oceniać dany ruch pod względem racjonalności, a nie na to kto ma daną ekipę. No przynajmniej większość, a to wystarczy.

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#10 Tecu

Tecu

6th Man

• Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:43

Też pytanie jak z FA. Jakieś grupowanie, czy wszyscy na raz i składamy oferty, ale to po pierwsze krótkie będzie a poza tym łatwo można zostać z niczym jak wdzystko ns raz. Normalnie jak menago wie, że przegrał jednego gracza to wiecej daje na innego a tak nie będzie takiej możliwości.

#11 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5513 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:13

A mnie ciekawi brak aktywności GMa GSW. Czy w ogóle bez zrzucenia kogoś z dwójki Klay/Dray ma szansę podpisać Duranta? Bo Bird rights nie ma, Kurze da powiedzmy max i dajmy na to w głosowaniu mu go potwierdzimy, ale czy wtedy ma jakiekolwiek finansowe możliwości związane z kd?

A myślisz czemu Myers realnie nie oddawał kogoś ;>

Dlatego cholernie ważna jest kolejność ustawiania ofert, w tym przypadku (no trochę podpowiadam, ale to oczywistość) idzie : 1. Durant 2. Curry.

Ba, jeszcze GSW mogą ustawić 1. Durant 2. X(tam do jakiejś małej kwoty) 3. Curry w 1 turze.

I jest to właśnie odwzorowanie NBA - gdzie Warriors na pewno najpierw podpiszą KD, a potem Kurę.

Jak będzie dobrze zbudowana to szanse całkiem duże ;)

Będzie szło ocenianie. Raczej wszyscy tu chcąc się bawić będą obiektywni, więc spokojnie.

Też pytanie jak z FA. Jakieś grupowanie, czy wszyscy na raz i składamy oferty, ale to po pierwsze krótkie będzie a poza tym łatwo można zostać z niczym jak wdzystko ns raz. Normalnie jak menago wie, że przegrał jednego gracza to wiecej daje na innego a tak nie będzie takiej możliwości.

No właśnie w realnej NBA są smaczki pokroju tego, że negocjujesz z jednym grajkiem, a inni przepadają.

Albo w drugą stronę - można srogo  przepłacić jak ktoś się pospieszy (Mozgov...)

Wg mnie to jeden z najlepszych smaczków naszej gry^

#12 shevcu

shevcu

All-Star

• Użytkownik
  • 2041 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:14

Dlaczego nie bedzie? Przykladowo umawiamy sie na jakis termin i dajemy tydzien na skladanie ofert. Potem robimy glosowanie w kolejnym tygodniu, ktora oferta wygrywa. Ale np. taki Hibbert nie dostal od nikogo oferty i powinnismy w przypadku takich FA powtorzyc skladanie ofert i tak az do momentu w ktorym w kazdej ekipie brdzie 15-17 graczy. Takie rozwiazanie ma pewien plus. Gracze z FA w pozniejszym terminie beda wzglednie tansi bo mniej ekip bedzie miec kase. Przynajmniej tak to ja widze oczyma wyobrazni.

#13 SlaKB

SlaKB

Super-Star

• Użytkownik
  • 4832 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:22

A myślisz czemu Myers realnie nie oddawał kogoś ;>

Dlatego cholernie ważna jest kolejność ustawiania ofert, w tym przypadku (no trochę podpowiadam, ale to oczywistość) idzie : 1. Durant 2. Curry.

Ba, jeszcze GSW mogą ustawić 1. Durant 2. X(tam do jakiejś małej kwoty) 3. Curry w 1 turze.
I jest to właśnie odwzorowanie NBA - gdzie Warriors na pewno najpierw podpiszą KD, a potem Kurę.

W dziale SimBasketu jest to spoko opisane w tematach o FA więc można sobie poczytać jakby ktoś chciał. :tongue:

Użytkownik SlaKB edytował ten post 24 luty 2017 - 19:22

#14 MJ1

MJ1

Role Player

• Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 24 luty 2017 - 20:10

Może te pytania się do regulaminu bardziej nadają, ale w zasadzie tu takie podobne kwestie już były ;)

Trzeba mieć minimalne salary w tym sezonie czy nie? Bo mi brakuje z niecałych 2 baniek :P w przyszłym sezonie rozumiem, że trzeba będzie się zmieścić w salary (między minimum a maksimum), tak? I będą potem kary, że 2 zamiast 3 FA? Rozumiem, że takie samo salary jak w NBA (przewidywane jest 103 mln$ + te odchyły między min i max)? 

#15 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5513 postów

Napisano 24 luty 2017 - 20:13

Może te pytania się do regulaminu bardziej nadają, ale w zasadzie tu takie podobne kwestie już były ;)

Trzeba mieć minimalne salary w tym sezonie czy nie? Bo mi brakuje z niecałych 2 baniek :tongue: w przyszłym sezonie rozumiem, że trzeba będzie się zmieścić w salary (między minimum a maksimum), tak? I będą potem kary, że 2 zamiast 3 FA? Rozumiem, że takie samo salary jak w NBA (przewidywane jest 103 mln$ + te odchyły między min i max)? 

w tym jeszcze nie.

Od przyszłego wchodzą kary za floor i luxury.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych