Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam wprost. Czy jest już przyzwolenia na to w Radzie, by GM-owie oprócz przerzucania się na argumenty i dogryzania sobie mogli po prostu wyzywać innego GM-a bez żadnych konsekwencji?

A fluber, ode mnie ignora dostał jak coś nie będę z tym manipulantem i kłamczuchem rozmawiał

naprawdę jesteś idiotą

jesteś takim kłamliwym fluberkiem.

muszę skracać by kłamliwą fluberzynę szybko prostować ;p ?

 ty kłamliwy manipulancie, faryzeuszu jeden.

Nie gramy w melinie, tylko na publicznym forum, są tu osoby które mają uprawnienia do administrowania. Nie liczę tu już na przeprosiny od januarego, w sumie nie wiem na co liczę z jego strony, bo w niewirtualnym życiu się z takimi osobami po prostu nie zadaję, ale oczekiwałbym żeby osoby za to odpowiedzialne udzieliły jakiegoś ostrzeżenia, bo wygląda na to, że można mnie zupełnie bezkarnie obrażać i wyzywać i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, ale akurat ten Faryzeusz byl zabawny Wiadomo, ze Jasiek tymi określeniami przegina, ale z drugiej strony oglądanie jak mu pięknie pęka żyłka jest tego warte

No wiesz, może z boku to śmiesznie wygląda jak dorosły człowiek robi się czerwony na buzi, zaczyna śmiesznie podskakiwać, machać rękami i wrzeszczeć głupoty, ale jeżeli to Ty jesteś adresatem tej złości, to już wcale nie jest takie zabawne.

 

Fajnie, że jest tutaj możliwość stosowania różnego rodzaju uszczypliwości, ale to nie może się kończyć bezpośrednimi epitetami w stosunku do innych GM-ów, można się naśmiewać i krytykować zawodników innego GM-a, jego decyzję, taktykę rotację, relacje między jego zawodnikami, cokolwiek ( tak jak ja krytykuję decyzję Januarego o tym, żeby tankować za cap space będąc na 7 miejscu na Zachodzie po 2/3 sezonu, jak wyciągam brudy z relacji Butlera z Jamesem, jak krytykuję etykę pracy Russella, czy też wskazuję na niezadowolenie Butlera z powodu braku extension ), ja właśnie w ten sposób prowadzę trash talking. Nie może się to moim zdaniem wiązać z odpowiedziami typu "jesteś idiotą", jesteś kłamcą" . Nie po to tutaj gram, żeby być obrażanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a Ty Fluber nie pisz ludziom, że Kevin Love to dobry obrońca.

 

A kiedy ja napisałem, że Kevin Love to dobry obrońca? :smile:

 

Nie rozumiem, moją taktyką na mecz z 76ers było posłanie Love'a na Embiida, żeby 76ers grali w ataku na Embiida, bo ten ma na sobie słabego obrońcę, po to żeby wykorzystać problemy kondycyjne Embiida i zmniejszyć jego minuty oraz zagrożenie jakie stwarza w obronie. Przecież dyskusja na temat tej taktyki trwała chyba z tydzień ( no akurat wtedy Ciebie nie był0 na forum na finałach konfy). To gdzie ja mogłem napisać, że Love to dobry obrońca? Mogłem co najwyżej napisać, że jest elitarnym zbierającym w obronie, ale nie że jest dobrym obrońcą. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Nie pisz ludziom, że są idiotami January.

a Ty Fluber nie pisz ludziom, że Kevin Love to dobry obrońca.

 

 

Proszę mi tutaj smutnego Kevina nie mieszać w jakieś spory. :D

 

Swoją drogą Kevin gdy gra jako 4 nie jest złym obrońca, powiedziałbym że przeciwnym/lub teoche powyżej przeciętnej.

 

Gra jako center mu wybitnie nie służy jak się ma masować pod koszem z wyższymi/ciezszymi rywalami, więc dobrze się zakłada że u nas może grać z Hassanem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.