Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Cię martwić, bo generalnie fajnie się wyczyściłeś z gównianych kontraktów Mozgova i Denga, ale trade z Grizzles, a co zatem idzie wszystkie następne był nielegalny.

Pick MEM 2021 może trafić do Bostonu i Memphis raczej w takiej formie nie mogli nim handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie pick nie poszedł nigdzie dalej, więc po prostu jest na zasadzie "if not in 2021 (top7 protected) or 2022 (top 5 protected) to 2023 top protected or 2024 unprotected) - nic to w sumie nie zmienia, ale dzięki za wyłapanie.

Tak jest ok. Porządek w papierach musi być, bez względu na ustrój. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi brak aktywności GMa GSW. Czy w ogóle bez zrzucenia kogoś z dwójki Klay/Dray ma szansę podpisać Duranta? Bo Bird rights nie ma, Kurze da powiedzmy max i dajmy na to w głosowaniu mu go potwierdzimy, ale czy wtedy ma jakiekolwiek finansowe możliwości związane z kd?

 

Nie zabija się kury, która znosi złote jaja :D Początkowo myślałem żeby może poszukać solidnego centra i jakiegoś uniwersalnego SFa na przyjemnych kontraktach, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że nic mnie nie zadowoli w 100%. Zresztą to taka maniera fanów (tak, moja też) że szukamy ulepszeń, zmian, świeżości. Widzimy kontenderów w ekipach, które tylko gdzieś tam wyszczubią nos, a w tych realnych teamach sunących do finałów dopatrujemy się dziur, gdzie ich nie ma. Kiedy to już LeBron miał się zestarzeć? Clippers to już temat skończony na szczęście. Boston czy DDR w rywalizacji z LeBronem? Memphis zabijające Golden State ślamazarną grą? :) Nuda jest... nudna, dlatego lubimy puszczać wodze fantazji i tworzyć fajne scenariusze, trochę życzeniowe. Nic w tym złego, ale lepiej opierać się na tym, co systematycznie się powtarza.

 

PS Mała ciekawostka. Myślałem nawet żeby oddać kogoś z dwójki Curry/Durant w celu urozmaicenia zabawy i oderwania nas trochę od tego, co dzieje się w lidze. Ale widzę, że poszło sporo ciekawych wymian i kilka ekip fajnie się wzmocniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Mała ciekawostka. Myślałem nawet żeby oddać kogoś z dwójki Curry/Durant w celu urozmaicenia zabawy i oderwania nas trochę od tego, co dzieje się w lidze. Ale widzę, że poszło sporo ciekawych wymian i kilka ekip fajnie się wzmocniło.

Jedyne co mnie powstrzymało przed wymianą Parker/Manu za  Lebrona to strach, że mnie Janury wyrzuci z zabawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od ciekawostki : Minnesota by mieć caphold na Ibakę latem (i go zatrzymać) musi wykonać trade w draft day, by kogoś wysłać dla zwolnienia salary.

Oficjalne dementi (jak w stanie futbolu po slowach Pawla Zarzecznego) mam pelne prawa Birda w stosunku do Ibaki i jedyne co mnie blokuje to te cholerne podatki, ale mam temat do przemyslenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

early czy full birds nie ma znaczenia i tak caphold musi być poniżej salary ;)

Nie musi byc. Spojrz na sytuacje Toronto. Moga miec cap holdy powyzej salary po wyoptowaniu Lowry'ego i przy cap holdach Ibaki i Tuckera a i tak moga wszystkim dac 5 letnie umowy. Gdyby bylo tak jak mowisz, to lac juz mogloby pakowac manatki bo nie stac by ich bylo na przedluzenie cp3 griffina i reddicka. Oczywiscie poza swoimi wolnymi agentami nic nie zrobie ale nie musze zrzucac nikogo by Ibake przedluzac. Pytalem niezangazowanych uzytkownikow na forum i ludzi spoza forum. Kazdy zwracal uwage tylko na aspekt wysokosci podatkow ale cap holdy moga byc powyzej capu przy pelnych prawach birda. Robiac transfery tym sie kierowalem. Gdyby Ibaka mial tylko early birds to w zyciu nie wchodzilbym w deal z Orlando.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sezon o jeden mniej fa do podpisania az dojdziemy do momentu az team bedzie podpisywal jedynie fa za minimum.

Trochę to mała kara w stosunku do rzeczywistości, bo przecież i tak zespoły płacące podatek mają tylko małe MLE, więc i tak mogą podpisać tylko 1 FA, a reszta za minimum. Moim zdaniem trzeba byłoby wymyślić jakąś karę, szczególnie dla ekip, które są ponad luxury 2 i więcej lata z rzędu. W przeciwnym wypadku nie będzie u nas problemu, przed którym stała Oklahoma z Hardenem albo zaraz będą stać Dubs. Po prostu każdy se podpisze za maxa najlepszych graczy i tyle. Brak małego MLE to nie jest raczej powód do zrezygnowania z jakiegoś kluczowego gracza z rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to mała kara w stosunku do rzeczywistości, bo przecież i tak zespoły płacące podatek mają tylko małe MLE, więc i tak mogą podpisać tylko 1 FA, a reszta za minimum. Moim zdaniem trzeba byłoby wymyślić jakąś karę, szczególnie dla ekip, które są ponad luxury 2 i więcej lata z rzędu. W przeciwnym wypadku nie będzie u nas problemu, przed którym stała Oklahoma z Hardenem albo zaraz będą stać Dubs. Po prostu każdy se podpisze za maxa najlepszych graczy i tyle. Brak małego MLE to nie jest raczej powód do zrezygnowania z jakiegoś kluczowego gracza z rotacji.

Czekam na propozycje bo mi nic nie przychofzi do glowy. Pickow zabrac nie mozemy, zawodnikow tez. Realnie tylko mozemy ograniczyc dzialania na fa danego klubu. Tyle i az tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.