Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje Tecu powinien mieć szansę na przedłużenie Covingtona (no chyba, że miał szansę ostatnio, gdy wszyscy?). A tak w ogóle jakiś inny gracz też mógł mieć od 15 listopada? Jak to działa, co taki gracz musi zrobić, aby mieć specjalne zasady? ;)

 

@Camby - tak wszystkim (nawet Tecu ze świetnym składem) rady dajesz, że mogli zrobić lepiej, a sam zostałeś z Davisem, przepłaconym Holiday'em i bandą szrotu z Biyombo i Plumlee na czele ;p nie, żebym krytykował, ale najłatwiej to oceniać innych :P

 

no ja w FA chciałem więcej zrobić, ale nie wyszło źle - celem było zatrzymanie trzonu i to się udało, no ale kontuzje trochę pokrzyżowały plany o walce przynajmniej o 2.rundę. Z FA żałuję, że w 3.turze nie dałem kontraktu Snellowi - chciałem, ale jednak postawiłem na THJ, a szkoda, bo bym go miał :P no ale co zrobić - nie da się przewidzieć pewnych spraw i dlatego mimo aktualnie trudnej sytuacji, próbuję się odnaleźć i zadziałać, jak najlepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na 6graczu przeczytalem w dniowce ze 76ers mogli go od 15 listopada przedluzyc i podalem to info tutaj. Wg mnie Tecu powinien dostac szanse ale promocji 48/4 nie przewidujemy :-P

 

Camby bardzo niestaly jest w uczuciach. Raz chwali ale zawsze ktos cos zle zrobi. Dziwne to dla mnie.

 

Co w tym dziwnego? Za dobre ruchy chwalę, za te gorsze w moim mniemaniu wytykam. W męskim gronie jesteśmy, więc uważam, że nie musimy sobie fałszywie słodzić, tylko normalnie rozmawiać.

 

 

@Camby - tak wszystkim (nawet Tecu ze świetnym składem) rady dajesz, że mogli zrobić lepiej, a sam zostałeś z Davisem, przepłaconym Holiday'em i bandą szrotu z Biyombo i Plumlee na czele ;p nie, żebym krytykował, ale najłatwiej to oceniać innych :tongue:

 

Tecu świetny skład odziedziczył już po poprzedniku, a przyjmujecie trochę retorykę jakby on tego Embiida, Simmonsa czy Covintona sam wynalazł. Ja wziąłem sobie jedne z największych bagienek, a właściwie miałem do wyboru tylko ich i Thunder. Ale nie żałuję, bo realizuje swój własny projekt, dobrze się przy tym bawiąc. Oczywiście najłatwiej było wyprzedać Davisa za assety i czekać trzy lata, aż fatalne kontrakty pospadają. Miałem franchise playera pełną gębą i postanowiłem mimo tych Asików, Ajinców, Moorów i Hillów zbudować tu poważny zespół. Wbrew pozorom nie jest łatwo ściągnąć gracza z topu do siebie czy wyciągnąć go w drafcie. Chciałem go obudować, licząc że gdzieś znajdę swojego Klay Thompsona i Draymonda Greena ;)

 

Oczywiście Holidaya i Plumlee sam podpisałem, więc w razie jak się nie spłacą to wszelką krytykę biorę na klatę. Starego Camby'ego możecie sobie nie oszczędzać.

 

A właśnie. Człowiek morza swego czasu proponował głosowanie na najlepszych i najgorszych gmów. Są chętni czy jednak wolicie spijać sobie z dziubków? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Za dobre ruchy chwalę, za te gorsze w moim mniemaniu wytykam. W męskim gronie jesteśmy, więc uważam, że nie musimy sobie fałszywie słodzić, tylko normalnie rozmawiać.

 

 

 

Tecu świetny skład odziedziczył już po poprzedniku, a przyjmujecie trochę retorykę jakby on tego Embiida, Simmonsa czy Covintona sam wynalazł. Ja wziąłem sobie jedne z największych bagienek, a właściwie miałem do wyboru tylko ich i Thunder. Ale nie żałuję, bo realizuje swój własny projekt, dobrze się przy tym bawiąc. Oczywiście najłatwiej było wyprzedać Davisa za assety i czekać trzy lata, aż fatalne kontrakty pospadają. Miałem franchise playera pełną gębą i postanowiłem mimo tych Asików, Ajinców, Moorów i Hillów zbudować tu poważny zespół. Wbrew pozorom nie jest łatwo ściągnąć gracza z topu do siebie czy wyciągnąć go w drafcie. Chciałem go obudować, licząc że gdzieś znajdę swojego Klay Thompsona i Draymonda Greena ;)

 

Oczywiście Holidaya i Plumlee sam podpisałem, więc w razie jak się nie spłacą to wszelką krytykę biorę na klatę. Starego Camby'ego możecie sobie nie oszczędzać.

 

A właśnie. Człowiek morza swego czasu proponował głosowanie na najlepszych i najgorszych gmów. Są chętni czy jednak wolicie spijać sobie z dziubków? ;)

Jestem za, ale tak np. na 1 rocznicę naszej gry w okolicach deadline. Możnaby zrobić listę i włączyć do niej GMów co odeszli np. Regisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wspomnę, że zrobienie okienek transferowych to dobry pomysł był. Mi osobiście lepiej się gada na temat trade'ów. Po sezonie oczywiście warto ocenić, czy okienka były odpowiednio rozplanowane, ale ogólnie to chyba wszystkim na plus wyjdzie.

 

@Tomek - masz już moda na ten dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu, żeby zrobić głosowanie ws. RoCo

 

ale jeśli ktoś jest na nie to niech zgłasza weto i poda jakieś argumenty ;)

 

A jeśli nie będzie widocznego sprzeciwu to Tecu jak chcesz po prostu wrzuć swoją ofertę do tematu z extensionami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu, żeby zrobić głosowanie ws. RoCo

 

ale jeśli ktoś jest na nie to niech zgłasza weto i poda jakieś argumenty ;)

 

A jeśli nie będzie widocznego sprzeciwu to Tecu jak chcesz po prostu wrzuć swoją ofertę do tematu z extensionami

Ja jestem raczej przeciwny, było coś ustalane i Tecu mógł dać propozycję. Teraz jak RoCo dostał team friendly deal to trochę za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej przeciwny, było coś ustalane i Tecu mógł dać propozycję. Teraz jak RoCo dostał team friendly deal to trochę za późno.

A wiedziałeś o czymś takim jak zrobiła Phila z Covington em i to, że mogli to zrobić po 15 listopada?

Jakbym ewentualnie mógł to dałbym po prostu taką samą ofertę jak w Realu.

Uszanuję każdą decyzję.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiedziałeś o czymś takim jak zrobiła Phila z Covington em i to, że mogli to zrobić po 15 listopada?

Jakbym ewentualnie mógł to dałbym po prostu taką samą ofertę jak w Realu.

Nie wiedziałem o jego przypadku(ale ogolnie o możliwości tskich ext wiedziałem), z prostej przyczyny - ja nie miałem go w swoim składzie. Ale ty go miałeś i nawet nie dałeś mu zwykłej oferty extension. No ja jestem na nie. Coś raz ustaliliśmy raczej niezbyt fajnie jest moim zdaniem zmieniać zasady dla jednego przypadku.

Ale upierać się nie będę, w pompce mam RoCo bo i tak go nie podpiszę.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem tak - z jednej strony w temacie o extensions nikt nie dał możliwości zrobienia renegotiation+extension, tylko lecieliśmy czyste przedłużenia, więc można było nie wiedzieć...

 

z drugiej strony jak ktoś śledzi newsy dot. Sixers to co najmniej od czerwca powinien jednak wiedzieć, że Colangelo odłożył te 10 baniek dla RoCo na taki własnie deal, więc jako GM Tecu mogłeś wykazać więcej  inicjatywy i dopytać po prostu wtedy w październiku i byśmy to wtedy machnęli w jednej turze głosowań

 

kwestia, że mogli to zrobić dopiero 15 listopada jest dla mnie czysto techniczna i jestem za tym, żeby w przyszłości takie ew. przedłużenia z renegocjacją robić juz w październiku

 

ale niech się inni wypowiedzą, bo ta sprawa to takie trochę "grey area", więc chyba musi zdecydować głos większości przez aklamację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie moze Tecu wrzucic przedluzenia i wezmy je pod glosowanie? Przeciez i tak nie mamy z tym mega spiny a watpie by u nas oferta taka jak w realu przeszla. Po pierwsze u nas wiecej ekip ma kase. Po drugie Cov gra tak zajebisty sezon ze obstawiam ze ludzie beda mu sypac nawet 64/4 po sezonie. Dla mnie nie ma problemu z glosowaniem ale oferta musi byc na pewno lepsza niz to co dostal teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie da sygnału, że jest gotowy mu płacić więcej to też byłbym gotowy klepnąć.

 

Pytanie tylko, czy Tecu może to rozłożyć tak jak 76ers w realu, czyli chyba 15 baniek mu dorzucili w tym roku (bo mieli tyle w cap space) i dalej to wyszło 45/4 czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że Porter jako trzecia opcja dostał maxa, to podpisanie Cova za takie siano w momencie gdy Sixers u nas idą po 1 seed troszkę się gryzie, w sensie rozumiem, że Tecu chciałby podobnie, ale wątpię aby reszta na to pozwoliła z przyczyn czysto sportowych

To że Porter dostał maxa to zła decyzja Sylvinho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Porter dostał maxa to zła decyzja Sylvinho

Wizards też mu go dali więc hej

 

sam bym mu go dał i biłbym się teraz o top4

 

poza tym gra świetny sezon i może się okazać, że ta decyzja się odpłaci z nawiązką

 

Porter >>> Wiggins

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.