Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Eryko też jest młody i bardzo niedoświadczony, więc jeśli to są złodziejskie deale, to i tak będę wetował. Chyba nawet było to omawiane w jego przypadku.

 

LBS pisał o jakimś doświadczonym graczu, wtedy sprawa źle wyglądała. Ale dla Eryko powinno być póki co inne traktowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań w końcu nadużywać zwrotu "będę wetowal" proszę.

Męczące to jest.

 

Eryko na bieżąco informuje według umowy kogo powinien i ma fajne pomysły na drużynę imho. Dopóki nie oddaje przysłowiowego Jamesa za 2nd rounder to nie ma woli przeszkadzania w czymkolwiek. Ja osobiście nawet trzymam kciuki.

 

Jak dla mnie to może robić co chce. Dopóki nie ogłosiły obie strony umowy to nam nic do tego tak naprawdę.

Jedynie źle to wygląda z punktu widzenia, hmm, "etycznego"

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Depth Chart
Butler 40/ Ingram 8
Waiters 30/ Nwaba 18
Ingram 24/ Miles 16/ Nwaba 8
Nance 32/ Gasol 16
Baynes 24/ Gasol 12/ Theis 12
 
u mnie Paul wraca i Griffin plus Melo jest w formie.
 
Wybacz january ale mój pełny skład nawet z Paulem grającym 25 minut na parkiecie jest lepszy niż twój bez DARa

 

 

januaremu chodzi o to, że po okienku transferowym LAL będą mocniejsi ;) zobaczymy, co wykombinował, ale póki co zdrowi LAC > LAL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplatanie spotkań z 30 Fg z takimi koło 50 to forma raczej nie jest ;)

 

Anyways robisz błąd, bo jeszcze nie wiesz jak będzie wyglądało Lakers w tym okresie gdy pojawią się transfery. Dlatego January mówi, że nie wiesz z kim będziess grał pp prostu.

 

Tak samo tego Russella bym nie przeceniał. Nic dobrego z jego obecnosxi w Nets raczej nie wyniknęło i ten ich nowy prowadzący grę jest efektywniejszy, a ja nawet nie pamiętam jak się nazywa.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington - tak

 

Wschód:

 

Boston Celtics 18-10

Brooklyn Nets 7-21

New York Knicks 16-12

Philadelphia 76ers 20-8

Toronto Raptors 21-7

Chicago Bulls 12-16

Cleveland Cavaliers 24-4

Detroit Pistons 17-11

Indiana Pacers 9-21

Milwaukee Bucks 14-14

Atlanta Hawks 12-16

Charlotte Hornets 10-18

Miami Heat 5-23

Orlando Magic 15-13

Washington Wizards 18-10

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 6-22

Houston Rockets 18-10

Memphis Grizzlies 10-18

New Orleans Pelicans 10-18

San Antonio Spurs 20-8

Denver Nuggets 18-10

Minnesota T-wolves 16-12

Portland Trail Blazers 18-10

Utah Jazz 7-21

Oklahoma City Thunder  14-14

Golden State Warriors 27-1

Los Angeles Lakers 15-13

Los Angeles Clippers  14-14

Phoenix Suns 5-23

Sacramento Kings 4-24

 

Popraw Pacers bo wyszło u nich 30 meczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony na szybko, bo nie mam czasu, wygląda to tak:

pierwszą osobą która się wycofała był TuPalnik.

Powód? "Sprawy się komplikują"
"Czy fair jest wycofywanie się?"
"
Nie, ale tak dlugo jak mam możliwość, to nie klepnę złego dealu "bo wypada". Raz tak zrobiłem i zostałem z Bazemorem. Na dziś ten trade poza oszczędzeniem kasy krótkoterminowo daje mi same straty."

 Skończyło się to tym, że musielismy renegocjować trade i musiałem dorzucić hermangomeza, 3-rundowe picki, Portisa. To nie są frytki według mnie i rozwaliło mi to pewne ruchy. 


Teraz Bulek chce "zawiesić" trade.

Powód? "Co do trejdu to muszę nieco go zawiesić na jakiś czas, bo Rivers się połamał. Sorry, ale w wqalce o wysoki seed nie mogę sobie pozwolić na żadne osłabienia teraz. Ty bardziej walczysz o pick niż o PO, więc Tobie takie "zawiasy" nie powinny przeszkodzić."

Nie będę tu opisywał jakie mam zdanie na temat takich zachowań, bo i nie mam na to czasu teraz. Niech każdy sam sobie oceni.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie żadnego verbal law nie jesteśmy w stanie wprowadzić, bo co zrobicie jak ktoś

Obieca tego samego grajka trzem różnym zespołom? Rozdzielicie tego grajka na trzy ww myśl zasady że już mu się należy, skoro się dogadali na PM.

 

Eryko na przyszłość zostaw sobie furtkę wyjścia z trade. Ja z 10 dni temu zaklepalem sobie trade z Tecem ale zastrzegłem sobie u niego ze w razie jakiejś lepszej oferty mogę się wycofać. uprzedziłem po prostu ze podejmę ostateczna decyzje pierwszego dnia otwarcia okienka, tak ny w razie rezygnacji z detali tecu miał czas jeszcze negocjować z innymi.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Durancie :smile: ?

 

Bo Pau robi 17/13/7 na 69ts%, a Butler 28/5.5 na 63ts%.w omawianym okresie (drugi trymestr) jak dotąd, a w grudniu to Butler 10 z 14 gier ma powyżej 50%, 30% miał raz.

Pisze o Melo.

Pau ma ode mnie duży minus na starcie za grę w perfekcyjnych Spurs, jeśli już go przywołujesz. Ale to i tak bez znaczenia teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu. Dogadaliśmy się koniec końców, myślałem, że mamy sprawę załatwioną.

A tak to nie wiem. Działałem zgodnie z regulaminem.

Z resztą mam teraz ważniejsze sprawy na głowie niż BeGM, mogę byc nawet ķarnie z ligi usunięty jak komuś to ma ulżyć.

wow, a co myślałeś, że nie chodziło o Cb i, że c_m to napisze? bo się normalnie niby odnosiłeś chwile temu

 

huh, masz ważniejsze sprawy niż beGM, nie może być

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, a co myślałeś, że nie chodziło o Cb i, że c_m to napisze? bo się normalnie niby odnosiłeś chwile temu

 

huh, masz ważniejsze sprawy niż beGM, nie może być

Zdawałem sobie sprawę, że napisze, ale skoro dogadaliśmy deal tak czy tak to nie rozumiem bulu dupy. Nie wycofalem sie po miesiącu tylko po parunastu godzinach chcialem wrócić do negocjacji to raz.

 

Dwa napisałem inaczej niż to zacytował C_M

 

"Mi sie niestety też inny trade posypał, przez co nie mam totalnie interesu za pół darmo oddać CJa. Bo w tank i tak nie wejdę.

Ja cenę podalem tak aby mi się to opłacało."

 

Post predzej podalem mu w jakiej formie bym zaakceptował. Koniec końców i tak zeszłem z ceny.

 

Ja pi****le jak tak ma ta gra wyglądać, że co glosowanie ktoś sie o cos spina to ja podziekuję.

 

"Sprawy się komplikują. Wigginsa pooglądałem i w sumie tak - do tanku byłby akurat. Ale nie dam za niego Cja z 1st pickiem.

Cj gra efektywny sezon i nie gra pod zajeżdżającym Thibsem.

Plus mam na stole dużo lepszą ofertę.

Możemy wracać do negocjacji, zbyt źle bym na tym wyszedł aby to tak puścić

To jednak ja oddaje best playera wymiany."

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Durancie :smile: ?

 

Bo Pau robi 17/13/7 na 69ts%, a Butler 28/5.5 na 63ts%.w omawianym okresie (drugi trymestr) jak dotąd, a w grudniu to Butler 10 z 14 gier ma powyżej 50%, 30% miał raz.

 

Jesteś kólem dealów i reklamy. Ale chyba do moich postów, odnośnie twojego słabego fitu się nie odniosłeś ;)

 

Ale jak reklamujemy to Holiday ostatnie 20 spotkań 21ppg, 4,5 as, 3,8 reb, 1,5 stls - 60,4 TS% ;)

 

Ogólnie drugi trymestr mogę mieć mocniejszy. Holiday jeszcze lepszy, więcej i lepiej gra Plumlee, teraz kontuzja Vucevica i Biyombo ma świetne wejście do S5, Tyus Jones dostanie więcej szans pokazania się. Znacznie lepiej wykorzystuje swój czas Reggie Bullock. Jeszcze będą wzmocnienia i może powrót Solomona Hilla.

 

Jestem bardzo zadowolony z perspektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wschód:

 
Boston Celtics 18-10
Brooklyn Nets 6-22
New York Knicks 15-13
Philadelphia 76ers 19-9
Toronto Raptors 19-9
Chicago Bulls 12-16
Cleveland Cavaliers 23-5
Detroit Pistons 16-12
Indiana Pacers 12-16
Milwaukee Bucks 18-10
Atlanta Hawks 10-18
Charlotte Hornets 16-12
Miami Heat 3-25
Orlando Magic 11-17
Washington Wizards 19-9
 
Zachód:
 
Dallas Mavericks 6-22
Houston Rockets 19-9
Memphis Grizzlies 11-17
New Orleans Pelicans 12-16
San Antonio Spurs 21-7
Denver Nuggets 17-11
Minnesota Timberwolves 18-10
Portland Trail Blazers 20-8
Utah Jazz 10-18
Oklahoma City Thunder  14-14
Golden State Warriors 24-4
Los Angeles Lakers 15-13
Los Angeles Clippers  10-18
Phoenix Suns 6-22
Sacramento Kings 4-24

 

 

424-416 - kilka do poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem na co czekają osoby, które jeszcze nie zagłosowały, zwłaszcza te które bywają często na forum.

Na to by poznać jak najwięcej innych głosów i nie wiem, zobaczyć kto jak na nich zagłosował czy co Wam się bardziej opłaca, wyciągacie średnie czy co? 

Czy sylwestra robicie na forum przy głosowaniach?

Będę cały czas prowadził krucjatę za tajnym głosowaniem.

Plusy:

Nie sugerujemy się innymi głosami

Nie patrzymy co i jak nam się bardziej opłaca

Nie zmieniamy głosów by się komuś przypodobać czy odwdzięczyć

Głosy będą bardziej urozmaicone a tak są bardzo spłaszczone

Minusy

Nie widzę, ale może ktoś przedstawić

 

Oczywiście później będą w całości wrzucane, tak jak głosowanie na kontrakty.

 

P.S. Właściciele potencjalnych wysokich picków mogą sobie teraz pooglądać Bagleya i całe Duke :smile:

http://grandmastreams.me/5.html

Albo Trea Younga - Oklahoma :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusy

Nie widzę, ale może ktoś przedstawić

 

Swego czasu jak były aberracje przy głosowaniach to dyskusja coś zmieniała i między innymi dlatego optowałem za tym. Teraz jak MarcusCamby pyta to bardzo rzadko ktoś wchodzi w polemikę. Czasem Tomek czy January, z Karpiem na prywatnym gruncie się sprzeczamy ( chociaż nawet on w temacie Bucks nabrał wody w usta ;) )

 

Może to tylko ten świąteczno-noworoczny okres powoduje ten mały zastój. Ja tam lubię sobie podyskutować, poanalizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak były aberracje przy głosowaniach to dyskusja coś zmieniała i między innymi dlatego optowałem za tym. Teraz jak MarcusCamby pyta to bardzo rzadko ktoś wchodzi w polemikę. Czasem Tomek czy January, z Karpiem na prywatnym gruncie się sprzeczamy ( chociaż nawet on w temacie Bucks nabrał wody w usta ;) )

 

Może to tylko ten świąteczno-noworoczny okres powoduje ten mały zastój. Ja tam lubię sobie podyskutować, poanalizować :smile:

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale czy dyskusja ma na celu zmianę czyichś głosów czy wymianie poglądów? Bo jak to drugie to może się odbyć po ujawnieniu głosów. 

Czy reszta osób, które zagłosowały za jawnym też podzielają Twój entuzjazm do dyskusji? Bo takowej za bardzo niestety nie widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.