Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Zdawałem sobie sprawę, że napisze, ale skoro dogadaliśmy deal tak czy tak to nie rozumiem bulu dupy. Nie wycofalem sie po miesiącu tylko po parunastu godzinach chcialem wrócić do negocjacji to raz.

 

Dwa napisałem inaczej niż to zacytował C_M

 

"Mi sie niestety też inny trade posypał, przez co nie mam totalnie interesu za pół darmo oddać CJa. Bo w tank i tak nie wejdę.

Ja cenę podalem tak aby mi się to opłacało."

 

Post predzej podalem mu w jakiej formie bym zaakceptował. Koniec końców i tak zeszłem z ceny.

 

Ja pi****le jak tak ma ta gra wyglądać, że co glosowanie ktoś sie o cos spina to ja podziekuję.

 

"Sprawy się komplikują. Wigginsa pooglądałem i w sumie tak - do tanku byłby akurat. Ale nie dam za niego Cja z 1st pickiem.

Cj gra efektywny sezon i nie gra pod zajeżdżającym Thibsem.

Plus mam na stole dużo lepszą ofertę.

Możemy wracać do negocjacji, zbyt źle bym na tym wyszedł aby to tak puścić

To jednak ja oddaje best playera wymiany."

Nie chce mi się już kontynuować tej babraniny, bo i tak rezygnuje z gry, ale naprawde jesteś zabawny i chyba nie rozumiesz, czym jest zobowiązanie, honor, gentelman agreement itd. Już lepiej byłoby jakbyś nic nie napisał. Ten fragment "a i tak zszedłem z ceny" to już wgl beka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już kontynuować tej babraniny, bo i tak rezygnuje z gry, ale naprawde jesteś zabawny i chyba nie rozumiesz, czym jest zobowiązanie, honor, gentelman agreement itd. Już lepiej byłoby jakbyś nic nie napisał. Ten fragment "a i tak zszedłem z ceny" to już wgl beka

Nie musisz odchodzić.

 

Skoro ja zawiniłem, to ja odejdę z gry aby być fair wobec wszystkich.

 

I tak w najbliższe 2 miechy mam sesję, potem obronę, i do tego robota na pełen etat więc tak będzie lepiej dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy już skończyć to przedszkole?

 

Jasno było powtarzane i mówione. Mamy okienko między okresami oceniania i wtedy będzie spokojnie czas na negocjacje i wymiany. 

Palnik wiedział, że jego trade który ktoś renegocjował/odwołał jest na zasadzie ustnej umowy i nie ma mocy. CM wiedział, że jego trade z Palnikiem jest tak samo ważny i może się przez kogoś z drugiego końca arkusza wyłożyć.

 

FA:

 

Oferty w temacie od FA, zgodnie ze stanem finansów.  Jeśli po 72h nie będzie kontroferty gracz ląduje w zespole X. Jeśli jakieś będą (w ciągu tych 72h) to głosowanie na koniec okienka nad wszystkimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA:

 

Oferty w temacie od FA, zgodnie ze stanem finansów.  Jeśli po 72h nie będzie kontroferty gracz ląduje w zespole X. Jeśli jakieś będą (w ciągu tych 72h) to głosowanie na koniec okienka nad wszystkimi.

 

Można dać oferty warunkowe typu biorę gracza A, jeśli go wygram, to wywalam gracza B?

 

I co z tymi wyjątkami za kontuzje - coś takiego mi przysługuje z racji season-ending Haywarda?

 

Czy można przebijać kilka razy tego samego zawodnika? Np. gracz A dostaje od zespołu X ofertę min 1+1 TO, ekipa Y daje min 1+1 PO, to czy ekipa X może przebić do 4mln/1 i ta oferta będzie brana pod uwagę czy tylko raz składamy ofertę?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to aby wszyscy mieli wyłożone jak na tacy ? Ja się napociłem trochę aby wyszukać graczy , którzy mogą zasilić mój zespół i wpisze takiego gracza i ktoś tylko zerknie spojrzy i powie o kontruje. NIE ZGADZAM SIĘ. Robimy normalnie oferty do julka tak jak F.A

 

Nie, nie robimy.

 

Można dać oferty warunkowe typu biorę gracza A, jeśli go wygram, to wywalam gracza B?

 

I co z tymi wyjątkami za kontuzje - coś takiego mi przysługuje z racji season-ending Haywarda?

 

Czy można przebijać kilka razy tego samego zawodnika? Np. gracz A dostaje od zespołu X ofertę min 1+1 TO, ekipa Y daje min 1+1 PO, to czy ekipa X może przebić do 4mln/1 i ta oferta będzie brana pod uwagę czy tylko raz składamy ofertę?

 

Tak, obowiązuje nas ciągle 15 graczy w rosterze w tym sezonie więc albo będzie ktoś do zwolnienia później lub do wytrejdowania za pick/2:1

 

To samo, co dostał Boston.

 

Można raz. Więc tak:

Lakers dają Koszarkowi 3/1

Grizzlies oferują 10/1

Lakers mogą zmienić swą ofertę, ale tylko raz.

Poza tym każdy kolejny zespół może dać swoje propozycje dla Koszarka, ale bez zmian. To przysługuje tylko 1szej ekipie jako handicap za to, że pierwsza oferta jest w ciemno.

 

Identyczny schemat jak było latem po 5. turze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykonalne.

Trzeba trzymać cap i już.

Nie zbierzesz nawet połowy głosów w 24h.

 

Zresztą jak ktoś ma umowę nawet na jakiegoś bieda all-stara to się przecież nie będzie głowił, czy lepiej wziąć jego czy liczyć, że podpisze jakiegoś 9 gościa w rotacji. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń ma rację, że to bez sensu i utrudnianie sobie gry. Nie chodzi o ustalanie priorytetów, ale o rozwiązanie, które pozwoliłoby nie musieć ich ustalać ;]

 

Dlatego w sumie najlogiczniejszym rozwiązaniem jest skrócenie podpisywania FA do 9 stycznia + 3 dni na głosowanie. Wtedy FA lądują w klubach przed zakończeniem okienka na wymiany i jest git. No i zaraz po okienku można zrobić ewentualny tydzień na zbieranie waiverów.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporządziłem sobie listę graczy którzy zagrali coś w Realu w NBA w tym sezonie, a u nas chyba ich nie ma. Może ktoś zweryfikować, wskazać czy coś przeoczyłem? bo wydaje mi się coś długa ta lista..

 

imię i nazwisko i team w realu.

 

Johnny O'Bryant PF/C  - Charlotte Hornets 22 Games 10,7MPG

Jarrett Jack PG/SG - New York Knicks 34 Games 26,0MPG

Alex Poythress PF - Indiana Pacers 13 Games 4,0MPG
Damien Wilkins SF/SG - Indiana Pacers 17 Games 7,4 MPG (38 lat - powrót do NBA po 4 latach przerwy, wow! pamiętacie go z Sea?)

Quincy Pondexter SF - Chicago Bulls 18 Games 9,7MPG

Chris McCullough PF - Washington Wizards 12 Games 5,4MPG

Matt Williams SG - Miami Heat 3 Games 3,7MPG
Tyler Cavanaugh PF - Atlanta Hawks 24 Games 14,7MPG

Isaiah Taylor PG - Atlanta Hawks 29 Games 15,3MPG
Dakari Johnson C - Oklahoma City Thunder 16 Games 7,1MPG
C.J. Williams SG - Los Angeles Clippers 23 Games 17,5MPG
Jamil Wilson SF - Los Angeles Clippers 15 Games 18,3MPG
Mike James PG/SG - Phoenix Suns 32 Games 20,9MPG (już zwolniony chyba z Phoenix)

Vander Blue SG - Los Angeles Lakers 4 Games 7,0MPG

Bobby Brown PG - Houston Rockets 19 Games 6,0MPG
Darius Miller SF - New Orleans Pelicans 36 Games 20,9MPG
Maxi Kleber PF/C - Dallas Mavericks 32 Games 18,9MPG
Wayne Selden  SG/PG - Memphis Grizzlies 3 games 12,0MPG

 

+   ;)
Spencer Dindwiddie, Gerald Green

prosze jeszcze raz o zweryfikowanie, kilka nazwisk mocno mi się dziwne wydaje, np o'bryant, dorsey, pondexter, speights, osman, zizic ??? 

kogos dodac? 

 

ps. ladnie strollowalem trolla LAF-a, tak sie napracowal zeby utrzymac ta liste w tajemnicy ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz odchodzić.

 

Skoro ja zawiniłem, to ja odejdę z gry aby być fair wobec wszystkich.

 

I tak w najbliższe 2 miechy mam sesję, potem obronę, i do tego robota na pełen etat więc tak będzie lepiej dla wszystkich.

Ale ja nie oczekuje żadnych odejść. Co więcej nie chciałbym, żebyś to robił, bo gra jest spoko, a każde odejście to utrudnienie. 

 

Natomiast oczekiwałbym po prostu przyzwoitych zachowań, zarówno od Ciebie, jak i od Bulka.  A na nie wciąż jest czas. 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.