Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że ta gra miała odwzorowywać rzeczywistość, a nie zaspokajać Twoją kreatywność :smile: Nie wiem w czym zmuszanie graczy do głosowania na przynajmniej jedną z drużyn na miejscach 7-8 w 1 rundzie play-offs ma nam pomóc. Nagle mamy głosować na słabszą drużynę, w celu czego? :smile:

Nigdzie nie napisałem o zaspakajaniu mojej kreatywności, wszystkie pomysły, które daję, mają na celu właśnie próbę odwzorowania rzeczywistości i temu by grało nam się jeszcze ciekawiej. Czasami upsety się zdarzają, może faktycznie nie tak często, ale do tego by to regulować służyć może limit ile trzeba dostać głosów na upset. Możliwe, że jestem za bardzo pod wpływem March Madness a tam upsetów jest dużo :) Dałem temat do dyskusji, naprawdę nie jest to dla mnie priorytet, rzuciłem luźny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem o zaspakajaniu mojej kreatywności, wszystkie pomysły, które daję, mają na celu właśnie próbę odwzorowania rzeczywistości i temu by grało nam się jeszcze ciekawiej. Czasami upsety się zdarzają, może faktycznie nie tak często, ale do tego by to regulować służyć może limit ile trzeba dostać głosów na upset. Możliwe, że jestem za bardzo pod wpływem March Madness a tam upsetów jest dużo :smile: Dałem temat do dyskusji, naprawdę nie jest to dla mnie priorytet, rzuciłem luźny pomysł.

Dlaczego uważasz, że gra będzie ciekawsza, jak w play-offs będziemy przymusowo musieli głosować wbrew naszym opiniom o drużynach i będziemy zmuszani do wskazywania jako zwycięskiej gorszej drużyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że gra będzie ciekawsza, jak w play-offs będziemy przymusowo musieli głosować wbrew naszym opiniom o drużynach i będziemy zmuszani do wskazywania jako zwycięskiej gorszej drużyny?

Bo czasami (rzadko) tak bywa, że wygrywa gorsza drużyna. U nas jest to niemożliwe.

Według pomysłu, może nie wyjaśniłem tego dokładnie, typujemy zwykłe wyniki a zaznaczamy parę, która wydaje nam się, że jest możliwość upsetu. Jeżeli taka para zdobyłaby wymaganą ilość głosów - to może być 10, 15, 20, automatycznie wynik weryfikowany by był na korzyść drużyny gorzej rozstawionej. Ten limit można ustawić w miarę wysoko tak by zdarzało się to bardzo rzadko, ale byłaby taka możliwość. Jeżeli nie podoba się pomysł, to nie mam z tym problemu żadnego, ale jestem zdania, że jeżeli ktoś ma pomysł, nawet komuś się wydający głupi, to lepiej o tym napisać niż nie.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czasami (rzadko) tak bywa, że wygrywa gorsza drużyna. U nas jest to niemożliwe.

Według pomysłu, może nie wyjaśniłem tego dokładnie, typujemy zwykłe wyniki a zaznaczamy parę, która wydaje nam się, że jest możliwość upsetu. Jeżeli taka para zdobyłaby wymaganą ilość głosów - to może być 10, 15, 20, automatycznie wynik weryfikowany by był na korzyść drużyny gorzej rozstawionej. Ten limit można ustawić w miarę wysoko tak by zdarzało się to bardzo rzadko, ale byłaby taka możliwość. Jeżeli nie podoba się pomysł, to nie mam z tym problemu żadnego, ale jestem zdania, że jeżeli ktoś ma pomysł, nawet komuś się wydający głupi, to lepiej o tym napisać niż nie.

 

No raczej w NBA zwykle wygrywa drużyna lepsza. Będziemy głosować po naszych play-offs i na pewno będziemy musieli brać pod uwagę, które gwiazdy się obfajdały w play-offs, a które nie.

 

Twoje wytłumaczenie, że typuję drużynę cztery drużyny z miejsc 1-2, ale zmuszony jestem w jednej z tych 4 par zaznaczyć upset, chociaż uważam, że wszyscy faworyci wygrają., oznacza dokładnie to co napisałem, czyli zmuszałbyś do głosowania przeciwko temu, co uważam. Może się okazać, że 28 GM-ów zagłosuje na drużynę A i ona nie przejdzie z powodu jakiegoś dziwnego zapisu.

 

Popatrz na swój pomysł pod kątem dzisiejszej NBA. 10 głosów na upset oznacza upset. Kto zagłosowałby na Warriors i Rockets? Nikt. Czyli Twój pomysł gdyby to była prawdziwa NBA oznaczałoby, że z automatu Celtics, Raptors lub obie te drużyny nie przechodzą do 2 rundy. 

 

Powiedz mi, po co przez cały rok walczymy o to, żeby mieć jak najlepsze drużyny, żeby potem przepuszczać te słabsze w play-offs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jestem za bardzo pod wpływem March Madness a tam upsetów jest dużo :smile:

Jest ich więcej, bo jest dwa razy więcej jedynek i dwójek:)

 

Ale i tak upsety nie zdarzają się tak strasznie często z udziałem właśnie jedynek i dwójek ( chyba, że liczysz też trójki itd.), trzeba mieć specjalnych zawodników, którzy potrafią wyeliminować wyżej rozstawiony zespół. Na przykład takich, jak C.J. McCollum, także niech twoje szczeniaczki szykują tyłki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej w NBA zwykle wygrywa drużyna lepsza. Będziemy głosować po naszych play-offs i na pewno będziemy musieli brać pod uwagę, które gwiazdy się obfajdały w play-offs, a które nie.

 

Twoje wytłumaczenie, że typuję drużynę cztery drużyny z miejsc 1-2, ale zmuszony jestem w jednej z tych 4 par zaznaczyć upset, chociaż uważam, że wszyscy faworyci wygrają., oznacza dokładnie to co napisałem, czyli zmuszałbyś do głosowania przeciwko temu, co uważam. Może się okazać, że 28 GM-ów zagłosuje na drużynę A i ona nie przejdzie z powodu jakiegoś dziwnego zapisu.

 

Popatrz na swój pomysł pod kątem dzisiejszej NBA. 10 głosów na upset oznacza upset. Kto zagłosowałby na Warriors i Rockets? Nikt. Czyli Twój pomysł gdyby to była prawdziwa NBA oznaczałoby, że z automatu Celtics, Raptors lub obie te drużyny nie przechodzą do 2 rundy. 

 

Powiedz mi, po co przez cały rok walczymy o to, żeby mieć jak najlepsze drużyny, żeby potem przepuszczać te słabsze w play-offs?

Czym się różni zdanie:

"No raczej w NBA zwykle wygrywa drużyna lepsza." od

"Bo czasami (rzadko) tak bywa, że wygrywa gorsza drużyna."? :smile:

 

​Napisałem, że limit głosów na upset byłby do ustalenia a Ty zakładasz 10. Zakładasz, też, że nikt nie zagłosowałby na upset Rockets czy Warriors.

Rozumiem tok myślenia, że większość mogłaby dać upset w tej jednej parze na zasadzie, że w innych byłoby to niemożliwe. I masz rację, jest to zagrożenie. Dodatkowo zakładasz, że oglądamy play offy real NBA i obserwujemy, która gwiazda się obsrała. Zgoda, tylko, że coraz bardziej nasze drużyny się różnią od real NBA, także dochodzi do tego słynna rozmowa na temat suportu :smile: Czy u nas z innym suportem by się gwiazda X obsrała czy też nie, bo ma do pomocy y i z :smile:

 

​Oczywiście, nie ma problemu, pomysł upada, ale mam nadzieję, że to nie zniechęci osób, które mają inne pomysły, mniejsze czy większe do dzielenia się nimi. Po to jest forum :smile:

Jest ich więcej, bo jest dwa razy więcej jedynek i dwójek:)

 

Ale i tak upsety nie zdarzają się tak strasznie często z udziałem właśnie jedynek i dwójek ( chyba, że liczysz też trójki itd.), trzeba mieć specjalnych zawodników, którzy potrafią wyeliminować wyżej rozstawiony zespół. Na przykład takich, jak C.J. McCollum, także niech twoje szczeniaczki szykują tyłki:)

 

Zaryzykuję bez sprawdzania, że jest ich więcej niż dwa razy :smile:

A o moje młode, jędrne tyłki się nie martw :smile:

 

Pojedynek z Tobą z pewnością byłby ciekawy, jak ktoś byłby waleczny, to mogłaby być ciekawa wymiana zdań, choć nie ukrywam, że umiejętności prowadzenia i tłamszenia przeciwnika, czasami z argumentami a czasami bez, masz na wysokim poziomie :smile:

 

Mam tylko nadzieję, że to nie był wstęp do ewentualnego pojedynku na zasadzie, że trzeba dla treningu mu dokopać :smile:

Pozdrawiam

 

P.S. Wypełnij brackety :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na ostatnie 3 mecze Lopeza, dostał minuty i gra tak jak w Nets, jednak nie zapomniał jak się gra w koszykówkę. U mnie minuty miałby przez cały sezon :smile:

 

 

 

No Maker to jest gość na góra 10 minut, Lopez i Patterson też nie zasługują na jakieś grube minuty, Baynes ma u mnie coś ok 25 mpg, może nawet więcej.

 

 

Ten drugi akapit napisałeś dosłownie parę dni temu, kiedy walczyłeś o Baynesa na FA. Jak dla mnie matematyka jest bezlitosna, obiecałeś Baynesowi 25 minut, Makerowi 10, więc dla Lopeza i Pattersona zostaje na pozycji centra 13 minut:)

 

Czy w tej grze to normalne, że się co drugi dzień pisze, że miało się inną rotację w zależności od tego, który z graczy akurat w real NBA wypali?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theis się połamał, Ingram się połamał...

 

Dobra decyzja z odpuszczeniem walki o PO przez Lakers.

 

a Bazemore sie połamał czy go chowają?

 

Czy w tej grze to normalne, że się co drugi dzień pisze, że miało się inną rotację w zależności od tego, który z graczy akurat w real NBA wypali? :smile:

 

To zależy od tego kto pisze :grin:

 

Tak ogólnie to nie ma czegoś takiego jak sztywna rotacja czy rozliczanie co do minuty więc traktowałbym to mocno luźno

 

Wiadomo, że Lopez koło 30 minut w RS musi grać, później może ciut więcej. Dla AB zostanie około kwadransa, bo się przecież razem nie pomieszczą. W takiej sytuacji w ogóle bym na miejscu coacha Bucks nie zwracał uwagi, że jest jakiś Thon Maker w składzie

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi akapit napisałeś dosłownie parę dni temu, kiedy walczyłeś o Baynesa na FA. Jak dla mnie matematyka jest bezlitosna, obiecałeś Baynesowi 25 minut, Makerowi 10, więc dla Lopeza i Pattersona zostaje na pozycji centra 13 minut:)

 

Czy w tej grze to normalne, że się co drugi dzień pisze, że miało się inną rotację w zależności od tego, który z graczy akurat w real NBA wypali?:)

Nie żartuj sobie, Makerowi nic nie obiecywałem, on może mnie całować po stopach jeśli będzie grał w ogóle.

 

Przykladowa rotacja:

 

PF: Giannis 24/Baynes 14/Patterson 10

C: Lopez 32/Baynes 12/Maker 4

 

Giannis oczywiście gra 10-12 minut na SF jeszcze. Nie wiem gdzie widzisz problem, chyba chcesz się przyjebac na siłę :) nie rozumiem też czemu całej czwórce pozwalasz grać tylko jako C?

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj sobie, Makerowi nic nie obiecywałem, on może mnie całować po stopach jeśli będzie grał w ogóle.

 

Przykladowa rotacja:

 

PF: Giannis 24/Baynes 14/Patterson 10

C: Lopez 32/Baynes 12/Maker 4

 

Giannis oczywiście gra 10-12 minut na SF jeszcze. Nie wiem gdzie widzisz problem, chyba chcesz się przyjebac na siłę :smile: nie rozumiem też czemu całej czwórce pozwalasz grać jako C?

 

Ok, skoro wolisz grać Baynesem więcej minut na czwórce niż na piątce, to spoko:) 

 

Pięć dni temu napisałeś, że oferujesz kontrakt Baynesowi, bo nie ma kto u ciebie grać grubych minut na centrze, a po pozyskaniu Baynesa i trzech świetnych meczach Lopeza okazuje się, że na centrze Lopez ma 32 minuty, a Baynes 12:)

 

Myślę, że jakby Baynes wiedział, że będzie musiał grać głównie na pozycji numer 4, to może rozważyłby jednak podpisanie umowy z Cavs, gdzie grałby tylko na piątce?:)

 

Przypieprzam się, bo przegrałem głosowanie o Baynesa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NY z kolei dość nieoczekiwanie wytworzyła się mocna ławka. Winslow, Bjelica, T.Johnson - wszyscy w świetnej formie, do tego Jack i Pachulia jako doświadczeni weterani na uzupełnienie też ok. 

 

 

O s5 i duo Gobert+Irving chyba nie muszę wspominać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro wolisz grać Baynesem więcej minut na czwórce niż na piątce, to spoko:)

 

Pięć dni temu napisałeś, że oferujesz kontrakt Baynesowi, bo nie ma kto u ciebie grać grubych minut na centrze, a po pozyskaniu Baynesa i trzech świetnych meczach Lopeza okazuje się, że na centrze Lopez ma 32 minuty, a Baynes 12:)

 

Myślę, że jakby Baynes wiedział, że będzie musiał grać głównie na pozycji numer 4, to może rozważyłby jednak podpisanie umowy z Cavs, gdzie grałby tylko na piątce?:)

 

Przypieprzam się, bo przegrałem głosowanie o Baynesa:)

Pokaż mi gdzie napisałem, że Baynes będzie grał na centrze? Nigdy czegoś takiego nie napisalem więc mógłbyś nie manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie będzie? Czy to kolejna próba [edit] paskudnego [/edit] tankowania? :D

Baynes będzie grał minuty i na centrze i na PF, dokładnej rotacji jeszcze nie ułożyłem, to co pisałem wcześniej to tylko przykład, ale zapewniam że mimo tego co pisze fluber minuty znajdą się zarówno dla Baynesa jak i Lopeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.