Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj regulamin.

O, jest, dziwne bo jak zaczynalem grę to nie widziałem tego zapisu.

 

Na przyszlość będzie miło jak rada będzie wrzucać info do którego punktu regulaminu zajrzeć zeby znalezc odpowiedz na swoje pytanie. Nie każdy zna nazwe wszystkich rozdzialow regulaminu na pamiec

 

Chociaz i tak nie do konca wiem. Extension liczy sie jako jedna z 4 ofert w turze?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj regulamin.

Aaaa, i jeszcze jedna prośba. Zamiast wyskakiwać z takim słabym pyskowaniem do GM-a, jak o coś zapyta, to polecam zarówno tobie,jak i radzie rozważyć informowanie w wiadomości zbiorczej o tym, że został edytowany regulamin ( z tego, co widzą w piątek) i w jakich punktach, bo nie gracie w to sami, a ja nie mam ochoty, codziennie wchodzić do regulaminu i bawić się w "znajdź różnice"  Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jest, dziwne bo jak zaczynalem grę to nie widziałem tego zapisu.

 

Na przyszlość będzie miło jak rada będzie wrzucać info do którego punktu regulaminu zajrzeć zeby znalezc odpowiedz na swoje pytanie. Nie każdy zna nazwe wszystkich rozdzialow regulaminu na pamiec

 

Chociaz i tak nie do konca wiem. Extension liczy sie jako jedna z 4 ofert w turze?

Nie liczy się.

 

Była informacja o zmianie na forum. Ten regulamin nie jest długi, a w razie czego ctrl+f potrafi zdziałać cuda ;]

 

I to w żadnym wypadku nie jest pyskowanie, tylko polecam najpierw sprawdzić regulamin w razie jakichś wątpliwości, bo po to on został stworzony.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się.

 

Była informacja o zmianie na forum. Ten regulamin nie jest długi, a w razie czego ctrl+f potrafi zdziałać cuda ;]

 

W końcu jakaś dobra wiadomość:)

 

Gdzie była? Ja ją kompletnie przegapiłem. Na priv przyszło info o July Moratorium, o wysyłaniu ofert do julka, o szablonie składania ofert, o terminarzu całego FA i z tymi rzeczami się zapoznałem:) I uwierz, że na smartfonie jest baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długi i brakuje klawisza ctrl:)

I to w żadnym wypadku nie jest pyskowanie, tylko polecam najpierw sprawdzić regulamin w razie jakichś wątpliwości, bo po to on został stworzony.

To dobrze, bo zabrzmiało trochę jak "poczytaj słownik":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykpiłeś się brakiem czasu by teraz bawić się w podcasty.

 

Życzymy powodzenia i nie cwaniakuj ;)

Podcasty nic nie miały, wyszly już po, dosyć nagle. Nie wiem na ile je będę kontynuował po wakacjach, bo nie wiem ile czasu znajdę na ogladanie NBA.

Faktorem był brak chęci na pościęcanie ograniczonego czasu prywatnego na coś co moim zdaniem w złym kierunku idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - możesz rozwinąć?

Wolałbym nie, bo pare osób by się na mnie mogło obrazić, a to nic osobistego i nie chciałbym sobie niepotrzebnie wrogów robić.

 

Jest nowy GM Bulls, ktory się stara i jak ma pytania to do mnie śmiało pisze, więc nie ma co drążyć tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie, bo pare osób by się na mnie mogło obrazić, a to nic osobistego i nie chciałbym sobie niepotrzebnie wrogów robić.

 

Jest nowy GM Bulls, ktory się stara i jak ma pytania to do mnie śmiało pisze, więc nie ma co drążyć tematu :)

Szanuję Cię, ale takie wstawki bez rozwinięcia nic nie wnoszą a tylko wprowadzają jakieś dziwne napięcie, szukanie sensacji. Albo napisz konkretnie o co Ci chodzi, albo przykro mi, nie obraz się, ale zamilcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przenieść klub do innego miasta? :smile:

Można złożyć wniosek do rady, która następnie przeanalizuje rynek oraz po otrzymaniu ofert z poszczególnych miast, przedstawi je Tobie.

 

PS Sources mówią, że w grę wchodzi np stolica dość dużego stanu w płn-wsch części US.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.