Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarniajcie w jakich tematach piszecie, bo włączę bardzo ostrą moderację jak tak dalej pójdzie.

 

Jak o klasie /wybitnych Huerterów, Dotsonów i pozdro Ignazz - własnych graczy/ to w temacie powerrankingów.

Jak o nie wiadomo w sumie czym to w Random shit.

Temat tablica ogłoszeń - posty powinny być dość zwięzłe i czytelne (ponownie pozdro Ignazz) i bez komentarzy oraz przede wszystkim bez wstawek (Eld). Również przypominam o max 1 poście.

W Media room też shitstorm się czesto robi.

 

Tyle ode mnie.

a może zamiast robić z igły widły wykminiłbyś jak przenieść te 3 najbardziej aktywne tematy na górę by się nie trzeba było przejeżdzać po mało istotnych często zamkniętych wątkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie.

Na górze mają być tematy kluczowe dla gry - "oficjalne", by w każdej sekundzie móc sobie sprawdzić np terminarz finanse, wymiany, regulamin.

Dyskusja ma być niżej i to raczej nie jest problem?

to weź może sobie rzuć okiem jak to wygląda, ale tak z 5 minut minimum i powiedz czy ten układ ma jakiś sens? dlaczego trading block random shit i power ranking nie mogą być obok siebie skoro generują 98% wszystkich postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli post był w temacie z tablicą ogłoszeń to masz rację, nie jest zabawne przenoszenie wciąż z tego tematu ;)

Pan to akurat niech mnie nie denerwuje w tym temacie

Z powodu tego, że cały Wasz tercet pisał w jedynym jak dotąd właściwie ściśle (od początku) moderowanym temacie nie na temat.

 

Eld dostał edycję (to co poza trading blockiem poszło do kosza), Ty i ignazz usunięte posty.

Pisałem już ostatnio, że nie będę burdelu w tamtym temacie tolerował i mam dość łączenia/przenoszenia postów stamtąd.

 

A widząc co się ostatnio dzieje w pozostałych również.

ja nie pisałem tylko do Elda, sprawa jest dla mnie ważna, to chociaż możnaby mnie dać jakieś info zebym chociaż spierdalał bo nie mam głosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze możesz przenieść te posty do random shit i wtedy pisać o tym co 3 dni mówiłeś

 

mam dziś bardzo kiepski dzionek, nie chcę się irytować, ale już Tomkowi mówiłem, ze takich praktyk nie akceptuję i ze predzej pójdę won niż będę na to oko przymykać

 

uważajcie tylko żeby ten wachlarz ochronny nie przeistoczył się nagle na otwarcie parasola w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszedłem na forum z innym zamiarem niż odpisywać na PW, bo ostatnio tylko to robiłem i znikałem, wchodzę w 1 lepszy temat no i widzę to, co mnie zastanawia też od zawsze. Tyle, że mnie jakoś to bardziej zaskakuje niż denerwuje, ale wcale się Januaremu nie dziwię. Bo jak 1 osoba ma odpowiadać za niechciejstwo kilku czy tam kilkunastu to bardziej zajmujące niż użycie cytatu i tych 2 kliknięć więcej.

 

Anyways,

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wcale się Januaremu nie dziwię. Bo jak 1 osoba ma odpowiadać za niechciejstwo kilku czy tam kilkunastu to bardziej zajmujące

niechciejstwo? mam może przypomnieć jak to January zniknął na x miesięcy i musiałem świecić za niego oczami żeby tylko ludzie przestali panikować, bo nikt nie wiedział za c***a czy ta gra przetrwa do następnego miesiąca?

 

popi*****ić sobie każdy może, ot tylko kwestia perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniajcie w jakich tematach piszecie, bo włączę bardzo ostrą moderację jak tak dalej pójdzie.

 

 

rzeczywiście z tego posta jaj byk wynika, że właśnie wyjebałeś mi posta

 

weź mnie już mnie rozśmieszaj i zakończmy ten temat, natomiast jeśli myślisz, że Cię straszę, to spróbuj szczęscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymagam nic więcej jak tylko informacji, ew. będę się potem tylko srał o zasadność takiej wycinki, no, ale to już raczej na pw wtedy

 

mam taką a nie inna konstrukcje psychiczną, nie lubię nadużywania władzy, zwłaszcza, że to też min. ja o moda dla Was zabiegałem, dla mnie to jest brak szacunku po prostu, jeden jedyny matek ma taki styl, ale on po prostu już nie ma psychiki, Wy nie musicie zgrywać Texas Rangersów

 

eot. i miłego dnia :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znajdźcie konsensus bo wg mnie oboje macie rację.

 

Mi sie tez nie podobały dyskusje w tematach, które służą do czegoś innego. Jednak czasami odpowiadałem w tym wątku, żeby była kontynuacja pewnej dyskusji - licząc na to, że ktoś (January?) przeniesie to do odpowiedniego wątku. Przykładowo w rozmowie z Eldem bezsensem było odpowiadanie w innym wątku, niż w tym w którym rozpoczęła się dyskusja.

 

Natomiast usuwanie postów też nie jest ok. Z pewnością można to rozegrać inaczej.  Osobiście też się zawsze wqr%#łem, jak moderator usuwał mi post w temacie głównym o NBA, czasami nawet o tym nie informując. 

 

Może jakieś ostrzeżenie na PM z konkretnym przykładem i jeżeli user sie nie zastosuje, to np ban na 24h. Dla mnie to lepsze niz kasowanie postów.

 

Natomiast LBS, ja też uważam, że jakiś porządek w grze musi być, żeby to można było logistycznie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja nie mam nic przeciw porządkowi! choć szkoda, że póki co wszystkie moje pomysłyy, które imo mogłby ów porządek wesprzeć, zostały brutalnie storpedowane :P

 

problem w tym, że Jaśkowi się wydaje, że jak napisał coś 3 dni temu, to każdy z miejaca ma to zakodowane i od teraz będzie już grzecznym userkiem tylko

 

tamten fragment w poście Elda wkurwił mnie dość mocno i nie miałem żadnych hamulców, co prawda gdzieś tam w głebi pamiętałem, że ktoś gdzieś tam pisał wcześniej o porządku w tematach, ale proszę zrozumieć, to tylko forum, a jestem tylko zwykłym szarym LBSem

 

ale team mam zajebisty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.