Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy już trochę poluzować.

 

Ja dalej uważam ze to co się stało było wypadkowa shitstormu na każdym możliwym froncie jak się rozpoczęła dyskusja Elda z samym sobą.

 

W każdym temacie coś z niej wyniknęło i każdy / w tym ja / odniósł się do tych kontrowersyjnych wpisów.

 

Wcześniej na akurat tym subforum było spokojnie i porządek w tematach poza złamaniem zasady o jednym wpisie na zespół na tablicy o czym Styczeń zgrabnie przypomniał.

 

W tym jednym przypadku od Moda wymagamy raczej albo wyjątkowo większej elastyczności albo wyjątkowo większego nakładu pracy i przeniesienia shitu do shitu

 

Zamiast tego było kasowanie straszenie i odnośnik do tego ostrzeżenia tablicowego jako wytłumaczenia rozwiązania siłowego.

 

Styczeń to fajny mod na czasy zwykle. Tu niestety na te 3 dni potrzebny był hero ball Westbrooka a dostaliśmy solidne rzemiosło Huertera które rude nie wyglada tak sexi.

 

Można się oczywiście bronić ze to zgodnie z zasadami i ze na przyszłość procentuje a i gracz ułożony itp ale Styczeń jeżeli to ma być twój signature move by NBA to ja zmieniam ligę.

 

I niech nikt nie będzie teraz nadwrażliwy ze ktoś żartem powie ze odchodzi bo tego typu eldowienie będę robił co impas wymiany lub braku konsensusu w rozmowach o regulaminie. Żartem.

 

Idźmy dalej.

 

Pewnie Modowi nie chce się przywrócić skasowanych postów / co było najłatwiej zrobić/ wiec wyjątkowo zapomnijmy o tych paru linijkach kasacji.

 

Ale prosba.

 

Jak Ty nas prosisz abyśmy przestrzegali pewnych zasad to także mam prośbę abyś czasem wyczuł ducha gry i jak się zdarzy ze zagramy w Elda bo wybuchnie coś to proszę pomóż to uporządkować bez kasowania i autorytarnych ostrzeżeń / bo niektórym biodro wyskoczy/ czytając ducha gry.

 

Można czasem zrobić piec podań do najlepiej ustawionego na czystej Huertera a można ciepnac za trzy Westbrookiem.

 

Styczeń. Daj szanse Huerterowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek, masz moda żeby ułatwiać nam sprawę a nie dla swojego samopoczucia, zapytaj matka czego da się ludzi w 3 dni nauczyc

Dziwne pretensje moim zdaniem. To właśnie robienie porządku w tematach ułatwia ludziom sprawę, robienie off-topu w temacie utrudnia. Sam na tym forum przecież nie siedzisz.

 

Dla mnie forum jest łatwiejsze w odbiorze, gdy wchodze w tablicę ogłoszeń i widzę ogłoszenia a nie random shit, jeśli zadajesz sobie trud napisania posta to zadbanie o to, by był w odpowiednim dziale nie powinno być wielkim wysiłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda, ja dalej uważam, że Jasiek źle zaczął, bo tak jak pisał Ignazz okoliczności nie były normalne

 

napisałem przecież, że nie mam nic przeciwko tym zmianom i będę się stosował, kolejność działan powinna być jednak inna, zwłaszcza modzi powinni się wykazać większą empatią, no i jednak fragment o modzie dla userów podtrzymuje, to jest tylko sub forum, radziliśmy sobie bez założyciela bez rady bez kompletnego rosteru to poradzilibyśmy sobie i bez moda, fajnie, że już jest ale nie przereagowywałbym z tego powodu

 

no i jeszcze raz powtarzam, chcę tylko dostać info o wyciętym poście, a nie, ze pisze w swoim odczuciu coś ważnego i nagle się orientuje, że tego tam nie ma, nie ma nigdzie, a ja mam czytać posty i szukać rozwiązania zagadki między słowami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba.

Skoro ktoś ma wymagania do moda by "lepiej wykonywał swoją robotę" to miejcie też wymagania do siebie by stosować się do zasad pisania w odpowiednich wątkach i uwag moderatora.

Rozumiem Januarego. Łatwiej każdemu z nas zadbać o swoje dobre zachowanie niż jemu pilnować 30tu osób jednocześnie pisząc o wielkości Ingrama, Huertera, Pattersona. To trudna robota, nie utrudniajcie mu tego :)

Ułatwiajmy sobie grę i zabawę a nie wylewajmy żale gdy sami też nie zachowaliśmy się fair w 100%. 

 

Ktoś umie napisać - przepraszam, następnym razem postaram się poprawić? Dajcie sobie wirtualną pionę, szkoda zachodu by drążyć wciąż temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego o usuwaniu postów, bo już groteska wyjdzie zaraz :grin:

 

LBS i każdy w miarę możliwości będzie pisał tam gdzie trzeba [przypominam - klikamy "cytuj" zamiast "odpowiedz" i wchodzimy to tematu odpowiedniego i mamy okienko z naszym zaznaczonym postem] żeby January nie musiał przenosić postów masowo (ani ja :tongue:

 

a jak się LBSowi czy komuś innemu wyrwie i napisze w złym temacie albo będzie już tyle postów, że żal odpisywać w innym to January (albo ja) te posty przeniesie i już.

 

a jak będzie pojedynczy post wisiał to zostanie wywalony w kosmos i powiadomienie z informacją, że k**** nie tam, zostanie wysłane na PW.

 

Mamy konsensus jak to, że Warriors roznoszą ligę, a Huerter dostaje ROTY.

 

 

 

// a jeszcze, pół żartem pół serio w pełni sytuacyjnie - kolejne posty szkalujące wnerwienie Januarego lub bałaganienie innego użytkownika będą KASOWAŁ :D znaczy usuwał, jurwa, popsułem...

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby - Twoje podejście do niektórych ocen i lineupów jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe i w sumie byłeś jedyną osobą, która mnie na serio tutaj w pewnym momencie zdenerwowała, bo zorientowałem się, że Twoje oceny to nie trash talk, ale mówienie na poważnie ( zresztą sam to odczułeś na priv ), ale prywatnie absolutnie nic do Ciebie nie mam, po prostu trudno mi się czasem pogodzić z tym, że ktoś ma spojrzenie na NBA tak bardzo różniące się od mojego.

 

Ale o co konkretnie chodzi? Bo ja pamiętam tylko swoje tezy, że Cavs be Irvinga są słabszym zespołem i otoczenie się na to konto Elligtonem i Nowitzki tego nie rekompensuje. Mnie to drażni, tylko w Tobie w momencie jak krytykuje jakieś słabostki twojego zespołu, to mówisz, że to dlatego, że Cię nie lubię ( a lubię! ). To takie dziecinne.

 

PS

LBS, jest jeszcze jakaś szansa, żebyś mnie trochę polubił?

 

Mnie też LBS nie lubi, a kiedyś byliśmy kumplami :(

 

P.S. Swoją drogą to ja wymyśliłem, by nazywać Cię BeGMowym Garnettem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dacie rady jakoś ze mną wytrzymać, złożę rezygnację, jak tylko znajdziecie dla mnie zastępstwo, jednak mam nadzieję, że moje intencje staną się teraz dla Was bardziej przejrzyste i może uda się Nam bez negatywnych emocji bawić dalej? To co, damy radę?

 

 

Cało piękno polega na tym, że 30 różnych charakterów z różnymi opiniami na temat NBA łączy się ze sobą w beGM. Wiele nas różni i dzieli nawet jeśli chodzi o podejście do gry i NBA, ale najważniejsze to, co łączy, czyli dobra zabawa, ciekawe dyskusje i rzetelne ocenianie gry. beGM to coś więcej niż ten wątek - to wszystko, co w naszych głowach (przemyślanie wymian na przyszłość) i przede wszystkim ludzie, których tu poznajemy - chociaż się prywatnie w większości nie znamy, to się szanujemy i razem tworzymy społeczność, bez której większość z nas nie wyobraża sobie kolejnego dnia :)

 

Dzięki Panowie za to, że jesteście ;)

 

A odpowiadając fluberowi, może tekst banalny, jak z "Boba Budowniczego", ale: DAMY RADĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.