Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo nie podobają mi się zarzuty o celowym tankowaniu, zwłaszcza padające od gm-ów drużyn, które ... poprzedni rok tankowały !! Jak to mówią "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" ?

 

I tak samo dziwna jest ocena, w której w zeszłym sezonie miałem mocniejszy skład, walczyłem w każdym meczu a dostawałem cienki bilans, a teraz, mimo gorszego, bardziej przetrzebionego kontuzjami rosteru, nie wspominając już o terminarzu dostaje więcej. Chyba gdzieś mi logika spierdala.

 

 

A więc mówisz że przegrywasz z zespołem z 6/7 osobową rotacją gdzie 3/4 graczy to wysocy a raczej typowy centrzy?

 

Przecież ty z piątką Reggie Jackson - Tyreke Evans - Josh Okogie - Dwight Powell - Dewayne Dedmon dostałeś do tej pory maksymalnie sześć zwycięstw. A nie jest to wcale taki skład ogórków.

 

Tymczasem tacy Kings za najlepszego gracza mają Carrolla otoczego grupą minusowych żółtodziobów i po totalnym demontażu składu dostają 8-10 zwycięstw...

 

Też pytam o logikę, ale jej nie widzę. Znaczy twój bilans na poziomie 2-6 wydaje się normalny, ale to co dostają Kings i Suns na poziomie Bulls czy niemal Thunder jest dla mnie zagadką. Może GMowie się ustosunkują i wyjaśnią sprawę, bo może coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem tacy Kings za najlepszego gracza mają Carrolla otoczego grupą minusowych żółtodziobów i po totalnym demontażu składu dostają 8-10 zwycięstw...

 

Też pytam o logikę, ale jej nie widzę. Znaczy twój bilans na poziomie 2-6 wydaje się normalny, ale to co dostają Kings i Suns na poziomie Bulls czy niemal Thunder jest dla mnie zagadką. Może GMowie się ustosunkują i wyjaśnią sprawę, bo może coś przeoczyłem.

Terminarz jest taki ze mozna troche powygrywac. Dallas, minnesota, 2x memphis,2x lakers, 2x clippers, 2x pistons, 2x hornets, suns i raptors. Sam sie zdziwilem ile mi wyszlo wygranych dla sacramento ale terminarz jest trywialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ty z piątką Reggie Jackson - Tyreke Evans - Josh Okogie - Dwight Powell - Dewayne Dedmon dostałeś do tej pory maksymalnie sześć zwycięstw. A nie jest to wcale taki skład ogórków.

 

Tymczasem tacy Kings za najlepszego gracza mają Carrolla otoczego grupą minusowych żółtodziobów i po totalnym demontażu składu dostają 8-10 zwycięstw...

 

Też pytam o logikę, ale jej nie widzę. Znaczy twój bilans na poziomie 2-6 wydaje się normalny, ale to co dostają Kings i Suns na poziomie Bulls czy niemal Thunder jest dla mnie zagadką. Może GMowie się ustosunkują i wyjaśnią sprawę, bo może coś przeoczyłem.

 

Nazwiska może i zacne ale to tyle. Jedyna osoba która zagrała cały trymestr na dobrym poziomie to Dedmon. Reszta zagrała słabo pod względem tego, co mogli prezentować (nie liczę Okogie bo jemu daje minuty na ogrywanie i przymykam oko na wiele rzeczy). Powell jest tak zajebisty że żadne zapytanie o niego się nie pojawiło, z resztą o RJ-a tak samo. 

 

Tymczasem Kings samą rotacją są mnie w stanie przebić. Carroll + DSJ + "bracia" Bridges, do tego "żółtodziób" Carter + Burks, który miał spoko trymestr. W dzisiejszych czasach widzimy jak kończy się granie bigball vs smallball. A ja w niektórych spotkaniach nawet nie miałem 3 graczy na pozycję 1-3. 2,08m Lydon/Powell biegający na SF przeciwnika? Przecież Benny Hill lepiej by tego nie wymyślił. Kostki połamane.

 

6 zwycięstw przy takim składzie, z taką przewagą wysokich graczy w rotacji, z takim terminarzem (na który akurat ty nie zwracasz uwagi) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne spinki tu macie chłopcy, na szczęście nie czytałem, starczy mi mieć dwie córki w tym jedna w wieku przedszkolnym , jeśli myślicie ze solą tej gry #beGM jest to kto ma racje a kto nie, to ta gra upadnie.

 

Dla mnie solą tej gry są takie chwile jak te #nogay i ludzie których dzięki niej poznałem , pozdrawiamy z Sylvinho , joł 7b6681d852fd8e841d9b48027506f37f.jpg

 

PA. Alonzo jak wrócę do domu to widzimy się na kurniku! Pokaże Ci co to gambit ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po tak mocnych atakach jakiekolwiek relacje między facetami z marszu kończą się zawsze bójkami, więc dwukrotnie skończyło się wrzuceniem Cię na ignora

Wiesz jak trudno jest mi teraz tego złośliwie nie skomentować?:)

 

Poza tym ja się nie wdaję w bójki, w sumie od jakichś kilkunastu lat nawet nie byłem świadkiem żadnej bójki:) Nie rozumiem tej logiki:)

 

 

by nie zniżać się do tego co o mnie i swoich domysłach na temat mnie poza beGM pisałeś.

Domysłach?:) Chcesz, żebym powrzucał trochę screenów? Może to nie Ty napisałeś np. to?

 

ta szmata, dziwka, niemyty ciapak, gówno peudokoszykrarz, najogorszy piz*da ku*wa gnój Murray

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne spinki tu macie chłopcy, na szczęście nie czytałem, starczy mi mieć dwie córki w tym jedna w wieku przedszkolnym , jeśli myślicie ze solą tej gry #beGM jest to kto ma racje a kto nie, to ta gra upadnie.

 

Dla mnie solą tej gry są takie chwile jak te #nogay i ludzie których dzięki niej poznałem , pozdrawiamy z Sylvinho , joł 7b6681d852fd8e841d9b48027506f37f.jpg

 

PA. Alonzo jak wrócę do domu to widzimy się na kurniku! Pokaże Ci co to gambit ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W co na kurniku gracie?

 

Ja tez tam kwitnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne spinki tu macie chłopcy, na szczęście nie czytałem, starczy mi mieć dwie córki w tym jedna w wieku przedszkolnym , jeśli myślicie ze solą tej gry #beGM jest to kto ma racje a kto nie, to ta gra upadnie.

 

Dla mnie solą tej gry są takie chwile jak te #nogay i ludzie których dzięki niej poznałem , pozdrawiamy z Sylvinho , joł

 

W szachy grają, na mieście piwkują, a dyskutować z wielkim Marcus Camby nie ma komu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne spinki tu macie chłopcy, na szczęście nie czytałem, starczy mi mieć dwie córki w tym jedna w wieku przedszkolnym , jeśli myślicie ze solą tej gry #beGM jest to kto ma racje a kto nie, to ta gra upadnie.

 

Dla mnie solą tej gry są takie chwile jak te #nogay i ludzie których dzięki niej poznałem , pozdrawiamy z Sylvinho , joł 7b6681d852fd8e841d9b48027506f37f.jpg

 

PA. Alonzo jak wrócę do domu to widzimy się na kurniku! Pokaże Ci co to gambit ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W sensie Sylvinho dokształca Cię z gry w szachy żebyś tym razem mógł dojechać Alonzo? Sprytnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szachy grają, na mieście piwkują, a dyskutować z wielkim Marcus Camby nie ma komu... :)

 

Wielki Marcusie Camby, na razie idę zrobić 3:0 z Sylwkiem w bilard , potem przegram z Alonzo w szachy a na koniec się pokłócimy na temat wyższości Noela nad Davisem :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być dobrze, ale zacząłem od złej strony.

 

Więc zacznę od tego czego powinienem.

Retoryka agresywna poszła zdecydowanie za daleko w naszej grze i społeczności.

Przyczyniłem się niestety również do tego bardzo.

Zmieńmy (my - czyli oczywiście ja również) coś, by było lepiej.

Oddzielmy grubą kreską przeszłość.

 

I postarajcie się bym jak coś musiał do Was równać (od dołu - w sensie się poprawiać) - a będę się starał.

Od dziś max akceptowalny to "głupolu jeden" jak chodzi o inwektywy. koniec mocnych tekstów o kłamaniu i kłamstwach (zamiast tego można napisać : się mylisz, bo...).

 

Kij tam, bardzo wysokie standardy, sam będę musiał dopiero na nie wejść.

Żenada grubsza (z mojej strony też jak coś) z tą dyskusją, więc poszła do kasacji.

Ale inaczej ta gra padnie, jak będą wyzwiska, chamskie odzywki i ataki ad personam.

 

18.02.19 zaczynamy milszą Erę beGM.

 

Ps : podajcie mi priv nicki w szachy na kurniku ;)

Mylisz się głupolu jeden, bo robienie z ludzi głupoli jednych i próba sprzedania im Twojego nowego ja nikogo nie przekona, bo wbrew temu co myślisz głupolu jeden, nie grasz w BeGM z głupolami jednymi:)

 

Trzymajcie się Panowie, powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.