Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Eld napisał:

No Lowry poszedł w rankingach do góry ale nie możesz mieć pretensji do ludzi, że tego nie przewidzieli. Ja mogę być nieobiektywny w sprawach Bostonu, ale po prostu obrona zjadła Twoich liderów + HCA. Dalej się nie chcę wypowiadać bo nawet nie brałem udziału w głosowaniu.

Miał łatkę chokera wraz z DDR. Ciekawe na ile ta zaraza wypływała od samego DDR ale patrząc na finały i ECF śmiem twierdzić że to Rożen był wrzodem.

i właśnie tu w tym pogrubionym z innymi GMami się radykalnie różnimy w swoich stanowiskach. :) 

Ogólnie mam nad czym pracować w nadchodzącym sezonie. :P 

 

Naturalnie nie dało się przewidzieć mistrzostwa Raptors, chociaż ja im kibicowałem, o czym pisałem od samego początku playoffs. Nie licząc Heat, o ironio ostatnio wierzyłem tak mocno w Celtics w 2008  (tzn. później w 2009 i 2010 też, ale to juz nie było to co w 2008). Chłopaki się trochę zagotowali, jak wyskoczyłem z Lowrym, ale nie powinni mieć o to do mnie pretensji, gdyż wynik głosowania był miażdżący na moją niekorzyść, pomimo, że w temacie wielu GMów nie podjęło nawet dyskusji, a pisałem jak sam wiesz sporo ;) Cóż nie mam daru przekonywania Flubera, Januarego, C_M, czy Woodena :) oni by pewnie moja drużyna zrobili  w tej serii na Celtics sweepa :P 

Szkoda mi DeRozana, ale nawet z tej pamiętnej 7meczowej serii Heat z Raptors lepiej zapamiętałem Lowrego i jego ćwiczenie na hali po g6 w kapturze. Później to chyba właśnie dzięki niemu wygrali g7, ale etykietka, to etykietka :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ja pi****le. brak mi słow. 

a ja sądzę, że z townsa zrobi się drugi whiteside. w końcu haslem mu mentoruje. 

 

 

10 godzin temu, BMF napisał:

Jakby co Colin Sexton po spędzeniu training campu z mentorem JJ Bareą jest królem pick and rolla.

 

Akurat wszedłem w art, z realgm.com żeby daleko nie szukać.

Wy macie swoje cyferki, a ja mam szukanie swojego flow w drużynie. 

Może dlatego mistrzostwo Raptors jednych zaskakuje bardziej, a innych mniej. 

Cytat

 

The Knicks have until June 30 to decide whether they want to guarantee $1 million of veteran Lance Thomas' $7.6 million salary for the 2019-20 season.

The team's plan as of now is to waive Thomas before that deadline, sources tell SNY's Ian Begley.

Despite that plan, sources tell Begley that the Knicks have interest in bringing Thomas back as a free agent. The team values Thomas' leadership, professionalism and the way he has mentored the franchise's younger players.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 12:45, BMF napisał:

Lowry przez pierwsze dwie rundy robił 12ppg na 51%TS, więc także pozdrawiam cieplutko. 

Tak tylko jeszcze w ramach sprostowania - skoro Finały u niego się nie liczą, to dlaczego jego TS podałeś z drugą runda playoffs, gdzie miał najsłabsze TS? Przecież podświadomie to ma na celu zdyskredytowanie go? A my oceniamy przecież jego grę w pierwszej rundzie playoffs :)  

W pierwszej rundzie Lowry miał TS 53,9%  - dla przykładu w Finale NBA 54,9%, co specjalnej różnicy nie robi ;)

Ale spójrzmy na jego +/- w serii z Magic wygranej 4-1 - a więc nie musiał jakoś specjalnie błyszczeć, bo to była łatwa seria dla Raptors:

g1 (przegrany 3pkt) miał +11

g2 (wygrany 29pkt.) miał +30

g3 (wygrany 5pkt) miał +8

g4 (wygrany 22pkt.) miał +26

g5 (wygrany 19pkt.) miał +31

11,4pkt. 4,8zb. 8,6as. 2prz. 0,4bl.

% przy tak małej próbce rzutów też są zwodnicze, gdyż przykładowo Lowry osobiste w playoffs w karierze rzuca na skuteczności około 80%, w tym roku tak było również, ale w serii z Magic trafił 7 z 11, co daje 63,6%. 

To tak tylko odnośnie jego stats w pierwszej rundzie playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

w begm chyba znajdzie się pare osób, które lepiej CBA i salary ogarniają :)

Troche trudno uwierzyc ze przy kasie jaka tam placa, ludzie nie ogarniaja najprostszych rzeczy z cba... dla nas nba to jest tylko hobby a dla nich to przeciez praca. Ktos powinien tam zostac zwolniony w trybie natychmiastowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.