Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza słaby wpis. Nie pomagasz sobie. Qcin ma rację, gdzieś straciłeś pazur i jaja.

Jazz potrzebują po prostu czasu i spokojnej przebudowy. Skoro nie masz chęci się angażować to są spokojnym teamem do przebudowy.

Ale ja wolałbym twój powrót do Knicks, a Woodena przejście do Warriors. To byłby dla mnie wymarzony scenariusz.

jak wooden chce to jestem otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam rozumiem człowieka morza, zbudował contendera w tym Utah, a teraz musiałby wszystko zacząć od nowa, bo mu cofnęliście te wymiany. Też by mi się nie chciało, bo nic więcej tam nie zrobi przy Paulu i Haywardzie. Inna sprawa, że jakieś "Warriors albo odchodze" to mocne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ten offseason się układa idealnie dla Minnesoty :P

Bell->Minnesota 

Melton-> Memphis 

Whiteside ->Portland 

Otto Porter jako jedyny skrzydłowy w Bulls 

Frank Jackson z mocnymi minutami w Pels 

Drummond tez dostał skład na walkę o HCA w rl NBA 

Samanic ->Spurs 

takze @january możesz zacząć się żegnać z gaska :P Minnesota nadchodzi mocna jak nigdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Frank Jackson z mocnymi minutami w Pels 

lol

1 minutę temu, Eld napisał:

Patrz Knicks w RL i u nas.

Nom, ale jak masz prospekta w takiej bieda-organizacji, to faktycznie jesteś w dupie, bo taki Booker gdyby grał w sensownym teamie mógłby dobić do statusu McColluma, a w Suns będzie zawsze w oczach NBA fana stat fillerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Gdzieś go wymienili i przegapiłem?

Nie musieli, w końcu maja ogarniętego GMa i nie licząc dziwnej rotacji na PG to Pistons nie wyglądają wcale złe na papierze -4/6 miejsca myśle ze do zrobienia , no ale jak się ma taka bestie pod koszem jak Sandrę to nic dziwnego ze z miejsca są contenderami (:D)

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Pozyskałeś wielkiego Whiteside? :)

Niee, ale jeśli Lillard ogarnie Whitesida to łatwo wyobrazic sobie jak dobry byłby przy nim Drummond :P

4 minuty temu, BMF napisał:

lol

Wskakuj do banwagonu póki są miejsca ! Obecnie w promocji za pick spoza lotto dostępny wielki Frank, w grudniu już tak tanio nie będzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Niee, ale jeśli Lillard ogarnie Whitesida to łatwo wyobrazic sobie jak dobry byłby przy nim Drummond :P

 

No Drummond to będzie tylko wadził Lillardowi, kloc bez obrony jest dużym obciążaniem w playoff 

decyzja o jego pozyskania to duża pomyłka, która o dziwo nie była szczególnie komentowana 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

No Drummond to będzie tylko wadził Lillardowi, kloc bez obrony jest dużym obciążaniem w playoff 

decyzja o jego pozyskania to duża pomyłka, która o dziwo nie była szczególnie komentowana 

 

Wrócimy do tematu w lutym jak Drummond zaliczy swój pierwszy ASG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mam pytanie czy rookie z 1st round się nie liczą do max cap space? W arkuszu widzę są wpisani w capholdach a tu w wątku na forum już nie ...

 

Bo mi się już nie chciało dopisywać ich cap holdów, ale kasa się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MMM2121 napisał:

No Drummond to będzie tylko wadził Lillardowi, kloc bez obrony jest dużym obciążaniem w playoff 

decyzja o jego pozyskania to duża pomyłka, która o dziwo nie była szczególnie komentowana 

 

"Kloc bez obrony" to najlepszy dowód na to że nie oglądałeś Detroit w tym sezonie, a zwłaszcza po ASG.

Gość miałby szanse być w All D Teams gdyby były wybierane bez uwzględniania pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.