Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

1. Dostałeś za niego Toniego Bradleya a skąd się u Ciebie wziął? Nie wiem, nie sprawdzam Twoich nieślubnych dzieci.

2. Żaden z Was nie powinien dostać za taką pomoc 1st roundera. Zapłata powinna być ale nie taka.

1. Aaaa już pamietam , wielki IT ! Gdzieś tam chyba nawet miał grać w następnym sezonie ? W CAVS czy coś :P no akurat Bradley to równie wielki kasztan wiec w zasadzie ta wymiana wyszła na 0:) 

2. No nie wiem, 16mln salary to u nas koszt 1 rundy, nic nie zrobisz, rynek jest okrutny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

1. Aaaa już pamietam , wielki IT ! Gdzieś tam chyba nawet miał grać w następnym sezonie ? W CAVS czy coś :P no akurat Bradley to równie wielki kasztan wiec w zasadzie ta wymiana wyszła na 0:) 

2. No nie wiem, 16mln salary to u nas koszt 1 rundy, nic nie zrobisz, rynek jest okrutny

2. Jakie 16 mln? Tam było raptem parę baniek oszczędności

DAL out: Alec Burks, Alexis Ajinca

DAL in: Kent Bazemore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

2. Jakie 16 mln? Tam było raptem parę baniek oszczędności

DAL out: Alec Burks, Alexis Ajinca

DAL in: Kent Bazemore

No i Burksowo i Ajincy spadały kontrakty po sezonie a Bazemore miał jeszcze na ten rok który został rozłożony na 3x6 mln :) value było ok, tylko adresat picku nie ten xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No i Burksowo i Ajincy spadały kontrakty po sezonie a Bazemore miał jeszcze na ten rok który został rozłożony na 3x6 mln :) value było ok, tylko adresat picku nie ten xq

Bazemore miał wartość sportową, Ajinca włączył subskrybcję Domu Pogrzebowego BYTOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Poczekaj jak się rozkręci pod okiem Twojego supersayana z RL Blazers.

Tu się zgadzam, Lillard nie z takich kasztanów robił Koszykarzy :)

1 minutę temu, fluber napisał:

Bazemore mial w ubieglym sezonie wiecej meczow na 30+ punktow niz ten elitarny scorer tatum:)

A Clarkson więcej meczów na 20+ punktów niż Bogdan Bogdanovic - i o czym to świadczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

A Clarkson więcej meczów na 20+ punktów niż Bogdan Bogdanovic - i o czym to świadczy ?

Nie wiem. Wiem ze fakt iz bazemore mial wiecej 30+ meczow w ubieglym sezonie niz zawodnik za ktorego pozyskales giannisa oznacza ze jakas wartosc sportowa chyba prezentowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem. Wiem ze fakt iz bazemore mial wiecej 30+ meczow w ubieglym sezonie niz zawodnik za ktorego pozyskales giannisa oznacza ze jakas wartosc sportowa chyba prezentowal?

Tatum był tylko fillerem, deal był zbudowany wokół Ivana Rabba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

@Alonzo

 

Dzięki Eld za docenienie pracy. ;) 

czasami takie rzeczy jak dojście co się stało z tym legendarnym pickiem Rockets '18 za którego przyszedł do Celtics George, czy jakie były dalsze losy w naszym BeGM Geralda Greena zajmuj chwilę, ale ogólnie Celtics za Twojej kadencji mieli tu najlepszy sezon - jak dobrze widać po bilansach ;) 

Cena była wysoka, ale dobrze, że odzyskałeś jeden z picków dla Bostonu oraz jeden swap. Fantastyczny sezon Georgea wywindował Celtics bardzo wysoko w regularze, a tych kontuzji miałeś sporo i jak się tak dokładniej przyjrzeć, to nie miałeś powodu się wtedy wkurzać ;) 

Pełniejszy obraz pewnie będę miał po analizie Wizards, ale rok temu ze zdrowym Georgem i Gasolem pod koszem to faktycznie z uśrednienia musiało wyjść, że Wizards awansowali, bo wg mnie powinni Celtics. ;) Wyniki kilku serii playoffs, które analizowałem są dość kontrowersyjne, czyli przewrotnie można powiedzieć, ze mieliśmy też nieco niespodzianek, ale tym sie nie martwię, bo to tylko oznacza, że z Leonardem nawet mogę za rok tych Knicks ograć :P  

Zrobiłeś bardzo dużo dobrych deali i faktycznie chyba głównie na początku przepłacałeś. Na Westbrooku można było zaoszczędzić tego SGA albo choć jeden 1st pick lub Browna, bo poszedł faktycznie drogo. Wiem, jaki z Kuciem był wtedy kontakt, bo sam przyklepywałem Valentine na szybko i musiałem strechować Tylera Zellera. 

Na początku prawie każdy popełnia jakieś błędy -  mi po opisach tych 5 drużyn już się co nieco klaruje odnośnie taktyk kilku innych drużyn z którymi opisywane przeze mnie robiły deale. 

A przy tym Tonym Bradleyu faktycznie sie ostanawiałem, dlaczego po prostu  nie wziąłeś od Qcina jakiegoś 2nd roundera ;) 

W sumie to Jaylena Browna tez już dwa razy sprzedałeś ;) 

A no i zszedłes ostatecznie z tych kosmicznych wydatków na ten sezon, a wejście w playoffs do II rundy Bostonu, bardzo pomogło postawić Celtics na nogi w bilansie finansowym. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

 

A952D52E-4B68-478B-B9CA-39D3F09357A5.png

Wstrętne, paskudne trolle. Łożyć będziecie długo na rehabilitację Jaśka po zawale.

Ja myślałem że nic nie pobije 1 Kwietnia i CM na stanowisku GMa Celtic. O jaki ja głupi byłem. Ale szanuję wkręt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alonzo napisał:

W styczniu 2018 Celtics w dealu z Pacers pozyskali Paula Georgea oraz jako uzupełnienie – Shabazza Muhammeda, Jona Leuera i Seana Kilpatricka, a oddali wiecznie kontuzjowanego busta, jakim jest Markelle Fultz (wielki niewypał z #1 pickiem) oraz JJ Redicja, Kostę Koufosa, Timothe Luwawu i tylko jeden 1st pick – należący oryginalnie do Houston z ’18 – az sprawdziłem kto został z nim wybrany – Sacto wybrali z nim Troya Browna. To była prawdziwa kradzież !!! Możliwe, że to jeden z najlepszych deali, jakie u nas zostały zrobione.

To ja tylko przypomnę, że wierchuszka @january @człowiek...morza @karpik robiła absolutnie wszystko, by zablokować ten deal twierdząc, że sam Fultz ma wyższe trade value od Niego. Czy ta trójka nauczy się wreszcie pokory? Powątpiewam :)

Wielki @Eryko niech wie, że po latach został doceniony! To on uratował Celtics! Przy skromnej pomocy Elda, ale to właśnie Eryko wynegocjował Paul George konkurując z całą masą GMów. Doszło nawet do tego, że RonnieArtestics zaczął publikować oferty.

Swoją drogą ciekaw jestem czy jak dojdziemy do Pacers to Alonzo znajdzie jakiś deal, gdzie to GM klubu z Indianapolis wygrał wymianę. Przez lata złośliwi mówili, że to była jedyna jego wygrana wymiana w BeGM...

Co do serii z przed roku Celtics - Wizards to swego czasu robiłem ranking TOP5 najbardziej haniebnych głosowań w historii BeGM ( bez uwzględnienia FA, same RS czy PO ) i wygrana Wizards kosztem Celtics zajmowała tam pierwsze miejsce. To była hańba, a Celtics zostali po prostu okradzeni w biały dzień. Mimo tego, że John Wall grał kozackie PO, został uznany najlepszym graczem wśród przegranych zespołów, TOP10 najlepszych graczy pierwszej rundy i sam oglądając jego niemal samotną walkę przeciwko Raptors myślałem sobie "Wall is back" uważam, że Celtics mieli bezsprzecznie dużo lepszy zespół. Nie wiem jak potem ten sam Wall cieszył się tak słabą prasą na forum, gdy Sylvek u Nas raz zrobił finał konferencji, a potem tą drugą rundę kosztem Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

 

Wielki @Eryko niech wie, że po latach został doceniony! To on uratował Celtics! Przy skromnej pomocy Elda, ale to właśnie Eryko wynegocjował Paul George konkurując z całą masą GMów. Doszło nawet do tego, że RonnieArtestics zaczął publikować oferty.

Eryko to w ogóle by wygrał przyszłość dla Bostonu tylko Rada - co mocno krytykowałem - zablokowała mu równie dobry deal, gdzie za RFA Nurkicia dostawał Bama Adebayo - jak ktoś odkopie ten zablokowany deal to zobaczy ze to właśnie nieśmiertelny Eryko był jedynym który ograbił Sylvinho. 

No ale zdaje się ze wówczas w Radzie rezydował Wyrocznia Transferowa -Człowiek Morza - który torpedował ten deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są głosy z serii hańby kto jak głosował? 

Btw. Czyszczę skrzynkę wiec zresetuje rozmowy aby zrobić w naszych PM jednolity system tematu każdego pm:

SPURS-HOUSTON SPURS - DALLAS itd 

będzie łatwiej pisać. 

Proszę wtedy GM do wrzucania wiadomości tylko w tym temacie wiodącym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eryko napisał:

Każdy mądry po fakcie (czy jakoś tak)

Tak czy siak, po czasie chyba okazuję się, że moje ruchy wcale nie były złe. 

Dokładnie . Ja tam broniłem mocno dealu z Wizards :P bdb ruch to był :) 

ten po PG tez był bardzo spoko, choć Fultzowi kilka osób wykreowała tutaj value na poziomie Hardena, pamietam ze nazywano ten deal kradzieżą nawet lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Primo, to sprawa Fultza wiadomo jaka jest. Secundo, by utrzymać cudem PG13 Celtics oddali 172 picki, swapy, Browna etc za Bricka i mają ciężką przyszłość bez picków przed sobą. Czy było warto? Czy może Conley-Smart-Brown-Randle-Nurkić i masa kasy i swoje picki + inne assety byłoby to teraz lepsze? Ciężko powiedzieć.

Niemniej przykład Cs pokazuje jak dużo daje mimo wszystko stabilność (1 GM z własną wizją), częste zmiany GMów i koncepcji powodują wiadomy burdel.

No, lepiej być GM Lakers i stać szpagatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.