Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

beGM - Random shit.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6374 odpowiedzi w tym temacie

#5881 fluber

fluber

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5203 postów

Napisano 18 październik 2018 - 09:53

nie no sr DNC, ale straciłeś off-season poza początkiem cały, czyli w zasadzie najważniejszy okres w tej grze....

No ale z tego co pamiętam Dnc napisał nie tylko do Tecu, ale i tutaj w którymś wątku, że będziesz w którymś tam momencie FA nieaktywny, ale że na sezon wróci. Zatem po prostu zrobił to co napisał, opuścił FA od 3 rundy i wrócił na sezon. Może się w tej sytuacji poczuć pokrzywdzony, skoro nikt go nie uprzedził, że to co zapowiedział, że zrobi skończy się odebraniem drużyny.

PG - Rozier 26, McCollum 16, Wallace 6
SG - McCollum 16, McGruder 22, Trier 10
SF - Bazemore 28, Osman 18, Tolliver 2
PF - Gibson 18, Warren 26, Tolliver 4
C - Jordan 30, Gibson 12 Monroe 6 (Cleveland Cavaliers)

Najlepszy sklep koszykarski

#5882 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5490 postów

Napisano 18 październik 2018 - 09:56

No ale z tego co pamiętam Dnc napisał nie tylko do Tecu, ale i tutaj w którymś wątku, że będziesz w którymś tam momencie FA nieaktywny, ale że na sezon wróci. Zatem po prostu zrobił to co napisał, opuścił FA od 3 rundy i wrócił na sezon. Może się w tej sytuacji poczuć pokrzywdzony, skoro nikt go nie uprzedził, że to co zapowiedział, że zrobi skończy się odebraniem drużyny.

no tak to wygląda, 

zwłaszcza że robiłem wymiany po to by potem olać sezon, no trochę to nielogiczne

#5883 fluber

fluber

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5203 postów

Napisano 18 październik 2018 - 09:59

Pisałem z Tecu 28 wrzesnia. 

Był sezon ogórkowy mało się działo.

poza tym jak  był to taki wielki problem to nim szukaliście kogoś innego trzeba było dać ostrzeżenie, ultimatum, cokowliek 

od 3 tygodni nikt sie ze mną nie konktaktował i nagle bum

Chciałbym uściślić. Pisałeś 3 tygodnie temu z Tecu ( członkiem Rady), że będziesz grał w sezonie i nie dostałeś żadnej informacji od Tecu, że masz stracić drużynę, następnie przez 3 tygodnie nie dostałeś żadnej wiadomości od Rady, a dziś dowiedziałeś się, że Twoją drużynę prowadzi ktoś inny? ( skąd)?

#5884 MJ1

MJ1

All-Star

• Użytkownik
  • 1058 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:02

jakie wątpliwości? napisałem Tecu że będę się starał być aktywny w ciągu sezonu i cchcę dalej grać

Wyżej wymieniłem wątpliwości ;) fajnie, że chcesz grać dalej i byś się starał być aktywny w trakcie sezonu, jednak w beGM również istotny jest offseason, który zawaliłeś.

Oczywiście można mówić, jaka Rada jest okropna, ale spróbuj zrozumieć nasz punkt widzenia. Skoro nie jesteś aktywny przy ważnym czasie, jakim jest FA, które było rozplanowane dużo szybciej i wystarczyło wejść raz na tydzień, by wysłać ofertę/zagłosować, to można mieć wątpliwości co do aktywności w trakcie sezonu, gdzie w zasadzie najbardziej istotne są szczególne daty.

Nie wiem, czy powinienem to pisać, bo to było wewnątrz Rady, ale myślę, że warto - po tym, jak napisałeś Tecu, że będziesz aktywny, daliśmy Ci szansę. W zasadzie zrobiliśmy taki test co do Twojej aktywności i zaangażowania w grę - jeśli byś podpisał 14. gracza do składu i najlepiej jeszcze zagwarantował kontrakt Mitchella (czas do końca października, jednak to no-brainer i lepiej załatwić to szybciej), to byś grał dalej. Jednak po upływie wyznaczonego terminu (E: 12 X chyba to był), gdy nie było Twojej aktywności, zaczęliśmy szukać nowego GM-a, który będzie aktywny i Alonzo od razu uzupełnił roster i zaakceptował opcję Mitchella.

Chciałem Ci wysłać wiadomość od razu, gdy był nowy GM, ale miałeś pełną skrzynkę, więc jak zobaczyłem, że jesteś aktywny dziś, to podesłałem tę informację.

Użytkownik MJ1 edytował ten post 18 październik 2018 - 10:05

beGM: Utah Jazz

II West: No Name

#5885 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5490 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:06

Chciałbym uściślić. Pisałeś 3 tygodnie temu z Tecu ( członkiem Rady), że będziesz grał w sezonie i nie dostałeś żadnej informacji od Tecu, że masz stracić drużynę, następnie przez 3 tygodnie nie dostałeś żadnej wiadomości od Rady, a dziś dowiedziałeś się, że Twoją drużynę prowadzi ktoś inny? ( skąd)?

Dokładnie tak bylo.

Od MJ1, napisał mi dzisiaj PW

#5886 fluber

fluber

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5203 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:07

Nie wiem, czy powinienem to pisać, bo to było wewnątrz Rady, ale myślę, że warto - po tym, jak napisałeś Tecu, że będziesz aktywny, daliśmy Ci szansę. W zasadzie zrobiliśmy taki test co do Twojej aktywności i zaangażowania w grę - jeśli byś podpisał 14. gracza do składu i najlepiej jeszcze zagwarantował kontrakt Mitchella (czas do końca października, jednak to no-brainer i lepiej załatwić to szybciej), to byś grał dalej. Jednak po upływie wyznaczonego terminu (E: 12 X chyba to był), gdy nie było Twojej aktywności, zaczęliśmy szukać nowego GM-a, który będzie aktywny i Alonzo od razu uzupełnił roster i zaakceptował opcję Mitchella.

Czy o tej szansie, okresie próbnym i wyznaczonym terminie poinformowaliście osobę, której daliście szansę, okres próbny i wyznaczony termin?

#5887 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5490 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:08

Wyżej wymieniłem wątpliwości ;) fajnie, że chcesz grać dalej i byś się starał być aktywny w trakcie sezonu, jednak w beGM również istotny jest offseason, który zawaliłeś.

Oczywiście można mówić, jaka Rada jest okropna, ale spróbuj zrozumieć nasz punkt widzenia. Skoro nie jesteś aktywny przy ważnym czasie, jakim jest FA, które było rozplanowane dużo szybciej i wystarczyło wejść raz na tydzień, by wysłać ofertę/zagłosować, to można mieć wątpliwości co do aktywności w trakcie sezonu, gdzie w zasadzie najbardziej istotne są szczególne daty.

Chciałem Ci wysłać wiadomość od razu, gdy był nowy GM, ale miałeś pełną skrzynkę, więc jak zobaczyłem, że jesteś aktywny dziś, to podesłałem tę informację.

Prawda miałem pełną skrzynkę ale nie byłem tego świadom.

Ja rozumiem wasz punkt widzenia.

Powiedz co zawaliłem w offseason? 14 zawodnika? no bez przesady by to nazwać zawaleniem, 

zwłaszcza że urpzedzałem że mnie nie będzie

a jesli chodzi o opcje Mitchella to przeciez jest jeszcze czas

jak chcieliście dać mi test to można było jakoś uprzedzić, spokojnie czekałem na początek seoznu

#5888 MJ1

MJ1

All-Star

• Użytkownik
  • 1058 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:12

Czy o tej szansie, okresie próbnym i wyznaczonym terminie poinformowaliście osobę, której daliście szansę, okres próbny i wyznaczony termin?

Nie, w tym teście chodziło o samo zaangażowanie, aktywność Dnc. Jeśli by był aktywny, powinien wiedzieć - wszystko było omawiane w wątku zbiorczym. Oczywiście jakby spytał kogoś z nas, co ma zrobić jeszcze przed sezonem, to byśmy podpowiedzieli, jednak nic takiego się nie wydarzyło.

Przykro mi, że tak wyszło tym bardziej, że Dnc był w beGM od początku.

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem dogłębnie i rozumiecie, dlaczego taka decyzja została podjęta.

#5889 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5490 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:14

Uprzediłem że mnie nie bedzie do sezonu to skąd mialem wiedzieć że oczekujecie że bede wczesniej i ogarniał jakiś ogórkow na 14 miejsce? 

To naprawde nie jest wazne

A to że do takich Magic szybko sie ktoś znalazł to nic specjalnie trudnego

#5890 karpik

karpik

Super-Star

• Użytkownik
  • 3628 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:18

Prawda miałem pełną skrzynkę ale nie byłem tego świadom.
(...)
jak chcieliście dać mi test to można było jakoś uprzedzić, spokojnie czekałem na początek seoznu

Chciałem Ci dać znać, ale się nie dało. Oznaczałem Cię nawet, żebyś opróżnił skrzynkę. O tu: http://www.e-nba.pl/...-shit/?p=621232

Jeśli przez 3 tygodnie nie byłeś w stanie zauważyć, że ktoś się próbuje z Tobą skontaktować, a to, że straciłeś drużynę zauważyłeś po 5 dniach (i to chyba dopiero, gdy ktoś Ci napisał o tym PM), to w pierwszej kolejności powinieneś chyba mieć pretensje do samego siebie.

Użytkownik karpik edytował ten post 18 październik 2018 - 10:19

#5891 Eld

Eld

Super-Star

• Użytkownik
  • 3300 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:24

Reguły gry zostało jasno określone. Nie wymaga ona siedzenia cały czas, ale w kluczowych dla tej gry datach po prostu trzeba być z dwóch powodów:

1. Dla dobra własnej drużyny - przykład właśnie Orlando pokazuje, że brak Dnc sprawił, że Magic ( dzięki Radzie, ale co mieli zrobić? ) wylądowali w tax. 13 i 14 zawodnik również jest ważny, gdyż zawsze może się coś takiego przytrafić jak Celtics. Zwolnią trzech dzień przed startem RS i tylko psim swędem mam nadal 11 aktywnych.

2. Psucie gry innym. Nazywam rzecz po imieniu i jeśli ktoś będzie chciał z dyskutować, śmiało i tak mnie to wali bo mam prawo wyrażać swoją opinię. W jaki sposób psucie? Po pierwsze ktoś się dobijał do Dnc, bez skutku. Po drugie, sam miałem ochotę i pewnie ja jako niejedyny coś pogadać o wymianach ale że wiedziałem iż go nie ma ( w najważniejszym okresie ) po prostu sobie odpuściłem. Po trzecie - głosowania. Non stop brakowało głosów dwóch GMów. Jaką mam pewność, czy np taki Markieff Morris W KLUCZOWYM MOMENCIE SEZONU nie skończył by się 13:14, a 15:14 jak by byli i spełniali to na co się zadeklarowali, czyli "będę w kluczowych momentach, ważnych dla beGM".

Stąd reasumując. Jeśli ktoś olewa najważniejszy okres dla drużyny w preseason, to nie powinien się dziwić że Rada dla dobra gry go usuwa. Nie wierzę i nie uwierzę, że nie można znaleźć czasu raz w tygodniu na 15 minut, usiąść z komórką w łapie, czy tabletem, czy laptopem i napisać jednego głupiego posta, zagłosować, czy z czystego szacunku do innych odpisać na PW - "nie, dziękuję nie jestem zainteresowany rozmowami". W dobie internetu? Nie mamy XIX wieku gdzie się pracuje 18 godzin na dobę a później jeszcze 7 dzieci trzeba wychowywać. 15 minut w tygodniu. To jakieś 0,14% czasu z całego tygodnia.

PG: R.Westbrook / R.Rondo                       

beGM                SG: M.Smart / L.Williams                      Tyutł MIP 2018 AWARD   

BOSTON CELTICS      SF: P.George / B.Bogdanović    przyznany przez szanowną Kapitułę

PF: N.Mirotić / M.Morris        Użytkowników Forum e-nba.pl  

C: J.Nurkić / L.Nance Jr.

#5892 MJ1

MJ1

All-Star

• Użytkownik
  • 1058 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:25

Uprzediłem że mnie nie bedzie do sezonu to skąd mialem wiedzieć że oczekujecie że bede wczesniej i ogarniał jakiś ogórkow na 14 miejsce? 

To naprawde nie jest wazne

A to że do takich Magic szybko sie ktoś znalazł to nic specjalnie trudnego

Chodziło o jakąś minimalną Twoją aktywność, choćby pytanie, co masz zrobić jeszcze do sezonu. Nawet informacje w wątku zbiorczym, które są ważne w kontekście gry, jakoś nie dawały Twojej aktywności, a to jest dość istotne.

Nie chodzi o 14. miejsce w rosterze, tylko o ostatnie 3 tury FA i brak aktywności w nich, gdzie naprawdę nie trzeba dużo czasu. FA to bardzo istotna część gry, wcześniej rozpisana i nawet nie trzeba było być codziennie, tylko raz na tydzień i wszystko było przypominane.

Naprawdę mi przykro, że w takich okolicznościach to się skończyło.

#5893 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 7310 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 18 październik 2018 - 10:35

"zarówno Lucas jak i DMC to porządne chłopy, na pewno nie robią nam tego po złości i w końcu się odezwą"

myślę, że nie ma sensu robić nerwowych ruchów póki co"

to jest mój post z 21 września czyli prawie miesiąc temu, w między czasie w dziale inne pochwaliłeś się nową pracą i karpik tak jak napisał na górze próbował Cię złapać, w między czasie też zostałeś modem, co chyba powinno zobowiązywać choć przed samym sobą do częstszego zaglądania, a już na pewno do sprawdzania korespondencji

jak wiesz że Cię lubię dnc, to olanie gry na całe lato i jazda na autopilocie nie wchodzi tutaj w grę, niektórzy mocno się starali by uzupełnić rostery, a Ty dostałeś Collisona praktycznie za free co jest ok gdy się stanie raz, dwa do roku, ale bez przesady, zrobiłeś z Magic świetną robotę, szkoda, że tak wyszło, ale musimy wymagać aktywnego grania

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#5894 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3912 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 18 październik 2018 - 10:46

Koledzy już ładnie wyjaśnili co się stało.

Ja tylko dodam, że w poście "powrotnym" (bo oczywiście nie zaczęło się od wyjaśnienia, a od dłuższej nieobecności nr 1) gdzie zadeklarowałeś aktywność napisałeś też, że nudzą czy też męczą Cię te całe zasady i głosowania. No cóż, na tym opiera się zabawa. Nie głosując nie jesteś częścią zabawy, bo bez głosowania nic się tu nie odbywa. Więc jeśli nudzi Cię fundament to wcale nie dziwię się, że regularnie jesteś (jak i byłeś wcześniej) ze wszystkim do tyłu na ostatnią chwilę.

Tylko, jak zwrócił Karpik uwagę, jeśli prawie miesiąc nie ma z Tobą żadnego kontaktu pomimo, że wcześniej przegapiłeś ponad połowę FA, to nie wiem czy powinieneś mieć pretensję do nas, czy do siebie. 

PS

Co do kontaktu i przypominania, to już pomijając to co zostało wyżej wymienione, każdy dołączający do zabawy czy ten, któremu zdarzyło się gdzieś tam "przysnąć" wie, że każdy z nas prowadząc tę zabawę przykłada dużo wagi i poświęca sporo czasu na przypominanie, jakieś poke'i, czy nawet na pomoc w znalezieniu rozwiązań praktycznych choćby i w ostatniej chwili. Kwestia zaangażowania dwóch stron, a tego u Ciebie niestety zabrakło.

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post 18 październik 2018 - 10:50

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 16.10.2018 r. - początek RS.

#5895 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 11644 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:51

Dnc.

Napisałeś coś w rodzaju, że będziesz mniej aktywny, ale na forum bywałeś do połowy sierpnia i we wrześniu. W tym czasie nie głosowałeś (a głosowania szły na noże w wielu przypadkach), nie pisałeś zwykłego "brak ofert" (to akurat jest 10 sekund), po prostu całkowite zlanie od 1 tury bodajże.

Jeszcze jedno -  wysłałeś (nielegalną) ofertę dla Redicka, więc jako rada poniekąd się tym wzorowaliśmy w zastępowaniu ofert. Pokazało nam to, że to nie jest zamknięty skład (zresztą miałeś 12 czy 11 typów tylko).

Już potem nawet pkt karnych nie liczyłem, ale to było już pogranicze braku możliwości składania ofert za rok.

Dodam, że już od połowy zeszłego sezonu (chyba dzięki karpikowi), a w tym to już w ogóle - była bardzo dokładna rozpiska terminarza na lato już w czerwcu. Jakbyś wtedy poświęcił poł h na analizę tego, popisał z kimś z rady to de facto mógłbyś się pojawić w lipcu i sierpniu łącznie raz (i mieć 1 pkt karny ledwie wtedy!), a dopiero na 1- max2 tury się z ofertami zmobilizować.

Zajęłoby Ci to nie wiem 2-3h łącznie wszystkiego przez 3 miesiące?

Naprawdę daliśmy Ci bardzo duże pole na powrót jako Rada, bo jednak byłeś z nami od początku i byłeś w swoim czasie aktywny (podobnie jak kiedyś w przypadku BTPH - ba może nawet większe, bo w trakcie sezonu głosowań i rzeczy które MUSI robić GM było mniej). De facto dostałeś od chyba Teca w sumie jakieś ostrzeżenie przez ten PM, że coś nie gra, ale się nie za bardzo zainteresowałeś poza deklaracją że grasz (czyli nic nie zrobiłeś). 

Podjęliśmy w sumie jednogłośnie decyzję o teście (sprawa 14 gracza, na 2 tyg przed startem sezonu). 

Dodam, że te punkty karne możliwe bez konsekwencji są na jakieś naprawdę sytuacje awaryjne. Jak podczas całego sezonu aktywność będzie wymagana pewnie niecałe 20 razy (w sensie masz się pojawić, z czego ponad 90% to można załatwić w niecałe 20 minut) to i tak jest to liberalne, bo gra się opiera całkowicie na głosowaniach GMów. Ludzie tu z Madagaskaru ogarniali oferty/głosy^

Wyszło jak wyszło.

Użytkownik january edytował ten post 18 październik 2018 - 10:52

PG D'Angelo Russel, Bruce Brown, Jerome Robinson, Wade Baldwin IV

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter, Ryan Broekhoff

SF Brandon Ingram, Doug McDermott, Chandler Hutchison

PF LeBron James, Patrick Patterson

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Ante Zizić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych