Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak nie dasz duzej umowy zubacowi to bede w szoku:)

Złote ręce 😍

Albo jeden jedyny GM który o tym wiedział mnie sprzedał ( w co oczywiście wątpię ), albo po prostu nie trudno się domyślić.

42.820.385 / 4. To jest max co mogę dać z cap space w czterolatce, czyli 3 MLN więcej niż full MLE. 3 MLN więcej to jest 7% więcej pieniędzy niż wspomniane MLE.

28 minut temu, Tecu napisał:

Nie umiem robić takich grafik ☹️

Chyba jestem przez to na straconej pozycji ☹️

AI2 come home!

Niewiele Ci mogę dać, bo sam niewiele mam.....

 

24 minuty temu, january napisał:

Ja też nie, znalazłem w necie.

Ale w BeGM się nauczyłem podstaw w memy dzięki Qcinowi :D 

 

15 minut temu, cvbe napisał:

3 dyszki i bieda grafika się zrobi :D

Nie komentujemy w Media Room Miśki! Plusik przy cytacie i tutaj sobie pogadać może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Robisz ciut ponad 10kk cap space na mlodego rfa centra. 

Bylo tyle opcji:) mialem farta ze zgadlem:)

Albo jest też opcja, że bawię się w Januarego, robię zmyły i w związku z dwoma dogadanymi trejdami mam potrzeby zupełnie na innych pozycjach.

Nieźle jestem zadowolony ze swoich ruchów. Zrobiłem w 95% to co chciałem. Jeszcze lekka kosmetyka i mogę startować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Knicks :)

No to inna kwestia :P, ale trochę ekip backupC, a niektóre nawet starterów szukają^ 

Np Lakers szukają backupC, a wciskasz im skrzydłowych :P 

Dedmon, olynyk i claxton z niecierpliwoscia czekaja na tego backup c:) a 40-letni Korver i Hutchison ekscytuja sie na granie po 25 mpg w nadchodzacym sezonie:)

Skoro tucker i davis to starterzy to knicks szukaja backup c ci najwyzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni cisza jak makiem zasiał. Raptem kilka postów. 

Wszyscy odsypiają, regenerują siły, zbierają zapasy jak @julekstep jutro o 22:00 wrzuci oferty.

Ciekawe czy będzie ktoś więcej prócz Cavs, może 76ers i Pistons kto nie będzie miał potrzeby wysłać ofert. A tak to powinno być 27 GMów w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To, że ktoś ma 14, czy 15 graczy w składzie, to nie znaczy, że nie wyśle ofert:)

Tym lepiej :) 

Już widzę minę @january jak mu przyjdzie formatkę do głosowania robić :D. Nie wiem czy nie rozsądne by było aby w przypadku kiedy na jakiegoś zawodnika będzie np 10 chętnych ( Ibaka, Iguodala itp ), to głosujący żeby wpisali tylko pierwszą trójkę. Łatwiej będzie zliczać.

Choć z drugiej strony może dojść do kuriozum że na tych najpopularniejszych będzie mogło głosować 12-14 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Tym lepiej :) 

Już widzę minę @january jak mu przyjdzie formatkę do głosowania robić :D. Nie wiem czy nie rozsądne by było aby w przypadku kiedy na jakiegoś zawodnika będzie np 10 chętnych ( Ibaka, Iguodala itp ), to głosujący żeby wpisali tylko pierwszą trójkę. Łatwiej będzie zliczać.

Choć z drugiej strony może dojść do kuriozum że na tych najpopularniejszych będzie mogło głosować 12-14 osób.

I wtedy mogą wystarczyć 3 głosy, żeby mieć gracza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Już widzę te PMki na skrzynce

Ja bym prosił o brak PMek, nie cierpię namawiania na siłę, już kilka osób odgoniłem i nigdy PMkami mnie nikt nie przekonał :P Jak macie solidne argumenty w tematach na forum to na pewno je rozważę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.