Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

Zaraz za te bezczelne manipulacje Ci ujebie jeszcze na minus. 

Od kiedy mecz w Meksyku jest domowym?

Ale tu mimo ze mecz widziałem w kalendarzy ESPN nie było @ akurat 

Przyznaje się ze tu się machnąłem 

Zobaczcie

 

https://www.espn.com/nba/team/schedule/_/name/sa

 

tam jest „vs”

6 minut temu, polishllama69 napisał:

XDDD

piękny start 2-5 się szykuje wg tego :D 

Dwa pierwsze mecze ogólnie spurs zagrali z lma bardzo dobrze choć oczywiście na tle innej jakości. Początek miał doskonały Brogdon a i z Johnem Collinsem grałem. 

Uważam ze w sezon wszedłem akurat przyzwoicie patrząc na inny skład moich spurs. 

5 minut temu, fluber napisał:

 

No przecież cały swój terminarz uzupełniłem w opisie.

Z drużyn, które mają lepszy bilans od mojego ( Bucks, Magic, Raptors, Lakers i Wolves) gram tylko z Lakers i Raptors. po jednym meczu:)

I już nie chodzi o poprawianie bilansów, ale o samą filozofię, bo generalnie na tym Twoim przykładzie wypadam świetnie, a dałeś mi najgorszy bilans ze wszystkich głosujących teamów, co świadczy tylko o tym, że sam tej filozofii nie stosowałeś przy ocenie mojej drużyny:)

Ale właśnie po to jest forum aby dyskutować @fluber

I wskazać argumenty na plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Dwa pierwsze mecze ogólnie spurs zagrali z lma bardzo dobrze choć oczywiście na tle innej jakości. Początek miał doskonały Brogdon a i z Johnem Collinsem grałem. 

Uważam ze w sezon wszedłem akurat przyzwoicie patrząc na inny skład moich spurs. 

ja tam widzę wyjazd do w pełni naładowanych Knicks, gdzie wszyscy potężnie zaczęli oraz Wizzards z Brodaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zmiany liderów nie działają na korzyść ekip z rewolucja w składzie. Pewnie na potrzeby innych dyskusji byście to przytoczyli ale na razie mamy w pełni naładowane ekipy )))) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jo, bo ja z bucks nie bylbym u siebie faworytem xd

Spurs i Bucks to klepnięcia ale łatwo skory nie sprzedam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

 

Ale właśnie po to jest forum aby dyskutować @fluber

I wskazać argumenty na plus 

ok, tylko że ja wcześniej nie wiedziałem, że tak istotne dla Twojego głosowania jest to, ile meczów drużyna zagrała ze słabszymi od siebie rywalami:)

Bo wg naszej tabeli live, Hornets zagrali 2 ( słownie dwa) mecze z mocniejszymi rywalami i dostali od Ciebie 16-12, a Wizards zagrali 17 ( słownie SIEDEMNAŚCIE) meczów z mocniejszymi rywalami i dostali od Ciebie 17-11.

To jakim cudem miałem się domyślić, że Ty to bierzesz pod uwagę?:) Skoro Twoje głosowanie na to nie wskazuje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

ok, tylko że ja wcześniej nie wiedziałem, że tak istotne dla Twojego głosowania jest to, ile meczów drużyna zagrała ze słabszymi od siebie rywalami:)

Bo wg naszej tabeli live, Hornets zagrali 2 ( słownie dwa) mecze z mocniejszymi rywalami i dostali od Ciebie 16-12, a Wizards zagrali 17 ( słownie SIEDEMNAŚCIE) meczów z mocniejszymi rywalami i dostali od Ciebie 17-11.

To jakim cudem miałem się domyślić, że Ty to bierzesz pod uwagę?:) Skoro Twoje głosowanie na to nie wskazuje?:)

XDDD

Muszę tylko znaleźć jakiegoś mema, żeby pokazać znajomym w aucie z czego się śmieje, bo BeGM nie zrozumieją xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Podobno zmiany liderów nie działają na korzyść ekip z rewolucja w składzie.

Wizards są jedyną drużyną w lidze, która wymieniła wszystkich zawodników w skłądzie i tylko January dał im lepszy bilans niż Ty ( który to też wspominał jak będzie ciął bilanse za zmiany w składzie w sumie)...

No konsekwencji nie widzę żadnej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

ok, tylko że ja wcześniej nie wiedziałem, że tak istotne dla Twojego głosowania jest to, ile meczów drużyna zagrała ze słabszymi od siebie rywalami:)

Bo wg naszej tabeli live, Hornets zagrali 2 ( słownie dwa) mecze z mocniejszymi rywalami i dostali od Ciebie 16-12, a Wizards zagrali 17 ( słownie SIEDEMNAŚCIE) meczów z mocniejszymi rywalami i dostali od Ciebie 17-11.

To jakim cudem miałem się domyślić, że Ty to bierzesz pod uwagę?:) Skoro Twoje głosowanie na to nie wskazuje?:)

Ogólnie mam Ciebie za dużo słabszego 

1 minutę temu, fluber napisał:

Wizards są jedyną drużyną w lidze, która wymieniła wszystkich zawodników w skłądzie i tylko January dał im lepszy bilans niż Ty ( który to też wspominał jak będzie ciął bilanse za zmiany w składzie w sumie)...

No konsekwencji nie widzę żadnej:)

Tu dodałem wcześniej winy za dyskusje o Hardenie. Mimo ze podnosiłem temat problemu ze zbiórka. 

Widać ze niepotrzebnie dodawałem 

Bilans Wizz zostaje jednak jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Proszę o edycje głosów 

Charlotte +1

suns +1

spurs minus 2 

 

Wedle życzenia już zrobione.

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Głosy do północy tak? Bo mam tabakę w robocie :D 

Tak.

@Regis w formie ale ten proponowany bilans 8-20 to ja muszę przemyśleć ;).

Jeszcze głosy i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.