Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

albo zakaz handlu hajsem w przyszlym sezonie

Teraz, january napisał:

Dość łagodnie, ale dobry pomysł, wart rozważenia.

jakie lagodnie?

co Ty myslsiz ze @Przemek_Orliński pieniadze na drzewach rosna? :D

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie wyrażasz skruchy, tylko jeszcze atakujesz inne osoby, które robią coś dla gry, że robią za mało? No jak Ty liczysz na złagodzenie kary jeszcze to ja nie wiem...

wyrazam wielka skruche! 

przykro mi za zaistniala sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mimo wszystko volume shooter by Ci sie przydal.

zostanie to załatwione w T3, chciaż to achilles issue mnie przeraża no i tutaj wymagam passingu bardziej a tak to ogólnie Hill od potrzeby non-assisted 3s też rzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nie wyrażasz skruchy, tylko jeszcze atakujesz inne osoby, które robią coś dla gry, że robią za mało? No jak Ty liczysz na złagodzenie kary jeszcze to ja nie wiem...

nigdzie nikogo nie zaatakowalem

jedynie podalem okolicznosci, ktore nalezy uwzglednic przy wymiarze kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czyli według logiki Alonzo (ja nie twierdze, ze to jakis super sposob, ale nie ja to podałem jako stat) nie tylko Jaren jest duzo lepszy od Oubre, ale nawet Ty Jerome, ktory u mnie sie w rotacje nie lapie stala i gra ogony :)))))))))

tylko, że teraz to Ty zakłamujesz statsy .JJJ musiał być niesamowicie minusowy zatem w 1T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

tylko, że teraz to Ty zakłamujesz statsy .JJJ musiał być niesamowicie minusowy zatem w 1T. 

":))))))" dodałem jako zart z tym Jerome i o tym, ze JJJ miał słaby T1 kazdy pisał, ja również, ale generalnie on/offy i wyciaganie na nich wniosku bez kontekstu jest slabe, to pokazuje Ci tez ta dyskusja, chyba ze nagle zaczales uwazac Oubre za gracza minusowego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czyli według logiki Alonzo (ja nie twierdze, ze to jakis super sposob, ale nie ja to podałem jako stat) nie tylko Jaren jest duzo lepszy od Oubre, ale nawet Ty Jerome, ktory u mnie sie w rotacje nie lapie stala i gra ogony :)))))))))

niby tak, ale bez jaj, oni mają średnią obronę i bdb atak oparty na tym, ze Mikal broni na górze i ewentualnie pomaga mu Rubio/Okobo a na skrzydłach tylko zabezpieczają to Book z Oubre, ciekawie robi się jak ktoś wyciągnie Aytona i Mikal jest też wysoko, bo wtedy robi się gorąco, i taki outplay zrobiło Denver, bo wyciągneli Aytona (no musiał wyjść) i skutecznie odcinali Mikala od opcji bycia pierwszym obrońcą a tam w ataku też wydajność jest bardzo wysoka pomimo spacingu no mówiąc kolokwialnie biednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ten ich wyjściowy line-up robi ORTG na poziomie 125 jak mnie pamięć nie myli a grają nim tylko otwierając i zamykając mecze, czyli zazwyczaj to nie są bolki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Bo mozna miec + w on/off, a grac slabo i korzystac na czyjejś dobrej grze, a mozna grac naprawdę dobrze, ale być w złych lineupach i nagle jestes minusowy w takim zestawieniu.

Tak, zgadza się, dlatego ogólnie do zaawansowanych stats podchodzę z dystansem. Wolę pooglądać gracza w grze i sam wyciągnąć wnioski, bo różnymi statsami można nieźle żonglować, ale m.in. po to dołączyłem do gry, by się lepiej nauczyć je rozumieć. To co wrzucił @polishllama69 - za ch%$#a nie potrafiłem tego ogarnąć na tamtej stronie. Te skróty mi po prostu nic nie mówią.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach rzeczy przyjemniejszych obejrzyjcie sobie top25 zagran Jokicia na 25 urodziny i zobaczcie jaka koszykowka moze  byc piękna! ;)

 

To zwłaszcza do @polishllama69 który jak wiadomo nie ogląda meczów!!!!!111

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tak, zgadza się, dlatego ogólnie do zaawansowanych stats podchodzę z dystansem.

Z takim dystansem, ze je wrzucasz, bez opisu i kontekstu i to jeszcze nie z okresu, który tu omawiamy. No ale potem napisales przepraszam, wiec nie mam zamiaru drazyc i sie na biednym Oubre wyżywac. Skup się w opisie na Wielkim Kyle'u Lowrym, a o Oubre im mniej tym lepiej i IMO wyjdziesz na tym korzystniej, protip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

 

To zwłaszcza do @polishllama69 który jak wiadomo nie ogląda meczów!!!!!111

Z takim dystansem, ze je wrzucasz, bez opisu i kontekstu i to jeszcze nie z okresu, który tu omawiamy. No ale potem napisales przepraszam, wiec nie mam zamiaru drazyc i sie na biednym Oubre wyżywac. Skup się w opisie na Wielkim Kyle'u Lowrym, a o Oubre im mniej tym lepiej i IMO wyjdziesz na tym korzystniej, protip.

po 15-10 trochę straciłem zapał do opisu.. 

Generalnie Kelly ma w tym trymestrze 114 Ortg i 113 Drtg. W 1T miał 105 Ortg i 109 Drtg. Stracił w obronie, ale w ataku jest rewelacyjny. Jeżeli nie uda mi się przekonać GMów do wizji mojej drużyny, to trudno.. Nic na to nie poradzę. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.