Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

(ewentualnie, kobita mu się wbiła na konto wnerwiona, że tyle czasu marnuje na NBA, ale jak na tyle ogarnia w temacie NBA, że wie co to beGM i simka na forum e-nba pod rezygnacje, to nie wiem o co by jej mogło chodzić)

Mogła się wkurwić jak zobaczyła skład LAC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie No umowmy sie, rezygnacje danym userow przed pewnymi twrminami nie powinny byc uwzgledniane :

1)Camby-przed końcem kontraktu Walla

2)Ashigaru-przed uzyskaniem prawa wyborow 1-30 obojetnie w ktorym roku 

3)Wariat-przed rozlozeniem sie z assetami dla wielkiej Minnesoty 

4)BMF-nim Garland nie skonczy w glosowaniu na MVP przed Morantem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eld napisał:

Camby nadal nie może otrzymywać wiadomości 😑....

Po co jak mu ktoś się zgodził na wypolerowanie. Pick jest jeden a jajka .... gdyby  było odwrotnie to może by i skrzynkę wyczyścił. A tak to zrobił miejsce na ten jedyny PM i widocznie ktoś wysłał ofertę nie do odrzucenia.  W drafcie okaże się kto to był bo przecież wybierze ktoś #3

No chyba ze jest ten drugi scenariusz to Marcus skrzynkę wyczyści 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 Kolader uczciwie napisał, że nie chce nieuczciwie (cytuję - "z dupy") oceniać, a z tego co widzę to zachęciłeś go komentarzem do oddania takich głosów jakich nie chciał.

Więc ja odpisuję teraz - nie, lepiej nie oddawać głosów niż oddawać takie totalnie z "musu" 22 x 4-4 (i akurat fajnie, że GM Nets od razu napisał co i jak, nie bajerował).

Bo takie 22 x 4-4 wypaczać może w pewnych wypadkach wyniki. Jak choćby w pogoni Heat za Magic.

Przecież Najgorsza Obrona Wschodu (może nie licząc Chicago, chociaż w sumie nie jestem pewien) i tak mnie wyprzedzi i to w Orlando w 8 meczach - to jest dopiero wypaczenie. Gram u siebie i spadam w 8 meczach o 2 miejsca. 

4-4 Koladera jest uczciwsze niż 7-1 dla Doncicia, który w bąblu wygrał tylko 2 mecze, ale jak tam chcecie.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.