Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, january napisał:

 

Ogólnie to nic się nie stało, przecież, a Twoja aktywność nie jest jak dotąd żadnym problemem w naszej grze jak coś (w sensie - jest :D , problem widzę powoli w dwóch innych przypadkach u nas niestety), więc spokojnie.

Gaśnie mi zapał tak więc nie wiem czy nie są to ostatnie tchnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Budujesz skład przyszłościowy. Twoi młodzi dopiero budzą się jak Obcy a Ty tracisz zapał? W takim momencie?

Ja to chyba jestem gm bardziej od przebudowy niż od walki o coś. Jak widzę rozpiski niektórych osób to moje bledną. Zapał do nba spada, chyba dziadzieje. Fajnie tak z boku, nie walcząc w PO czytać opisy, oglądać mecze bez takiego wkurwienia że moi jednak nie są tacy och, ach jakbym sobie wymarzył. Cieszę się z moich ruchów, mocno wierzę w posiadanych graczy ale to też jest wadą (a grając przez kilkanaście lat w pbfy zawsze miałem tak samo). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo Gdzie ten wielki konflikt wśród gwiazd NYK?

Z dostępnych informacji wynika, że Leonard i Davis popierają wycofanie się z gry. Znajdź mi drugi przypadek w lidze, gdzie 3 największe gwiazdy drużyny jak jeden mąż mówią to samo. 

Aż mnie bawi jak te twoje teorie z dupy są weryfikowane.

 

Zarząd NYK w pełni popiera stanowisko swoich graczy i staje ramie w ramię z nimi naprzeciw poruszanym problemom.

Ps. A Haslem c***a wie co to wartosci

Cytat

Udonis Haslem spoke and essentially said that how can the league continue without the Lakers and Clippers participating. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

Jak sezonu znowu nie przerwą, to genezę konfliktu w Knicks opiszę jak ruszy nasza seria :) 

No jak cała trójka Twoich Gwiazd/ tudzież gwiazdeczek nie gra, to chyba Magic dostaną walkower.. Ile jest walkower w koszykówce? 4-0, czy 3-0? 

Po trupach do celu widzę. 

To jest ta słynna kultura organizacji Orlando Magic. Próba wyłudzenia wygranej walkowerem i szczycenie się tym. Piękne.

W regulaminie sprawdzone już ile zarobisz na przejściu do 2 rundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

Po trupach do celu widzę. 

To jest ta słynna kultura organizacji Orlando Magic. Próba wyłudzenia wygranej walkowerem i szczycenie się tym. Piękne.

W regulaminie sprawdzone już ile zarobisz na przejściu do 2 rundy?

Może dlatego, że patrze trochę dalej niż Ty. :) Odwołanie sezonu będzie miało niewyobrażalne dla nas konsekwencje. Oczywiście popieram pokojowe protesty i akcje w social mediach, a nawet 1-2 dniowy bojkot jest dla mnie zrozumiały, ale spuszczenie sezonu teraz do kibla nie jest w niczyim interesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sensacyjne doniesienia z Minnesoty. 

Damian Lillard opuszcza 1 runde Po, aby odpoczac po ciężkim sezonie i zminimalizowac ryzyko kontuzji w oczekiwaniu na -daj Boze- druga runde od ktorej rozgrywajacy Minnesoty planuje zaczac start w PO 

Niezły gambit ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sensacyjne doniesienia z Minnesoty. 

Damian Lillard opuszcza 1 runde Po, aby odpoczac po ciężkim sezonie i zminimalizowac ryzyko kontuzji w oczekiwaniu na -daj Boze- druga runde od ktorej rozgrywajacy Minnesoty planuje zaczac start w PO 

Drugiej rundy może nie być. 

Jedynie Zaza Pachulia smutnyi bo dostał angaż w spurs jako konsultant do spraw niesportowych 😀

Wyszło lepiej niż miało być. Chciałem nieczysto Lollarda ograniczyć a on nie wyszedł wcale. A Gorgio Hill to nie kłopot dla Brogdona. Zna jego tricki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie kombinuj tak Qcin, bo jeszcze do 2R nie wejdziesz :P 

Dziordzio Hill bedzie nakurwial, a Lillarda ominie ta pseudokontuzja ktora wiem że bedziecie chcieli przelozyc na kolejne rundy zamiast mi go na Denver dopuscic i będę po 7meczowej serii na Finał zamiast byc świezy :D

na szczescie maszyna Tannenberga dziala xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.