Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Z tego co czytałem to największy, ale jedyny minus.

Huaweie to bardzo fajne telefony ale przez ten brak usług google może niejednego zaboleć. Można to załatwić jakoś inaczej ale dużo zabawy i jest nielegalne. Wiem bo sam ostatnio obserwuje rynek w poszukiwaniu następcy mojego. Dla mnie często korzystającego z apki banku właśnie na telefonie jest to konieczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał:

Zaprośmy go do naszej gry 🙂

Jeśli jest na naszym forum i nie zajrzał tutaj to wypadało by go wcześniej uprzedzić co tu się nie raz dzieje. Jeśli nie jest na forum, to niech sobie lepiej wcześniej poobserwuje nas. Ktoś z zewnątrz może tego nie przeżyć, albo January może znów tego nie przeżyć jak to będzie Wooden v.2. Natomiast jak wyrazi zainteresowanie - skieruj go do mnie. Wpiszemy na ławkę. 

17 minut temu, Tecu napisał:

Jak się podoba to może się nie obrazi jak potrzebne nam informacje wrzucimy do naszego pliku? 

Generalnie to co przygotował będzie bardzo pomocne, szczególnie dla osób które nie siedzą na bieżąco w CBA, wyjątkach itp. Pewnie zawinę to tak czy siak, ale teraz to raczej nie ma sensu bo powstaje właśnie nowa tabelka na nowy sezon. Będzie pod innym linkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Przecież i tak rotacja jest pisana przy tworzeniu opisu

ja zawsze wpisywałem - teraz też już bym zmodyfikował. Dobrze by było, żeby można jednak wpisać. 

Jak chcecie mieć zablokowany arkusz, to warto by było chociaż raz na jakiś czas w umówiony dzień odblokować, żeby sobie GMowie rotacje powpisywali, bo to jednak pomaga przy analizie drużyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

ja zawsze wpisywałem - teraz też już bym zmodyfikował. Dobrze by było, żeby można jednak wpisać. 

Jak chcecie mieć zablokowany arkusz, to warto by było chociaż raz na jakiś czas w umówiony dzień odblokować, żeby sobie GMowie rotacje powpisywali, bo to jednak pomaga przy analizie drużyn. 

Mogę odblokować konkretne pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.