Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

no masakra, nie ma szans by choć połowę nadrobić, ze dwa dni samego czytania by mi się zeszły :P

więc prosze o wyrozumiałość

 

dlaczego ludzie znowu z gry odchodzą? 

karpik się o coś zdenerwował czy brak czasu? 

 

no i powiedzcie jeszcze, mamy już wszystkie zasady spisane? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masakra, nie ma szans by choć połowę nadrobić, ze dwa dni samego czytania by mi się zeszły :tongue:

więc prosze o wyrozumiałość

 

dlaczego ludzie znowu z gry odchodzą? 

karpik się o coś zdenerwował czy brak czasu? 

 

no i powiedzcie jeszcze, mamy już wszystkie zasady spisane? :tongue:

 

Karpik odszedł, właśnie przez nieścisłość zasad i zarozumiałe podejście Januarego.

 

A że sam jest strasznie mało ugodowy, no to uniósł się honorem.

 

Ogólnie obaj są winni moim zdaniem, ale bardziej January, który nie ogarnia tego bałaganu, a nie chcę się dzielić "szefowaniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik odszedł, właśnie przez nieścisłość zasad i zarozumiałe podejście Januarego.

 

A że sam jest strasznie mało ugodowy, no to uniósł się honorem.

 

Ogólnie obaj są winni moim zdaniem, ale bardziej January, który nie ogarnia tego bałaganu, a nie chcę się dzielić "szefowaniem"

bałem się, że kiedyś to może być problem i ktoś odejdzie

 

szkoda karpia

 

ktoś próbówał go nagabywać by wrócił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi to obojętne. Logiczne wydało mi się, żeby utrzymać ciąg, skoro 3cia tura się skończyła.

 

Moje oferty pewnie do końca tygodnia lądują u Julka i niech sobie czekają na cokolwiek.

 

Żeby się "ktoś znalazł" to się trzeba nieźle napracować, prawda Camby? So lets go to work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie komentowałem, bo trochę czasu brakowało, ale czasem z mniejszą, czasem z większą chęcią wszystko czytałem ;)

 

trochę nasza gra traci rozpęd... brakuje paru GMów, niektórzy się obrażają i odchodzą - kulturalne dyskusje przechodzą często w nerwowe wymiany zdań, które raczej zniechęcają do gry niż do niej zachęcają, a pośród co chwilę jakiś komentarzy, niektóre rzeczy zostają pomijane - ostatnio gdzieś jakiś nowy chętny się zgłosił, a nikt mu nie odpowiedział, czasem niektóre kwestie nie zostają wyjaśnione...

 

Ostatnio mała aktywność januarego w tym wszystkim nie pomaga... mimo, że szanuję jego pomysł i to, jak to wszystko ogarnia, to jednak uważam, że zbyt mało go jest wśród tych dyskusji, pytań. I w ogóle mam nadzieję, że wkrótce komiszem zostanie ktoś spoza gry - nie dlatego, że january się nie nadaje, lecz z powodu mimo wszystko konfliktu interesów - można próbować dzielić 2 funkcje, ale jeśli są 2 podobne opcje do wyboru, to raczej wybierze się coś korzystniejszego dla siebie jako GMa - chyba wszyscy by tak wybrali ;)

 

Pojawiło się znów kilka kwestii bez odpowiedzi: termin 4.tury, ew. 5 i potem te 2waye - mój pomysł z wężykiem nie został nigdzie zatwierdzony ani nie pojawiła się żadna inna konkretna propozycja... liczę, że uporamy się z tymi rzeczami.

 

Choć czasami odechciewa mi się beGM, to jednak nie mogę odejść ;) zabawa jest świetna, ale pojawia się wiele wątpliwości, niedoskonałości i to powoduje napięcie, odejścia GMów, czasem trochę bez sensu... przede wszystkim mam nadzieję, że atmosfera dyskusji będzie przyjemna i że wszyscy będą komentować na spokojnie, choć emocje się pojawiają. Liczę, że nie stracimy więcej GMów, a gra znów rozkwitnie, choć teraz w zasadzie sezon ogórkowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.