Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie już spokój z tymi tekstami o kłótniach. Gramy prawie w 30 chłopa i ciężko byśmy się podczas tej zabawy, ale też rywalizacji lizali się wyłącznie po fiutach. Ja nie widzę, by gra przekwitła, mimo pięknej pogody i urlopowego okresu.

ogólnie się zgadzam, ale gdy kłótnie powodują że ludzie odchodzą to trzeba trochę zluzować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że mamy różne zdania i należy dyskutować, przekonywać się, itd. ale to nie może stać się wielką kłótnią. To chyba najczęstsza przyczyna odejścia GMów... Niektórym brakuje trochę dystansu do gry, zabawy i biorą to bardzo serio, więc ich zniechęca niemiły tekst, nawet jeśli często jest to z humorem ;) fajne jest zaangażowanie się w grę i polecam to tym, którzy tu zaglądają tylko wtedy, gdy trzeba, ale nie wszystko trzeba brać do siebie i się obrażać i odchodzić z gry... czasem może też się powstrzymajmy z emocjami, bo robi się nieprzyjemnie, a tego nam nie trzeba.

 

Mam nadzieję, że gra będzie trwała co najmniej kilka lat i będzie się ciągle rozwijać :)

 

Gra nie przekwita, ale trochę stoi z powodu braku aktywności januarego. Liczę, że zaraz ruszy 4.tura i skończymy FA do końca sierpnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację MJ1 z tymi kłótniami

z jednej strony nie trzeba zachowywać jak panienki ale też nie przesadzajmy, każdy ma swój rozum i jak już jest ostro to czasem warto się zastanowić nim się "dowali do pieca"

 

co do Janka, to póki co i tak się nam nigdzie nie spieszy bo ta gra miała taka być że trzeba być super aktywynm tylko parę razy w roku na głsoowania a oprócz to wiadomo parę ofert wymiany i będzie tego

ale myslę że January powinien się pojawić i uspokoić wszystkich że kontroluje sytuacje

może na urlopie jest? ludzie mają też swoje życie więc spokojnie

 

póki co to 4 ture mam w nosie, chcę by karpiu wrócił :P (mimo że mnie okradł w wymianie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś wolny klub by móc dołączyć do zabawy?

 

sytuacja póki co jest niejasna ;) niektórzy GMowie odchodzą i wracają czasami ;) teoretycznie 2 kluby są wolne: Mavs i Celtics.

 

Kiedyś do tej gry był wymóg ilości postów i była przykra sytuacja z jednym człowiekiem mającym 3 ekipy (3 konta), więc dlatego nikt Ci nie odpisuje... ja chętnie bym Ci dał szansę, ale po ostatnim incydencie z Timim myślę, że musiałbyś przejść test na wartość zawodników i wymian, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i dla Ciebie, i dla ligi. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu odpisze - fajnie, że ktoś się zgłasza i uważam, że należy dać szansę, ale z powodu niemiłych doświadczeń, chcemy mieć pewność, że gracz będzie poważny ;)

 

Ktoś coś jeszcze napisze czy zrobi jakiś test? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja póki co jest niejasna ;) niektórzy GMowie odchodzą i wracają czasami ;) teoretycznie 2 kluby są wolne: Mavs i Celtics.

 

Kiedyś do tej gry był wymóg ilości postów i była przykra sytuacja z jednym człowiekiem mającym 3 ekipy (3 konta), więc dlatego nikt Ci nie odpisuje... ja chętnie bym Ci dał szansę, ale po ostatnim incydencie z Timim myślę, że musiałbyś przejść test na wartość zawodników i wymian, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i dla Ciebie, i dla ligi. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu odpisze - fajnie, że ktoś się zgłasza i uważam, że należy dać szansę, ale z powodu niemiłych doświadczeń, chcemy mieć pewność, że gracz będzie poważny ;)

 

Ktoś coś jeszcze napisze czy zrobi jakiś test? ;)

Cavs są jeszcze wolni. Ja tam był dał szansę, ale dałbym okres ochronny na miesiąc i kogoś jako supervisora dla nowego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja póki co jest niejasna ;) niektórzy GMowie odchodzą i wracają czasami ;) teoretycznie 2 kluby są wolne: Mavs i Celtics.

 

Kiedyś do tej gry był wymóg ilości postów i była przykra sytuacja z jednym człowiekiem mającym 3 ekipy (3 konta), więc dlatego nikt Ci nie odpisuje... ja chętnie bym Ci dał szansę, ale po ostatnim incydencie z Timim myślę, że musiałbyś przejść test na wartość zawodników i wymian, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i dla Ciebie, i dla ligi. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu odpisze - fajnie, że ktoś się zgłasza i uważam, że należy dać szansę, ale z powodu niemiłych doświadczeń, chcemy mieć pewność, że gracz będzie poważny ;)

 

Ktoś coś jeszcze napisze czy zrobi jakiś test? ;)

Dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs są jeszcze wolni. Ja tam był dał szansę, ale dałbym okres ochronny na miesiąc i kogoś jako supervisora dla nowego kolegi.

 

 

Dzięki :smile:.

 

Jakby co mogę się kolegą zaopiekować ;) jeśli miałby wziąć Cavs, to w sumie nie ma żadnego konfliktu interesów, bo 2 inne konferencje :) na wszystkie pytania bym odpowiedział ;) ale oczywiście czekamy na decyzję januarego ;)

 

a i jeszcze jedno na wszelki wypadek: to nie jest moje drugie konto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiła sytuacja to jest taka, że niektórzy tworzą troll konta, by psuć innym zabawę.

 

Pełna zgoda :) dlatego myślę, że taki okres próbny byłby fajny i każda wymiana, która by była, zostałaby prześwietlona i oceniona - no i jakieś ostrzeżenie może być, a drugi troll trade (albo co najmniej dziwny), to byłoby podziękowanie za grę. Chyba inaczej nie da się tego zrobić... no i każdy kto by z nową osobą pisał, dałby znać o swoich wątpliwościach odnośnie oceny graczy, jeśli by się takie pojawiły. Oczywiście wtedy jakby została przyklepana wymiana, to mogłoby polecieć weto ;) a jak w ogóle z tym wetem odnośnie wymian - będzie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do podpisywania zawodników z drugiej rundy draftu - długości i gwarantowania kontraktu itd.. W regulaminie tego nie znalazłem a jak nie ma w regulaminie to rozumiem, że możemy podpisywać zgodnie z CBA i tego jak to robią w NBA?

 

No tak, czemu niby regulamin miałby regulować wartość kontraktów?

 

815 615 - 1 rok

1 378 242 - 2 rok

1 618 520 - 3 rok

2 023 150 - 4 rok

 

I dobrze, by było dla uniknięcia nieporozumień napisać w temacie wymian na ile podpisujemy gracza, by nie robić potem wydłużeń czy cofnięć kontraktów dla własnych widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, czemu niby regulamin miałby regulować wartość kontraktów?

 

815 615 - 1 rok

1 378 242 - 2 rok

1 618 520 - 3 rok

2 023 150 - 4 rok

 

I dobrze, by było dla uniknięcia nieporozumień napisać w temacie wymian na ile podpisujemy gracza, by nie robić potem wydłużeń czy cofnięć kontraktów dla własnych widzimisię.

 

a opcje drużyny/niegwarantowane jest od drugiego roku do końca czy jak? Myślałem, że rookasów z 2nd round można tylko podpisywać na 3 lata z dwoma latami jako TO, ale jeśli można na 4 lata, to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opcje drużyny/niegwarantowane jest od drugiego roku do końca czy jak? Myślałem, że rookasów z 2nd round można tylko podpisywać na 3 lata z dwoma latami jako TO, ale jeśli można na 4 lata, to spoko :)

Chyba tak jak w NBA. 4 lata to chyba tylko jak za cap space. Choć mi się nawet wydaje, że jak nie za cap spacer to tylko na 2 lata można tak jak Arenas kiedyś czy Tyler Johnson niedawno. Ktoś może dać jakąś wykładnie?

drugi i trzeci rok jest niegwarantowany, a czwarty to QO i RFA.

A jak się ma to do kontraktu Davona Reeda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.