Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Memento wstępnie chętny na Cavs.

To jeszcze Boston, chyba, że Regis poprowadzi jednak dalej Boston a jak nie to kogoś zgarnąć i dać mu mentora, który wprowadzi w świat (może Regis) i namówienie do powrotu karpika i mamy komplet chyba?

Memento też by się przydał mentor do pomocy na początku no i akceptacja Januarego jak wreszcie wróci. Dawał komuś znać, że nie będzie go długo? Może coś się stało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, mam małą prośbę. Odblokuj/usuń jakąś wiadomość ze skrzynki. Stworzyłem nowy wątek zbiorczy, z nowymi osobami, i Ciebie jako jedynego nie mogę dodać z jakiegoś powodu.

wlasnie chciałem to zrobić niedawno ale nie wiem jak to zrobić z telefonu, a do 21 lipca jestem bez internetu w domu, bo się przeprowadzałem i dopiero zamówiłem..a jestem w Niemczech i żadnych kumpli tu nie Man. Może w niedziele się uda bo będę u szefa na grillu albo powiedzcie jak to zrobię na telefonie Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosihoops jest chętny... dawać go jeżeli to ten sam co prowadził stronkę o NCAA

Raczej nie ten sam. Gdyby ten sam to raczej by o tym powiedział i bardzo chętnie byśmy przyjęli.

 

Co do second draft picków to 48 pkt: http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q48

 

3 lub 4 lata można dać kontrakt jak ma się z czego, czyli albo salary, albo jakiś wyjątek lub jego część. Jeżeli się tego nie posiada to można za minimum, ale tylko na dwa lata, bo wyjątek minimum jest tylko na dwa lata. Wtedy taki drugorundowiec podlega pod zasadę Arenasa, czyli te dziwne kontrakty jak Tylera Johnsona itd. To dosyć ważne i szkoda, że nikt tego wcześniej nie wykrył, bo wyjątki mogliście już wydać - ja mam salary do tego.

Chyba, że się mylę, ale raczej jasno napisane jest w tym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Tecu w błędzie, jeśli idzie o 3-letnie kontrakty. Za minimum można je podpisać.

,,However, since the Minimum Player Salary exception limits contracts to two seasons"

z pkt 48 o 2 rundowcach. Pkt 25 i tabelka też o tym mówi. Tam jest pomyłka?

 

Za minimum można, ale używając jakiegoś wyjątku a nie wyjątku o minimum. Wg Coona.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś powyżej salary cap, to możesz podpisać za minimum wg wyjątku, czyli max na 2 lata. Jak jesteś poniżej SC, to nie używasz żadnego wyjątku, tylko cap space i możesz podpisać nawet na 5 lat za minimum.

Też tak sądzę i to też dotyczy drugo rundowców.

 

Nie wiem jak to wytłumaczyć technicznie, ale Dorsey, Bell czy Paul podpisali kontrakty na dwa lata, ale obejmujące 3-letni okres.

 

Może użyli na nich jakiś wyjątków innych niż wyjątek o minimum. Czym innym jest kontrakt na poziomie minimum a wyjątek o minimum.

Teraz wracamy do kwestii na którą mi nikt nie odpowiedział w sprawie McGee. Czy kontrakt 1+1 PO jest kontraktem rocznym czy dwuletnim? Bo może o to chodzi.

Co się stało z Tomkiem? - mam nadzieję, że się nie obraził za moje dociekanie konstrukcji kontraktu McGee - chciałem prostych dwóch odpowiedzi i powtarzałem to kilka razy, bo odpowiedzi nie uzyskałem.

 

Bell - jeżeli chodzi o Jordana Bella ma kontrakt na dwa lata.

https://www.hoopsrumors.com/2017/07/jordan-bell-signs-with-warriors.html

 

Inni też, choć to dziwne, bo Davon Reed ma na 4ry a tu jest na 3:

https://www.basketball-reference.com/contracts/players.html

 

Tam też jest z czego ten kontrakt powstał. Przy trzech latach jest albo MLE albo salary cap.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.