Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja:

 

 

Just sayin... rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale czytając ten opis nie wiem, czy to niewiedza na temat wymian i ligi + chęć wygrania czy jakieś żarty.

 

Wyjaśnienie, jeśli ten komentarz niejasny: Jazz w 2.części sezonu: Real NBA vs Nasza Gra:

Favors (zagrał tylko w kilku meczach) vs Mirotić (dobra forma w 2.części sezon);

Withey (zapchajdziura) vs. Baynes (solidny ławkowicz, back-up dla Goberta);

Diaw (solidny grajek, ale bez przesady) vs. Booker (z ławki idealny fit według mnie, >Diaw ;))

Burks (prawie bez gry) vs. Ross (solidny strzelec, 12,5pkt/mecz w Magic)

Henderson + Chalmers vs. Mack + Neto - minus, ale też przesady - Mack i Neto to nie są gracze najwyższej półki, bez nich gram więcej składami bez nominalnego PG - Ingles, Hayward, JJ sobie poradzą.

 

"usuwanie frajerskich meczy" - hmmm... każdy nietankujący by chciał sobie usunąć takie porażki - patrząc na kalendarz widzę jedną wtopę, której by w naszej grze nie było - mecz vs. Kings, natomiast skład LAC prawie bez zmian, więc nie widzę powodu do +3 ;)

 

#justsayin

 

no mi też się te zmiany w jazz podobały, zdecydowane wzmocnienia jak dla mnie, już nie wspominam, że złamasi Burks i Favors zostali zastąpieni zdrowymi grajkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 26 głosów (na 29 całkiem bdb wynik)/

Dodatkowo pisałem dziś z trójką, która nie oddała jeszcze głosu, więc nie ma braku odzewu.

Przedłużyć czas do jutra/czy już publikować wyniki? Z tym, że tym razem był odzew na PM, więc nie chciałbym rzucać kar jak mam już podać wyiki.

 

Można przedłużyć, ale jak wiadomo, że nie będzie kar to może to wpłynąć na ich mobilizację. Wtorkowa noc to będzie sądny dzień dla mnie :) Wiele się może zdarzyć :) Ale przynajmniej będzie wiadomo na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z play offami i draftem ruszamy od razu po wynikach głosowania i lottery?

Trzeba ustalić ile czasu na pick i co w przypadku jak ktoś się nie wyrobi. Jeżeli ktoś wyjeżdża to może dać listę picków i komisarz wybierze tego z listy, który jest najwyżej.

Fajnie byłoby gdyby podczas draftu managerowie byli w miarę aktywni, bo to co jest ciekawe w drafcie to także trady, przesuwanie się w drafcie, handlowanie :) Szkoda, że nie mamy działu plotek, przecieków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z play offami i draftem ruszamy od razu po wynikach głosowania i lottery?

Trzeba ustalić ile czasu na pick i co w przypadku jak ktoś się nie wyrobi. Jeżeli ktoś wyjeżdża to może dać listę picków i komisarz wybierze tego z listy, który jest najwyżej.

Fajnie byłoby gdyby podczas draftu managerowie byli w miarę aktywni, bo to co jest ciekawe w drafcie to także trady, przesuwanie się w drafcie, handlowanie :smile: Szkoda, że nie mamy działu plotek, przecieków :smile:

Nie no, z draftem to trzeba jednak poczekać jeszcze chwilę, bo zaczynają się workouty, niektórzy gracze, którzy nie zatrudnili jeszcze agenta mogą się w ogóle wycofać. Także najwcześniej można zaczynać 12 czerwca, bo to jest deadline dla graczy, aby się wycofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z draftem to trzeba jednak poczekać jeszcze chwilę, bo zaczynają się workouty, niektórzy gracze, którzy nie zatrudnili jeszcze agenta mogą się w ogóle wycofać. Także najwcześniej można zaczynać 12 czerwca, bo to jest deadline dla graczy, aby się wycofać.

 

Niby masz rację, bardziej się boję, że nie zdążymy przed draftem właściwym z obiema rundami. Niby 10 dni to sporo, ale...

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie od 12 czerwca wystarczą, każdy GM dotanie maks 12h na decyzje i trade'y, zrobi się jakąś rozpiskę i już.

 

Ja mam jeszcze inny postulat - wstrzymajmy się z ogłaszaniem ugadanych trejdów do okresu draftu, będzie większy dramatyzm i realizm, nie pamiętam też, kiedy ostatnio jakieś deale w NBA szły w maju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma papierów na najlepszą obronę ligi, za to po dodaniu Biyombo i przy niepewnej przyszłości Holidaya, Pels to jedni z głównych kandydatów do bottom 5 ofensywy.

 

PS Jest tu jakiś mod w tym dziale, żeby przenieść to wszystko do random shit?

 

Pięciu starterów z mniej lub bardziej dodatnim impaktem na defensywę i brak papierów na czołową obronę ligi?

 

Nie ma sensu teraz dywagować, ale akcje NOP w przyszłym sezonie pójdą w górę i kilku teraz uważanych za przecenianych graczy będzie postrzeganych inaczej, dlatego u Pelikanów nie spodziewajcie się trzęsienia ziemi.

 

Biyombo sam chciałem u siebie. Jest przepłacony, ale to wciąż młody zawodnik z warunkami na rim protectora. Za wcześnie niektórzy robią z Niego drugiego Mozgova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięciu starterów z mniej lub bardziej dodatnim impaktem na defensywę i brak papierów na czołową obronę ligi?

To się zdecyduj czy najlepsza czy czołowa, bo do najlepszej 5 dodatnich defensorów to za mało, jeśli nie ma nikogo, kto kręci się obok DPOTY-impact. Póki co Pels mieli w tym sezonie 9. obronę, którą dodatkowo poprawili po trejdzie po DMC. Bez Cousinsa mieli bodajże 10. albo 11. obronę, Bismack jakoś nie zrewolucjonizował defensywy Magic i trudno sobie wyobrazić, żeby w przyszłym roku pełnił gdziekolwiek rolę startera. Pewnie dlatego najlepsza obrona wydaje mi się mało realna, z kolei nie byłbym taki pewny zatrzymania Holidaya, a co za tym idzie obsuwy z bardzo słabej na tragiczną ofensywę. Jeśli jednak Holiday zostanie, to i tak zamiana Asika na Biyombo nie zrobi z Pels nagle drużyny na PO, bo poza Davisem nie ma tam dalej kto grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomidor ;)

 

hehe luz ja się tam nie czaję, przecież mam Ulisa no i qrwa przyszłego HoFera Mudiaya, po co mi jakiś tam Jrue :grin:

 

edit: no i jak z tym duetem na pg ci moi suns zrobili +5 wins i zsunęli się z 2 na 6 miejsce w lotto to tylko pozostali głosujący wiedzą

 

btw @Marcus Camby podpisz Derricka Rose'a, moim zdaniem jako 6th man super fit dla pels, potrzebny jest jakiś nowy superteam na zachodzie i równowaga dla warriors :P

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię ominęło, ale Holiday stracił początek sezonu, bo z nim i Davisem byli zespołem powyżej 0,5 wygranych czyli poziom PO team.

I Holiday opuszczając "tylko" 15 meczów był jednocześnie najbardziej zdrowy od 4 sezonów. Poza tym prosiłbym następnym razem o podawanie bardziej rzetelnych danych, ponieważ Pels z Holidayem i Davisem byli 29-33, co nie jest ani powyżej 0.5 ani poziomem PO team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze i źle :)

Jeżeli dobrze kojarzę to mam top3 pick, ale niestety picku Lakers nie mam :(

Jebnalem sie. Mimo wszystko powinienes sie cieszyc, bo mozesz handlowac pickiem Lakers albo poczekac co Ci january odda. W sumie bym nie narzekal, bo ladny skok zaliczyles na 3 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam, raczej się nie spodziewałem takiego wariantu. Miałem około 10% na top3, ale by jeszcze Lakers przez to nie wypadli to na to szanse jeszcze mniejsze. Trochę mi to zepsuło plan, bo nie wiem kogo wybrać :)

Gratulacje dla januarego (w przyszłym pick już mój!) podwójne, bo będzie pick w 2019, wyrazy pocieszenia dla Dnc, podwójne, bo nie będzie picku w 2019 :( Na pocieszenie mocne picki 2nd round.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.