Skocz do zawartości

Czy zobaczymy nowe All-Star w przyszłym roku w NBA?


Badylelee

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wierzę, że w Lebronie, Durancie, Currym itp.jest ten pierwiastek rywalizacji, który na pewno pomoże wyzwolić zbieranie ekipy i gra "my vs oni".

Ooo, myślisz, że on jeszcze wie co to takiego?  :nevreness:

 

No a skoro do takiej zabawy ma dojść to uważam, że LeBron i KD powinni być w niej kapitanami, bo w tworzeniu super teamów nikt im w tej lidze nie dorównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern NBA kuźwa go mać, za 3 lata głównym niedzielnym daniem podczas ASG będzie mecz USA vs europejscy koszykarze. Nie wiem do czego to wszystko zmierza ale coraz bardziej mnie to przeraża ... Raz już kibicowsko umarłem a było to wtedy gdy zobaczyłem zawodników w białych koszulkach w meczu wyjazdowym... Jestem konserwatywny w tych tematach i już . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się rant SASa w tej sprawie, że nie chodzi tu zmianę formuły, chodzi przede wszystkim o effort, bo ziomy potrafią w lato napierdalać na salce z większym zaangażowaniem niż podczas ASG. Przerwa na weekend gwiazd stała się wakacjami i nie ma perspektyw, żeby to się zmieniło. Teraz będzie tak samo, a draft ma tylko zwiększyć emocje przed samym spotkaniem, bo właśnie przed i po będzie ich najwięcej jako, że podczas meczu nie będzie ich w ogóle. Zamiast zażartej walki pomiędzy Kyriem i LBJ pewnie jeszcze zobaczymy ich razem rzucających sobie alley-oopy i poklepujących się po głowie.

 

...ale wyjaśnijcie mi jedno w tej nowej formule... wiem, że dobrze ogarnąłem fakt iż wybory kibiców na s5 nie będą mieć znaczenia, bo kapitan sam sobie dobierze wyjściowy skład.

 

...ale czy dobrze usłyszałem, że będzie mógł wykorzystać zawodnika, który w głosowaniu wyszedł poza pierwsze 12 miejsc? Czy przed wyborami będzie określona grupa zawodników, z których będzie można skorzystać i reszta playaz nie będzie dostępna? Wraca casus Pachulii, jak tym razem będzie wysoko to nawet jak będzie wybrany ostatni to i tak zagra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o ile nie będzie akurat kontuzjowany.

 

Załapie się. Na ławkę pewnie wrzucą ze 4 guardów więc gdzieś tam z Lillardem, Klayem, drugim z duetu Harden/Russell się znajdzie.

Raczej tak chociaz paul jest juz po prine i zobaczymy jak bedzie gral. Reki bym nie dal sobie obciac. Curry harden leonard durant davis lillard westbrook klay butler george draymond cousins towns. To jest 13 bardzo powaznych kandydatow a nie ma tu griffina jordana gasola i dwoch all star ze wschodu z zeszlego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak chociaz paul jest juz po prine i zobaczymy jak bedzie gral. Reki bym nie dal sobie obciac. Curry harden leonard durant davis lillard westbrook klay butler george draymond cousins towns. To jest 13 bardzo powaznych kandydatow a nie ma tu griffina jordana gasola i dwoch all star ze wschodu z zeszlego sezonu.

 

No tak, bo przecież w tych dokoptowanych chyba nawet na pozycję nie zwracają uwagi. Generalnie mamy podobne zdanie, że gdzieś na pograniczu pewnie Paul będzie i równie dobrze może być, jak i może go nie być. Pus trzeba wziąć poprawkę na to, że ktoś z bocznego toru może zacząć grać świetny sezon i zaskarbić sobie sympatię i uznanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza nowym ASG komisarz rozważa wspólną drabinkę PO, czyli tak naprawdę rezygnację z podziału na konferencje. Z jednej strony byłoby to rozwiązanie kwestii różnic poziomu, z drugiej jednak czy rezygnacja z czegoś tak charakterystycznego jak podział na Wschód i Zachód ma sens? Nie mam póki co jednoznacznej opinii w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już gdzieś o tym, ale najprostszy i najlepszy pomysł na motywację: zawodnicy zwycięskiej drużyny do końca RS mają "get out of jail free card" na jeden technikal za taunting w każdym spotkaniu. Czyli big ball dance, rim hang, słowne prowokacje do pewnego stopnia etc. Taki elite status u sędziów do kwietnia. Jestem pewien, że by im się o to chciało powalczyć, a taki Wall by był rok w rok MVP ASG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to jest bujda, równie dobrze można założyć, że że każdy zawodnik zwycięskiego zespołu dostanie po meczu 10 mln $na konto. Równie sensowne i prawdopodobne.

 

Już sobie to wyobrażam jak zawodnik X prowokuje zawodnika Y bo ma immunitet osła a ten drugi nie może odpowiedzieć bo poleci na dołek, doskonały pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.