Skocz do zawartości

buty tartan,hala


Adison

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem długo na forum i nie wypowiadam się za dużo ale w sumie obserwuję, myślałem że starsi użytkownicy forum spinają się czasami bez sensu że temat powstał po raz setny, ale serio tematów o butach na orlik/indoor serio było 10 tysięcy polecam przejrzeć starsze tematy można się nawet czegoś dowiedzieć  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, 
podłączę się do tematu. Chciałam sprezentować mężowi buty. Potrzebne jakieś trwałe, wygodne buty, które zapewnią mu stabilizację i inne potrzebne bajery. Ile się da, gra na orliku, zimą na hali.

Przeszukałam wcześniejsze wątki i nawet znalazłam modele, które wydają się odpowiednie, ale niestety nie znalazłam żadnego sklepu, w którym by były dostępne.
Chodzi mi o ten model (hyperenforcer xd):
http://basketzone.pl/product.1466.nike.zoom.hyperenforcer.xd.extra.durable.html
i ewentualnie ten (hyperfuse 2013):
http://basketzone.pl/product.2391.nike.zoom.hyperfuse.2013.gamma.blue.html

 

Czy znacie może jakieś podobne modele do tych, dostępne w sprzedaży? A może polecacie coś jeszcze innego?

 

Zastanawiam się też nad tymi (Overplay IX):

https://sklepkoszykarski.pl/buty-do-koszykowki-nike-overplay-IX-831572-001 nie zedrą się zbyt szybko? Jakieś opinie?

 

Oczywiście im taniej tym lepiej. Do 300 zł. Rozmiar 43.

 

Byłabym wdzięczna za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, nie chce mu kupić butów za 2 dychy z bazarku. Napisałam, że do 300 zł, a może znacie jakieś nie najgorsze za 200 zł, np te overplay IX. To miałam na myśli pisząc im taniej tym lepiej. Żeby nie trafić na badziewie pytam Was o opinie.
Jak zostanie słynnym koszykarzem NBA i będzie zarabiał 10 mln dolarów, to nie będziemy się szczypać ;P
 

Edytowane przez kat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overplay patrząc na stosunek cena/jakość nie są złe IMHO. Miałem jedną z poprzednich edycji i spokojnie wytrzymywały grę w parku na kostce brukowej więc o ścieralność bym się nie martwił. Ale IX nie znam. W dobrej cenie można znaleźć np. Under Armour Jet, też fajna cena do jakości, na Zalando kiedy ś widziałem po 250. A jak bajery to wiadomo, że im drożej tym zazwyczaj lepiej. Ale jak Twój facet jeszcze nie gra zawodowo w NBA to myślę, że zarówno Overplay jak i Jet byłyby satysfakcjonujące ;)

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.