Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Amare mógł jeszcze iść z jedynką, ale graczy o takich warunkach jak Yao nie ma (Muresan jedynie ale to nie ten poziom) więc wybór raczej był oczywisty.

 

Poza podkoszowymi jest kilku ciekawych SF, ale za to guardow którzy mogliby​ się do czegoś nadawać praktycznie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza nim kogo byś jeszcze zrobił lepszym? ;)

 

Poza tym Williams zagrał jeden sezon w NBA, nie mogłem z niego zrobić gwiazdy.

 

Oczywiście - skille które dałeś mu są jak najbardziej OK, mając na uwadze jego krótką karierę w NBA

 

Aaaaaaale:

1. potencjał 98 - na pewno przy takich niskich skillach powinno być [100]

2. quickness 78  - ??? to był jeden z najszybszych graczy swoich czasów w NCAA, IMO easy [85-90]

3. jumping 58 - ??? miał 36 cali wyskoku, nie jest to GOAT, ale level real-life Westbrooka, [+/- 75]

4. strength 43 - gościu był jak mini Baron Davis, [+/- 60]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.. zrobiłbym go zajebistym atletą z potencjałem 100 i mielibyśmy all-stara.. Wiem, że była to nadzieja fanów Bulls po odejściu Jordana, ale bez przesady. Tworząc zawodników bazuje tylko na tym jak radzili sobie w NBA.

 

W przypadku gości którzy mieli przedcześnie przerwane kariery z powodów zdrowotnych błędem jest suche przeklepanie statsów i wygenerowanie statsów. W przypadku gdy ta kariera trwała 1 sezon taka praktyka jest wielbłądem jakby to powiedział J. Tomaszewski.

 

Większość znakomitych PG potrzebowała sporo czasu, żeby się ogarnąć. Poniżej tylko kilka przykładów, jak poszukasz, to strzelam, że przynjamniej 75% PG miało trudne początki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gości którzy mieli przedcześnie przerwane kariery z powodów zdrowotnych błędem jest suche przeklepanie statsów i wygenerowanie statsów. W przypadku gdy ta kariera trwała 1 sezon taka praktyka jest wielbłądem jakby to powiedział J. Tomaszewski.

 

Większość znakomitych PG potrzebowała sporo czasu, żeby się ogarnąć. Poniżej tylko kilka przykładów, jak poszukasz, to strzelam, że przynjamniej 75% PG miało trudne początki

Po tym wklepaniu statow zazwyczaj coś jeszcze koryguje.

 

Oczywiście sam się zastanawiałem jak podchodzić do tematu gości z problemami zdrowotnymi i stwierdziłem że nie będę się zastanawiał co by było gdyby tylko po prostu będą oni mieli taki poziom jak przed kontuzją. Williams miał pecha bo rozegrał tylko jeden sezon (który nawet jak na rookiego był dosyć słaby) i ja nie mam pewności czy w przyszłości spełniłby swój potencjał czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Stockton

2cqbndx.jpg

 

Baron Davis

33nxjlc.jpg

 

Deron Williams

2vnjrt4.jpg

 

Isaiah Thomas (BOS)

2ep343l.jpg


Steve Nash

105vclh.jpg


Williams miał pecha bo rozegrał tylko jeden sezon (który nawet jak na rookiego był dosyć słaby) i ja nie mam pewności czy w przyszłości spełniłby swój potencjał czy nie.

 

Nie wydaje mi się, że po korekcie wspomnianych przeze mnie parametrów zostałby surefire All-Starem, ale miałby na to szansę.

 

Szansę, którą mu odebrałeś wklepując suche statsy z jego pierwszego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Stockton

2cqbndx.jpg

 

Baron Davis

33nxjlc.jpg

 

Deron Williams

2vnjrt4.jpg

 

Isaiah Thomas (BOS)

2ep343l.jpg

 

Steve Nash

105vclh.jpg

Zauważ że wszyscy z nich poza Deronem i Thomasem, którzy mieli lepsze staty grali mniej minut i mniej rzucali.

 

Ale ogólnie się z Tobą zgadzam z tym wolnym wchodzeniem rozgrywających i rozumiem Twój tok myślenia, żeby tworzyć graczy na podstawie tego jakimi prospectami byli a nie tylko na podstawie statow z NBA, tylko że wtedy najlepiej byłoby ich tworzyć na podstawie tego co grali w NCAA. A wcześniej podjęta została decyzja, że są tworzeni na podstawie NBA i byłaby to zbyt duża zmiana. I nie widzę powodu, żeby robić wyjątek przy Williamsie.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft już ruszyl więc imo ciężko coś teraz korygować. Slakb wykonał dobra robote i tak zbudował zawodników. Przelozenia 1 do 1 nie osiagniemy nigdy. Jednak cenna uwaga Stro do rozważania prży generowaniu kolejnychyba draftów, może warto dożycie potenchali w takich przypadkach .

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft już ruszyl więc imo ciężko coś teraz korygować. Slakb wykonał dobra robote i tak zbudował zawodników. Przelozenia 1 do 1 nie osiagniemy nigdy. Jednak cenna uwaga Stro do rozważania prży generowaniu kolejnychyba draftów, może warto dożycie potenchali w takich przypadkach .

 

Oczywiście, że tak - to nie jego wina, że draft był słaby :) . A się przyczepiłem tylko Jay'a bo to przypadek szczególny i moim zdaniem należało się wykazać większą empatią ;)

Zauważ że wszyscy z nich poza Deronem i Thomasem, którzy mieli lepsze staty grali mniej minut i mniej rzucali.

 

Czy ja wiem,

Baron grał w drugim sezonie 38.9mpg i 13.8ppg, 7.3apg

Nash w 3cim sezonie 31.7mpg i 7.9ppg, 5.5apg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.